PDA

View Full Version : Da si izleq mukata che shte eksplodiram veche .. :((



05-20-2007, 11:10
znachi horaa shte se poburkam veche.. 1-vo .. v semeistvoto.. yajsiq .. bashta mi i maika mi sa v mnogo loshi otnosheniq.. prosto nqmam dumi .. 2-ro ..pisna mi vischki da me obijdat .. i nz kvo li oshte ne.. sasipana sam.. 3-to .. nqma za kakvo da jiveq prosto imam chuvstvoto che sam na toq svqt samo za da stradam.. 8 klas sam.. i veche sam otchaqna ot vsichko .. iskam da ymra hora .. ne se chuvstvam chovek veche.. i vinagi za vsichko az sam vinovna.. :(((.. samo iskam da placha da placha.. i da ne spiram.. e sorry che vi zanimavam s moite problemi.. obache mislq che taka shte mi olekne.. i se chydq zashto li oshte jiveq ? zashtoo.. :((

azazas
05-20-2007, 11:15
E kak za6to da jivee6 i az mn 4esto sym imala jelanieto da sko4a prez terasata ma ne sym go pravil!!I moite roditeli ne se razbirat mn dore no i da se razdelqt nqma da doide kraq na sveta q!!!taka4e sq si 8 klas jivota e pred tebe jiveigo ima edna prikazka "koi kakto si go napravi" A ako moje da popitam za6to te ubijdat???

05-20-2007, 11:30
mi za obijdaneto mai se prestarah .. obache ima nqkoi koito mi vikat che sam grozna.. ei takiva neshta.. i tva napravo v sarceto mi se zabiva..

terranova
05-20-2007, 11:37
Abe macko q si jivei jivota i da ne ti puka ot teq typaci deto ti vikat che si grozna nali znaesh za vseki vlak si ima pytnici pyk tfaaa za roditelite iii da ti e gadno i da neti e nishtu nemojesh da napravish... nedei da si mislish takiva gluposti ot sorta na "Zashto jiveq" ... uspokoi s emalko i nedei da mislish mn mn za teq raboti po dobre shte si .... uspex :)

nasty_f
05-20-2007, 11:37
Еее,това е много лошо.Само 8 клас и да си отчаяна от живота.И аз много пъти съм се отчайвала,но все пак няма човек,който да няма проблеми и винаги съм се стараела да намирам изход от проблемите.Явно ти се е случило нещо много лошо,но точно трудностите трябва да ни правят по-силни и да ни амбицират да се стремим да не се поддаваме повече и да доказваме,че сме нещо!Успех и дано си ме разбрала какво искам да ти кажа.

cherinka
05-20-2007, 12:47
Оффф, еми като гледаш все лошите неща, които ти се случват и ги отбелязваш и гледаш лошо на живота, нормално да си се отчаяла.
Просто спри да мислиш за всичко това, и ще видиш колко бързо ще ти светнат очичките.
Дай малко по-оптимистично, бе.

Briseis
05-20-2007, 13:05
Е сега, не преувеличаваш ли малко? Почти няма семейство, в което да няма скандали.Не си бебе, 8 клас си-прецени трезво.Ако ти нямаш вина за скандалите, не им се меси.Отношенията между родителите ти са само тяхни, по-добре да се карат, отколкото да се правят, че всичко е наред.
Викали й грозна...Не може всички да те харесват.Оставяй ги да си говорят каквото искат.Ако се харесваш, какво ти пука за чуждото мнение? Ако ли не, спри да ги слушаш и започни да се обичаш :smt006
И как няма за какво да живееш? Живей за себе си, ти си смисъла на живота.Ти и твоето щастие...
Тежко караш пубертета, а? 8-[

fulldelight
05-22-2007, 15:13
О...от тези депресии няма никъв смисъл. За семейството те разбирам напълно - наще се мразят от как се помня, крещят, ругаят се, бият се и т.н. Това наистина е мн неприятно....всичко останало, обаче, зависи от теб. Не може да се оплакваш, за тва, че някой те обижда, защото никой не може да те обиди, освен ако ТИ не му позволиш. Ако се държиш пасивно и безгръбначно, нормално да те обиждат. В живота трябжа или да изяждаш, или биваш изяден. Ся погледни реално на нещата - къв е ефекта кат седиш у вас, цивриш, вайкаш се колко ти е лош живота и как сички са против теб и т.н....на мен малко на CRAZY ми звучи, не мислиш ли? Земи се стегни, а не се лигави. Който не те харесва да духа супата! Ти си едва 8ми клас! Тепърва има да срещаш толкова мн хора и толкова врагове итрудности...ако при всеки труден момент се сриваш и искаш да се убиваш до къде ще стигнеш? Най-ного до някоя лудница....Ако всеки път когато някой те обиди ти се впускаш в безкрайни мелодрами и сърцераздирателни идилии до къде ще стигнеш? Май пак до лудницата.....
Трябва да се научиш да живееш за себе си, а не за тези, които не те харесват. ТИ си най-готината. ТИ си най-хубавата. ТИ си най-умната...който не е съгласен да си го на*ука! :smt006
Айде, успех и стига си дрънкала глупости за самоубийства и нз си кво :)

Presley
05-22-2007, 20:39
дай си скайпа миличка

TikvenaElhichka
05-23-2007, 15:05
Защото си от онези, които виждат чашата наполовина празна?
Минаваш през кофти период, но това се случва на толкова много други хора. Пък и не е болка за умиране нито една от трите причини, които посочваш.
Ще мине време ще погледнеш на света с други очи, просто номера е да не се предаваш ;)

05-25-2007, 19:43
oohh .. jivot ..

GossipGirl89
05-25-2007, 20:44
Аз съм горе-долу в същото положение. От 4-5 месеца насам съм изпаднала в някаква депресия и имам чувството, че целият свят е срещу мен... Нашите не се карат толкова, проблема е, че аз взех много да се карам с тях и хич не се разбираме. Няма една тема, на която да ни съвпадат мненията. С приятеля ми доста проблеми се събраха... Имам много приятели, а се чувствам супер самотна... :| Това за обидите-не обръщай внимание на нищо, важното е, че ти се харесваш, да не ти пука и нали знаеш "Хорското мнение след мойто погребение"... И аз така доста пъти съм се питала за какво живея, особено напоследак като ми се случват само кофти неща...Понякога имам чувството, че съм родена да страдам :shock: ... Надявам се скоро да отмине и тоя период, а ти спокойно-в проблемите на вашите не се меси и за това кой какво е казал вече писах по-нагоре.

05-26-2007, 14:28
Преди да мислиш какво нямаш,замисли се какво притежаваш,това няма как поне малко да те развесели.Освен това,след всяко лошо идва добро.

SW_madi
05-30-2007, 14:51
lele i az kato bqh kolkoto teb imah problemi v daskaloto nai ve4e , i az si misleh 4e nqma smisal da jiveq,no za moe 6astie ne6ata mn barzo se promeniha i to v po-dobra posoka.taka4e nqma mqsto za stradaniq :::