PDA

View Full Version : Когато се карате с гаджето...



VyPRoS
05-20-2007, 11:14
какво си мислите в този момент... или след като приключите? Мислите ли, че това е краят? Или просто поредната караница, след която ще се обичате още повече ;-)

azazas
05-20-2007, 11:17
az i moito gadje s ekarame mn 4esto no posle vinagi se sdobrqvame ponqkoga sym si mislila 4e sled tazi karanica 6te se razdelim no ne e taka!!!moqta nai dora priqtelka dori se psuvat i udrqt s gadjeto i no pak sa zaedno

terranova
05-20-2007, 11:40
OOooO miii nie s moq Fr nese karame mn chestoo nooo mislq che sled karanicaaaa nqkaksii e mn strannoo xaxaxa toi vse vika sled tfa che me Lv poveche haha neznam pri vs e razlichno :)

bqsna_teenagerka
05-20-2007, 11:45
зависи за кво сме се карали/

loving_you_
05-20-2007, 11:48
Ами ние по едно време бяхме почна да се караме доста чести и много пъти ми е писвало и съм си тръгава и ми е идвало да му кажа, че това е края... Но след това всичко се оправя (и то доста бързо). И все пак още сме заедно, така че няколко караници не са края на света :)

BAYO
05-20-2007, 11:49
Каквото и да е макс. след 1 час вече се гушим и сме забравили : > Просто си е нормално от вр на вр да става така.

Angel of Destruction...
05-20-2007, 11:59
Ами ние като започнем да се караме той започва да ми се извинява и дори да не е виновен казва че е,аз му се извинявам все пак и всичко си идва на мястото...

CrazyInLove
05-20-2007, 12:01
Само веднъж си помислих че тук ще му е краят ама после нещата се оправиха инак винаги знам че колкото и да се сърдим и двамата любовта е по-силна :-D

experiment_m
05-20-2007, 12:11
Не обичам да се карам с гаджето. Обикновено ползвам караницата за изглаждане на различията. Реша ли да се разделяме, го правя мирно и кротко. В такъв момент от викане смисъл няма.

cherinka
05-20-2007, 12:11
Винаги се чудя що се караме и за какво припира толкова много винаги да е прав и защо му доставя удоволствие да спори с мен.
А като приключим, седя и го гледам умно и изцепвам "Тва ли беше" :-k и продължавам да гледам умно :shock:

Котарана
05-20-2007, 12:12
Ами ние винаги се караме за супер сериозни неща.И в такива моменти ми се иска да се махна и да не го виждам повече никога, но това е само моментно после ни става и на двамата супер тъжно и се започват едни мили думички...

Digital
05-20-2007, 12:14
Когато се карате с гаджето...
...псувам.

Valento
05-20-2007, 12:44
Когато се караме аз сам много спокоен и гледан некфо невинно но аз винаги правя кавгата защото много ервнувам половинката ми!Но после като мине всичко си говорим мили думички цунка ме си се и пак като преди затова се контролирам да не се нервирам за глупости а и отделям много повечко време има ефект! :smt006

sherry
05-20-2007, 12:47
Зависи. Някой път знам, че е моментно състояние на нерви и за двамата, но някой път кавгата е толкова силна, че имам чувството, че това е краят.
За наша радост, не можем един без друг и забравяме за дрязгите си.

vikipf
05-20-2007, 13:18
Зависи от караницата... Но винаги мисля че ще скъсаме след нея... :smt010 Вчера се скарахме... Помня че му казах че няма да го спирам щом е решил да ме остави... Казах му и после спрях... Започнах да го моля да остане... Помолих го за още един шанс ( въпреки че тази моя грешка я бях правила и преди... :smt010 ) ... А той ми беше писал смс-и които аз не бях получила по тъпата причина че все ми бърка номера... И той ми каза че ако това което прави за мен не е шанс той нз кво е... :smt010 Да не скъсахме... Но мисля че това беше края на любовта от негова страна... Беше си написал на скайпа че обича няква... Сри че се отклоних от темата... Просто исках да споделя... :smt010

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 13:27
Поредната караница,след която ще се обичаме още повече! \:D/

victoriq
05-20-2007, 13:27
С последното ми гадже се карахме ПОСТОЯННО,а това ме побъркваше!Мн сериозни караници сме имали и затова съм наводнявала стаята,в която съм...Последният път,когато се скарахме,беше,защото той се ебаваше,че ще свали една моя приятелка,аз го приех мн навътре и не си говорехме два дни,на мен ми писна и скасах с него...Така че всяка караница може да доведе до края на връзката!

silver_angel
05-20-2007, 13:38
Поредната караница,след която ще се обичаме още повече! \:D/
podkrepeno sus `izvinenie` pod neobi4aina forma ..

Hri$
05-20-2007, 14:00
Аз съм некъв мн странен тип и като се караме с гаджето винаги си казвам:"Край всичко свърши.Тя ся ше ми бие шута и това ще е". Не знам защо мисля толкова негативно.
Щото попринцип съм оптимистично настроен човек и понвечето работи ги обръщам на бъзик.Което по някога не е хубаво.
Но има някои работи които ги взимам много навътре и това е едно от тях.Страх ме е да не ме зареже наистина и понякога от това пострадвам аз.

Barbie
05-20-2007, 14:03
Аз не помня кой знае каква караница да сме имали. Само че с него имаме различни разбирания за "каране". Когато той смята, че спорим, аз съм на мнение, че дискутираме. Има много моменти, в които ми минава през главата дали не ми е ядосан, или не му е писнало от...нас, или просто не му е щукнало, че не иска вече с мен, но в повечето случаи не е заради караница - явно съм параноична. Като се спречкаме на мен автоматично ми става много тъжно. Следователно предпочитам да избягвам такива...сблъсъци. (Въпреки че аз съм особено вироглава, а той лесно се ядосва.)

CVETELLINA
05-20-2007, 14:49
М,да мислила съм си,че след някоя караница ще скъсаме,но не е ставало. :D И сега съм 3707840977% сигурна,че дори и да се караме доста често,трудно ще скъсаме. 8-[ Но пък приятелят ми определено почти всеки път като се скараме си мисли,че ще го зарежа..нз. що така :roll:

PerfectStrang3r
05-20-2007, 14:58
В нашата връзка винаги се караме заради мен.. заради моите шеги, които просто никога не са разбрани. Заради начина ми на живот, заради това, че когато имаме свободен ден аз заминавам със семейството си. Винаги мисля, че ще ме зареже .. ии може би наистина ще стане. Дано не.

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 16:08
може да звуча като някоя надуфка, но истината е, че със момчетата, с които съм била, именно аз съм тази, която предизвиква караниците... нарочно! може би, защото винаги знам, че те държат на мен толкова, че да ми простят всичко и че никога няма да ми кажат "край"... сегашното ми положение е същото... може би някой ден това ще се промени, но на тази етап както се казва "аз определям правилата"

gazarka
05-20-2007, 16:40
mi porednata karanica,6toto mi stava ma4no za nego posle

bilqn4etoo
05-20-2007, 16:48
da ti kaja v momenta sam skarana s moqt priqtel,za6toto v4era toi ne mi obarna ni nai-malko vnimanie dokato igrae6e na karti s priqtelita si i sew napravi 4e ne sam s nego(doibre 4e bqh s edna priqtelka,a, i da otbeleja ot mesec i polovina sme zaedno)ta az se qdosah i otidoh na diskoteka s moite priqteli.dnes toi razbra i mi se razsardi makar 4e spored men toi e vinoven a ne az.malko po kasno mi kaza pove4e nqma kakvo da ti kaja i az qdosano si tragnah.sega se nadqvam tova da ne e kraqt.mislq da iz4akam da mi se obadi i ako ne go napravi 6te go napravq az.

bilqn4eto
05-20-2007, 16:50
tova gore bqh az :wink:

alkobalko
05-20-2007, 17:40
Паля се много, а след това ми става много смешно, защото точно след 5 мин. сме се сдобрили. Никога и за миг не съм си помисляла, че това може да е краят, една караница не би го причинила.

koalka
05-20-2007, 18:59
Тъпо е след караница да късате, защото и двамата в този момент не мислите трезво, а и пък няма основателна причина.Говорите си глупости, за които после съжалявате.
Не мисля, че можем да скъсаме заради караница.Тъпо е, наистина.
Карали сме се доста жестоко, не го крия, но след това го обичам все така силно, та и повече.А относно караниците-той по-лесно се нервира, а аз по-трудно.На него му минава по-лесно, докато на мен ми трябва известно време.

krem4et0
05-20-2007, 19:23
Понякога си заслужавам да ми тегли 1 майна и да не ме поглежда. караме се за много важни неща и споровете ни са доста ожесточени. Ама аз си викам и си фча, а той само слуша и говори спокойно колко не съм права. по принцип съм доста крайна и негативна и винаги си мисля-ей сега ме е оставил. Ама.......не го прави бе. може би защото осъзнава, че и аз съм права.
Въпреки, че знам и той е казвал, че трае до време и 1 ден просто ще си тръгне. Трябва да си държа повече езика зад зъбите :P

iohanka_sladuranka
05-20-2007, 20:11
какво си мислите в този момент... или след като приключите? Мислите ли, че това е краят? Или просто поредната караница, след която ще се обичате още повече ;-)

s gadjeto mi se karame 4esti4ko i to vinagi za gluposti,kato ot sorta kade 6et hodim ili v kolko 6et izlezem i sporim ot edin inat!!!no kogatos e karame seriozno znam 4e sled 5 min 6et se zdobrim za6toto mnogo se obi4ame i nqma kak da skasame za vinagi!!!vse pak obi4ame se,pravim nqkoi drug kompromis i varvim napred!!!gotino e zdobrqvaneto sled karanicite!!!

Ice_Queen_
05-20-2007, 20:14
след караници секса е най-страстен,желан и възбуждащ