PDA

View Full Version : Как да се запозная на морето?



05-20-2007, 10:26
В края на другия месец ще ходя на море и въпросът ми е как мога да се запозная там с момичета,за да си искарам по-яко. Миналата година имаше доста и на плажа и там до нашия хотел,но нещо не намерих подход. Примерно ако са на плажа,в близост до мен какво да им кажа? При тях ли да отида или? Или пък примерно ако сме в един и същи хотел? Дайте всякакви идеи и предложения за запознанство на морето

kuber
05-20-2007, 10:28
Каде ще ходиш на плаж, в кой град?

WILD__BOY
05-20-2007, 11:20
Ако е на плажа просто трябва да измислиш някъв лаф, нещо семпло, не се прави на остроумен, не бъди нахален. Питай просто искат ли да си говорите за нещо, защото ти е скучно например.
Обърни внимание на хифиената, никви косми под мишниците и гледай да миришеш хубаво, ааа обръсни си и лицето :D

еми тва е . дръж се нормално, защото имам примери от класа ми как като видят момиче, ще се хвърлят и от покрива, за да ги впечатлят.

05-20-2007, 11:54
Здравей, аз съм ... Kарам сърф! Thank you!
Моят стандартен въпрос за запознанство е "извинете, вие е*ете ли се?" Тези, които се правят на ощипани девици - не струват. От две запознанства с този въпрос излезнаха много хубави работи. Едното завърши със сеГс, другото остана без, но чудесно приятелство.

gabbybon
05-20-2007, 15:52
Здравей, аз съм ... Kарам сърф! Thank you!
Моят стандартен въпрос за запознанство е "извинете, вие е*ете ли се?" Тези, които се правят на ощипани девици - не струват. От две запознанства с този въпрос излезнаха много хубави работи. Едното завърши със сеГс, другото остана без, но чудесно приятелство.
Хахахахахахахаххахаххахах хаа =D> :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ProstoAz
05-20-2007, 16:23
На плажа (във водата) - играете си с приятелите с някаква топка във водата, ти заставаш така че ТЯ да е зад гърба ти и молиш приятелите си винаги да ти подават малко по-високо топката, така че да я изпускаш и да се налага момичето, което си си набелязал да ти я подава. На третия път вече можеш най-учтиво да и се извиниш и да и предложиш да я почерпиш довечера някъде, за да се реваншираш. :D
На плажа (на пясъка) - отиваш при една компания от няколко красиви девойки и ги питаш дали се намират двама желаещи за белот (примерно).
И в двата случая не забравяй чаровната си усмивка и приличния външен вид, който показва самоувереността ти. :wink:

BraInLesS_f
05-20-2007, 17:22
Ако нямаш регистрация във флиртче си направи такава...Там се поразтъси и открий някви момичета от града,в който ще си.Опознавате се предварително,уговаряте си среща там и готово! ;)
Аз лично съм го правила...Веднъж бях за един ден в гр.Монтана,но предусещах,че ще е супер тъпо и се запознах с разни злета,видяхме се и си изкарахме яко!!! :D

sh3_1s_7h3_0n3
05-20-2007, 17:25
Ако нямаш регистрация във флиртче си направи такава...Там се поразтъси и открий някви момичета от града,в който ще си.Опознавате се предварително,уговаряте си среща там и готово! ;)
Аз лично съм го правила...Веднъж бях за един ден в гр.Монтана,но предусещах,че ще е супер тъпо и се запознах с разни злета,видяхме се и си изкарахме яко!!! :D

секс имаше ли? 8)

kuber
05-20-2007, 17:27
Ако нямаш регистрация във флиртче си направи такава...Там се поразтъси и открий някви момичета от града,в който ще си.Опознавате се предварително,уговаряте си среща там и готово! ;)
Аз лично съм го правила...Веднъж бях за един ден в гр.Монтана,но предусещах,че ще е супер тъпо и се запознах с разни злета,видяхме се и си изкарахме яко!!! :D

секс имаше ли? 8)

Много важен въпрос...

05-20-2007, 18:56
Става въпрос за Приморско

sh3_1s_7h3_0n3
05-20-2007, 19:14
Много важен въпрос...

к'во да направя, че на мен т'ва ми е в главата... не се прави! и на теб ти е любопитно 8)

brain_stew
05-20-2007, 19:19
Ако нямаш регистрация във флиртче си направи такава...Там се поразтъси и открий някви момичета от града,в който ще си.Опознавате се предварително,уговаряте си среща там и готово! ;)
Аз лично съм го правила...Веднъж бях за един ден в гр.Монтана,но предусещах,че ще е супер тъпо и се запознах с разни злета,видяхме се и си изкарахме яко!!! :D

секс имаше ли? 8)

тя секс не прави! :lol:

BraInLesS_f
05-21-2007, 06:28
Ако нямаш регистрация във флиртче си направи такава...Там се поразтъси и открий някви момичета от града,в който ще си.Опознавате се предварително,уговаряте си среща там и готово! ;)
Аз лично съм го правила...Веднъж бях за един ден в гр.Монтана,но предусещах,че ще е супер тъпо и се запознах с разни злета,видяхме се и си изкарахме яко!!! :D

секс имаше ли? 8)

тя секс не прави! :lol:
Хахаххах!
Тфа,че съм без гадже в момента и съм супер загоряла,не е за тази тема!
Ти като не си правила секс от месеци,аз да ти се подигравам случайно??? ;-)

05-21-2007, 10:34
E i az sam zagorql,zatva daite da otklonime temata pak za moreto,da ne q floodime

radito
05-21-2007, 13:10
Направи се на чужденец и веднага ше са твои :-D

Blacklisted
05-21-2007, 13:17
^ Hello, my name is Steve :lol:

radito
05-21-2007, 13:23
^ Hello, my name is Steve :lol:
Let's go to party tonight.

GoLdy
05-21-2007, 16:39
pi4 az sum to4no ot moreto i mb 6te ti pomogna
zna4i netrqbva da si sam nestava bez fr ako se zapoznae6 s nqkoi mesten toi 6te te zapoznae , a ina4e nahalno otiva6 i9 gi zagovarq6
ne stavai nahalen , momi4etata ot moreto imat golqm izbor i ako ne im dopadne6 ne se 6a6kai
ta taka
pitai koi sa qkite diskotweki v grad i nqkvi takiva
kusmen
ako iska6 da pita6 ne6to konkretno tuk sam i 6te ti kaja ;)

gavra1
05-21-2007, 18:30
ако имаш кола и имаш кинти бъди 100% сигурен че 90% не ти ще ги заговаряш, а те теб :D спираш си колата до плажчето. Правиш се на приятно разсеян. Набелязваш си жертвата. Сядаш до тях. Питаш ги за оганче а у (ако пушеш) питаш ги разни работи, а е сичко става на момента. Така ако си се подготвил може да им прозвучи "зазубрено" на девойките и да те отрежат :-D ае каквото и да стане тряаа да си мега зле за да не успееш поне 1-2 момичета да зарибиш, което ще ти е напълно достатъчно. Стига да не си някой нимфоман :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: