PDA

View Full Version : хелп



krisity94
05-20-2007, 08:50
какво е оргазам? боли за първия път? какво е G-точка и какво е клитор :cry:

05-20-2007, 08:52
По книжарниците продават едни книжки със заглавие "За всяко момиче, за всяко момче". Аз като бях малка мама ми купи и ме научи :P . Вашите не се ли грижат за вас бе да го ева?!
Света троица" Първи член
P.S>. ако ше се ебавате с форума правете го както трябва...тва е тъпо :smt005

silver_angel
05-20-2007, 08:52
dobre e 4e pita6, no na 13 nqmate li si po-interesni zanimaniq?

Sh@d0w
05-20-2007, 08:54
:shock: :shock: :shock: ако съдя по ника ти си на 13 години нали?само не ми казвай че и ти ще правиш секс....
Отговори:
1.пише се оргазъм и това е състояние в което изпада жената,състояние на удоволствие
2.винаги боли поне малко
3.като стигнах до тук разбрах какво ниска полова култура имаш...питай майка си

05-20-2007, 08:54
silver_angel стига сте ми се правили на какички! Тъпо е! Ясно?! Защото е нормално в тая възраст да ти е интересно!!! И е нормално тези неща да ги знаеш малко от по-рано!!! Но не от опит! Това че за родителите ви тези теми са табу не значи че всички деца трябва да се заблудени!

Sh@d0w
05-20-2007, 08:56
silver_angel стига сте ми се правили на какички! Тъпо е! Ясно?! Защото е нормално в тая възраст да ти е интересно!!! И е нормално тези неща да ги знаеш малко от по-рано!!! Но не от опит! Това че за родителите ви тези теми са табу не значи че всички деца трябва да се заблудени!

повярвай ми доста заблудена си :-D silver_angelе права не ти е възрастта сега да те вълнува това :!:

05-20-2007, 09:00
silver_angel стига сте ми се правили на какички! Тъпо е! Ясно?! Защото е нормално в тая възраст да ти е интересно!!! И е нормално тези неща да ги знаеш малко от по-рано!!! Но не от опит! Това че за родителите ви тези теми са табу не значи че всички деца трябва да се заблудени!

повярвай ми доста заблудена си :-D silver_angelе права не ти е възрастта сега да те вълнува това :!:
О, не съм заблудена повярвай ми. Не съм авторката на темата, аз съм от светата троица. Не говорим да се итнеерсува само от това и това да я вълнува, нормално е да е чула нещо от някъде и да не знае кво е това, да й е итнересно разбираш ли? А е глупаво да не пита майка си а да идва да пита тук. Моите родители винаги са се старали да не бъда няква абсолютно заблудена и са ми обяснявали нещата с думи подходящи за възрастта ми. Ти сега ше ми кажеш че и едно 7 годишно дете което е чуло от някъде думичката "Секс" и му е интересно кво е е абсолютно ненормално и не трябва да го вълнува това така ли!?
Света троица Първи член

Sh@d0w
05-20-2007, 09:04
О, не съм заблудена повярвай ми. Не съм авторката на темата, аз съм от светата троица.
Света троица Първи член

сори ама май беше изпуснала да се идентифицираш...иначе си права по въпроса :smt023

05-20-2007, 09:06
Бързах за това :)
Света троица: Първи Член

jjjjjj6363
05-20-2007, 09:10
da ne si jivqla v gorada do sega

cacegka_3a_cekc
05-20-2007, 09:14
mn ti e rani4ko da pita6 za tez ne6ta...hodi si igrai pred bloka na vaje :wink: