PDA

View Full Version : Програмата ми се бъгна и тръгна на поход с/у мен!!!



Crazy Idol
05-20-2007, 10:00
таааа значиии.. преди да ви разкажа за моя проблем ще трябва да се представя....та значи аз съм луд геймър ентусиаст...по цял ден вися пред компа и правя програмки ииии изобщо прая си кефа.... \:D/ .....ама преди две седмици стана неизбежното-реших да създам една нова и универсална програмка, която ще преобърне света на модерните технологии... нарекох я кодово име ПЪПКА ..... всичко вървеше перфектно... след 5 дена усърден къртовски труд тя беше готова... беше толкова прекрасна.. в първия момент когато я видях нежната светлина от уличния фенер галеше иконката й... беше толкова съвършенна... в далечината се чуваше нежното гугукане на Ramstain... беше като в приказака ..... за първи път бях толкова силно привлечен от нещо... просто не можех да откъсна поглед от нея.... и реших че ще ходя навсякъде с нея и че ще бъдем заедно до края на живота ни... затова реших да си я инсталирам на лицето си, за да е винаги до мен и да мога непрекъснато да съзерцавам невероятните й ъпдейти....това бяха най-щастливите дни от моя живот....но тогава тя поиска да си имаме деца... сега като се върна назад си мисля колко съм бил заслепен...трябваше да кажа не =; ... но казах да..... и ето родиха се малките Пъпчонценца и те бяха толкова сладки и невинни... но всичко това се промени...изобщо не усетих кога те се размножиха толкова и сега Пъпчонките покриват цялото ми лице....... не мога да се отърва от тях..... ПОМОГНЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ докато не е станало твърде късно........

gacy_bacy
05-25-2007, 21:35
What in the blue hell are you talkin about ? :-D Мноо ме изкефи историята за ПЪПКА и пъпчетата или там както бяха и мисля че ще е най - добре да направиш и един Лептен :wink: :smt005 :smt005 :smt005

BlueDevil
05-26-2007, 06:08
Ебати болния мозък!
Откъде ви идват тия идеи, бе хора?

Desi_90
05-27-2007, 11:10
6to ne s eprobva6 za pisatel....ima6 mnogo hubavo hudojestveno izrazqvane.