PDA

View Full Version : На това се вика да подкрепяш отбора си дори, когато губи



PR0
05-20-2007, 12:13
http://topsport.ibox.bg/news/id_1894260419

the_o.c_girl
05-20-2007, 13:00
И какво от това...нали биха!!!Това си е да си левскар-толкова сте злобни :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 След и преди всеки мач на ЦСКА не може да спите, нали?

mesmer
05-20-2007, 17:18
То пак добре, че сте се събрали, вече повече хора ходят на баскетбол и волейбол отколкото на футбол.

mesmer

teenkopele
05-20-2007, 17:38
Абре то ако един отбор бива подкрепян само когато печели, за какви фенове говорим?!?

jony
05-20-2007, 17:49
Абре то ако един отбор бива подкрепян само когато печели, за какви фенове говорим?!?
За 90% от феновете в Бг. :mrgreen:

teenkopele
05-20-2007, 17:55
Абре то ако един отбор бива подкрепян само когато печели, за какви фенове говорим?!?
За 90% от феновете в Бг. :mrgreen:

Абре не е точно така. Зависи за феновете на кои отбори става въпрос.

bulgarche
05-20-2007, 18:15
Пак се започнаха големите изказвания

PlamenMEN
06-11-2007, 21:27
Спомням си един мач, кой ли точно играеше... аа да, ЦСКА и Блекбърн. И как се разви този мач? Да, точно така, 25мин. преди края резултата беше 0:3. А как свърши и как се държахме тогава? Не знам от каде на къде фенове, които в 7мин. на мач с Барса почват да викат "Ей чорбари, майка ви ше е*а", говорят за агитки, за песни, за поведение...

mesmer
06-12-2007, 07:30
Спомням си един мач, кой ли точно играеше... аа да, ЦСКА и Блекбърн. И как се разви този мач? Да, точно така, 25мин. преди края резултата беше 0:3. А как свърши и как се държахме тогава? Не знам от каде на къде фенове, които в 7мин. на мач с Барса почват да викат "Ей чорбари, майка ви ше е*а", говорят за агитки, за песни, за поведение...
А да споменаваме ли, че след края на 1-вото полувреме почти целият "В" сектор се е изнесъл и Димитър е пращал хора да ги викат по стадионите?Вярно после сте направили 3-3, но много ама много хора са си тръгнали.


mesmer

PlamenMEN
06-12-2007, 07:43
Спомням си един мач, кой ли точно играеше... аа да, ЦСКА и Блекбърн. И как се разви този мач? Да, точно така, 25мин. преди края резултата беше 0:3. А как свърши и как се държахме тогава? Не знам от каде на къде фенове, които в 7мин. на мач с Барса почват да викат "Ей чорбари, майка ви ше е*а", говорят за агитки, за песни, за поведение...
А да споменаваме ли, че след края на 1-вото полувреме почти целият "В" сектор се е изнесъл и Димитър е пращал хора да ги викат по стадионите?Вярно после сте направили 3-3, но много ама много хора са си тръгнали.
А да споменаваме ли, че аз бях във В сектор тогава и ЗНАМ, че няма такова нещо. Обаче в България практиката е такава: Жаклинчо или Славейков или пък Русев кажат нещо (и защото са комплексари винаги говорят против ЦСКА и винаги глупости) и то веднага се приема за 100% истина, за най - достоверната информация. Нищо чудно утре да прочета в Меридиан Мач, че Петър Жеков или Димитър Якимов са си признали, че са върли фенове на "Левски" и после ходи обяснявай на подуянци, че това е невъзможно...

mesmer
06-12-2007, 08:37
Пич това ми го казват директно човек, който е на всеки мач и познава хората които са изпратени да връщат отишлите си.

mesmer

PlamenMEN
06-12-2007, 09:03
Никой не може да каже на хората какво да правят, брат. Каде бяха тези хора, които връщат феновете на мача с Бешикташ. Още побеснявам като си спомня за онези к*рви, които масово напуснаха стадиона след гола на турците. А докато беше 2:0 бяха големи ЦСКАри. Накрая останахме 7-8 хиляди да изпратим момчетата с аплодисменти. Да, 7-8 хиляди, но верни до гроб...

PlamenMEN
06-12-2007, 19:15
аре и ти глупости дрънкаш...

колко хора са си тръгнали тогава чак???

разни хора дето им е писнало от дъжда и малки деца...

сектор Г си остана пълен... другите също не бяха толкова изпразнени чак..

ПЪЛЕН?!?! първо си тръгнаха тия от А сектор (почти половината), след това и В се поизпразни. Не мисли, че не боли от това, което казвам...

PlamenMEN
06-13-2007, 07:49
Тихо,щото на един финал за КБ на стадион Славия толкова бързо се изнесохте :lol:

Поне бяхме там. А аз да припомням ли по време на ерата Георги Тодоров как ходехте по 250 човека на мач, а във великия Б сектор имаше по 25-30 човека? Ако на вас ви се наложи да преживявате мафия, каквато ние преживявяме... оххх не ви виждам...