PDA

View Full Version : Вашият плюшко... :)



vikipf
05-20-2007, 13:50
Чух една фраза наскоро : " Плюшените мечета не връщат прегръдките, но някога са единственото нещо, което имаме..." Та реших да питам...

:arrow: Имате ли плюшена играчка, която прегръщате, когато сте тъжни? Някак си да ви успокоява...
:arrow: Има ли си име въпросната играчка и какво е то?
:arrow: Смятате ли че фразата по горе "... някога те са единственото нещо, което имаме..." е поне малко вярна...

И така... Реших и аз да ви затормозя.... :-D
и а зда отговоря... : Имам... Те са две Кучо и Плюшко... Помякога като ми е тъжно наистина и искам да прегърна някого гушкам тях... Наистина помага... :-D Когато си далеч от приятели и близки са перфектния слушател дори... :-D

Barbie
05-20-2007, 13:56
Обичам плюшени играчки и тук, в Милано, имам таман две. Едно кученце и едно розово слонче със сърца по ушите (което а от приятеля ми и принципно ме гушка, когато не мога да съм си с него) Имена си нямат, но, да, успокояват ме понякога. Всъщност слончето по начало си се казва Фани. :-D
В София съм пълна с плюшени играчки. Но тези двете са ми най-мили, затова съм ги взела да ми правят компания тук.

Presley
05-20-2007, 13:56
Ами имам си много и всички си ги гушкам понякога!Найстина ме успокоява,но определоно въпросната фраэа не е вярна....!

Hri$
05-20-2007, 13:58
Хмм интересна тема.Аз лично нямам такива работи които прегръщам акто съм тъжен.Обикновено токаго съм тъжен обикновено съм и ядосан едновременно така че гледам да си излея някъде гнева.Тази фраза че понякога плюшковците били всичко което имаме....нз може и да е вярна донякъде.Или поне за някои хора.За мен поне не е.
Верно че на тях може да им говориш, да си излееш мъката, като знаеш че те няма да ти се изсмеят или да я направят още по-гояма.
Нз може и да има полза от тях.
Но поне аз не съм открил :)

experiment_m
05-20-2007, 13:59
За момичетата плюшените играчки имат по-специално значение, особено ако са подарени от близък човек или по някакъв повод. Това което съм забелязал е, че гаджетата ми никога не са ми позволявали да се бъзикам с тези играчки и трепват и за най-дребното свързано с тях. :D

05-20-2007, 13:59
котките вършат по-добра работа,можеш и да ги измъчваш и т.н.

Reed
05-20-2007, 14:15
Е,чак да ги гушкам,когато съм тъжна-не..Имам бая,но повечето са закътани в някой шкаф :) Любимата ми..еми едно куче-то ми е от малка,с няква шапка червена като на Дядо Коледа :-D Другата ми любима е едно съвсем обикновенно мече-много си ме кефи,от кръщененто ми е :shock: :lol:

Valar
05-20-2007, 14:27
Изгубих си МЕчето! :cry:

nejnoto mace
05-20-2007, 14:40
Ами имам си.Едно меченце.Има си и име, но това не е от значение.Много обичам когато ми е тъжно да си го гушкам, успокоява ме адски много.

BAYO
05-20-2007, 14:42
Еми имам един огромен Мечо Пух, та него си гушкам от време на време, спя в/у него, бием се понякога и такива щутории :-D :-D :-D

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 14:46
Ами да,когато моето момче ми липсва или си припомням за някои наши моменти..или когато съм тъжна душкам маймунката която той ми подари за коледа-2005 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

dance_with_devil_
05-20-2007, 14:59
:arrow: Имате ли плюшена играчка, която прегръщате, когато сте тъжни? Някак си да ви успокоява...
~~> МхМм имам си и аз тамън 2 ... Първата е едно много мекичко и пухкаво меченце с лилава панделка на врата,което си го имам от доста време...
А втората е една ОГРОМНА калинка,която братовчедките ми ми я подариха за рожденият ден миналата седмица... :-D и двете плюшковци много си ги обичам :smt007
:arrow: Има ли си име въпросната играчка и какво е то?
~~> АмиИи Мечето се казва "Мечо" (учудващо нали... :mrgreen: ) , а на калинката още не съм и измеслила име... :roll: Някакви предложения?? 8-[
:arrow: Смятате ли че фразата по горе "... някога те са единственото нещо, което имаме..." е поне малко вярна...
~~> Аз смятам така,защото когато съм тъжна най-често е защото съм се скарала с някой или съм се сетила за нещо,което ме е натъжило...някакви споменчета...и тогава се чувствам доста самотна и когато няма кой да те прегърне те са един мек и топличък утешител....и още нещо : те винаги те ислушват и не мрънкат когато им бращолевиш сякви такива неща от сорта на тези,който аз пиша в момента :-D :-D :-D [hug]

Offer*Nissim
05-20-2007, 15:02
Аз всяка вечер си заспивам с плюшения леопард Широ.. на галено Ширко :-D
ахх, мамин сладуран пуФкафФф...

BAYO
05-20-2007, 15:21
...
ахх, мамин сладуран пуФкафФф...

Аххх тва ме скъса просто д' се смея :smt005

Offer*Nissim
05-20-2007, 15:25
Вие май го взимате Ширко на ебавка,а...

victoriq
05-20-2007, 15:55
Аз имам едно мече,не мн голямо,но не и мн малко...То ми е за третия рожден ден...Когато съм тъжна лягам на корема му и започвам да му говоря,да си изливам мъката...Ми според мен то може да ти е най-добрия приятел и няма да ти мрънка...

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 16:00
имам една плюшена лисица, така бая големичка, която притежавам откакто се помня :roll: странното е, че по принцип забравям за нея, поне докато не стане нещо, което да ме разстрои... и когато легна вечер си я гушвам и си плачкам за да ми мине всичко :(
и да съгласна съм с фразата! понякога ни трябва един мълчалив слушател, отколкото човек, който да ни опреква за грешките ни или който чисто и просто не може да ни разбере

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-20-2007, 18:01
da imam ... nai 4esto gushkam nai golqmoto mi me4e koeto mi e podaruk ot vui4o i lelq 8-[ (4o4i se kazva) i e mn`priqtno na gushkane .. sqkash naistina ima nqkoi do men.. . gushkam i edno drugo tedi bqlo me4e po malko no puk go imam ot malka i e podaruk ot baba mi i mn`sum si sviknala s nego :-s a frazata.. da mislq 4e e ima mn`istina v neq :smt016

koalka
05-20-2007, 18:03
Имам си, нали съм момиче(лигаво при това :twisted: )...
Казва се Фуфу и е мечка, една такава смешна и сладка.Подарена ми е от приятеля ми и я гушкам, когато той не е до мен.Иначе доста ме успокоява, да.

alkobalko
05-20-2007, 18:08
Направо си умирам за плюшени играчки. В къщи имам страшно много играчки. В моята стая има един огромен плюшен мечок, голям колкото мен. И винаги, когато съм самичка и милото ми не е до мен си го гушкам и представям, че прегръщам него.

vikipf
05-20-2007, 19:15
Само да се похваля... Тва на аватарчето ми е Плюшкооо... Много го обичам... :-D

krem4et0
05-20-2007, 19:42
Нямам, ама имам кукличка. Спя с нея от 2 годишна и за 20 години ми е била първа приятелка. Ако спя в друго легло не е с мен, но спя ли в моето легло просто не мога без нея. Казва се Тони(Антоанета), от Германия е и аз много си я обичам. Като се омъжа ще си я взема с мене.

Nassgerrack
05-20-2007, 19:54
Такъв вид стимуланти не ползвам :)

dance_with_devil_
05-21-2007, 21:07
Само да се похваля... Тва на аватарчето ми е Плюшкооо... Много го обичам... :-D

АууУуУ Плюшкото ти е много сладъъЪК!!!! Сега ако ми кажеш , че си фенка на офчици,направо много ще те уважавам :-D :-D :-D
аз много обичам всякакви видове Овчици (без живи :smt005 ) и най вече Ухилени и Плюшени :mrgreen: вече си имам цяло стадо :smt005 :smt005 :D :smt006

SINDEL
05-22-2007, 05:57
Имам една огромна плюшена камила и много яко бебе еднорог :-D
Камилата аз сама си я подарих, понеже като я видях, просто си реших, 4е ще си бъде моя. А еднорогът ми е подарък от моя мъж :-D Купи ми го миналото лято от морето.
Нямат име и двете :cry:

CrazyInLove
05-22-2007, 07:42
Имам си плюшено бяло меченце подарък е от приятеля ми и от няколко дни насам всяка вечер си спя с него защото той е на екскурзия в Гърция и се поуспокоявам малко с мечето аа и си няма име просто Мечо :-D

bebito0o
05-22-2007, 08:26
ami az si imam edno plu6eno zai4e mnogo sladko i edno plu6eno cvete podaruk ot edna fr koqto e v avstriq i si gi 4u6kam makar i rqdko navqvat mi spomeni a ina4e mnogo se kefa na me4eta :wink:

BlueDevil
05-22-2007, 09:37
Аз пък си имам плюшено еленче :-D Подарък ми е от мъжа за Коледа и оттогава насам всяка вечер, когато съм вкъщи спя с него :-)
Казва се Елмо :smt007

~egoistiC~sister
05-22-2007, 09:39
Гушкам сестра ми ама не и брат ми...е то става без да се разбере......Ама сестра ми си я гушкам :mrgreen:

BWald0rf
05-22-2007, 12:22
Много обичам плюшени играчки.В моята стая имам няколко но най обичам едно меченце дет ми е подарък за Коледа..То е такова голямо и мекичко ...Няма си име..просто меченцету ми...
Ми на мене кат ми е гадно и няма кой да гушна го гушкам него и се успокоявам в повечето случаи.......

vikipf
05-22-2007, 13:33
Само да се похваля... Тва на аватарчето ми е Плюшкооо... Много го обичам... :-D

АууУуУ Плюшкото ти е много сладъъЪК!!!! Сега ако ми кажеш , че си фенка на офчици,направо много ще те уважавам :-D :-D :-D
аз много обичам всякакви видове Овчици (без живи :smt005 ) и най вече Ухилени и Плюшени :mrgreen: вече си имам цяло стадо :smt005 :smt005 :D :smt006
Мдам... И аз събирам... :-D :smt007

iliqnfenka
05-22-2007, 13:49
Имам двечки големи ама тях не си ги гушкам по-скоро играчката, която ми е от гаджето си гушкам ама много рядко и не мисля, че би заместила 1прегръдка като съм била по-малка може би ;)

SpAcE_LaDy
05-22-2007, 14:31
Ето даже картинката със твоята фраза..

http://img408.imageshack.us/img408/8873/6a00c22528b6e8549d00cdfso6.jpg

таа, по темата.. на мен честичко ми се случват гадни неща и честичко не съм мн мн в настроение и затова и аз си имам едно мечо, което синяма име, ама пък е мекичко и понякога ме успокоява, макар че е много по-добре да гушнеш някой близък приятел, макар че аз лично понякога разбирам, че такива просто няма.. или пък хора, които не си очаквал, са ти се притекли на помощ, а най-близките.. са те разочеровали.. ама шанс.. мн се отклоних.. но да, както казах и др.. мечето не може да говори и да те прегърне, но поне те изслушва.. а ако това не помогне има и др начини за изливанена мъката.. колкото и смешно да прозвучи, аз понякога дори си пиша в дневник, това, което ме мъчи и така си изливам мъката, все едно съм споделила с някого.. и ми олеква.. ае нз.. мечето е готинкоо и мекичко :D:D:D И все пак най-добре е да не се налага да го гушкаме от тъга, а просто да сем щастливи, ама з жалост не винаги това е възможно..

Just_say_no
05-22-2007, 14:40
imam edno supersladko i supermeko zai4e kazva se Къдяа :D frendkite mi go podariha za rojdenniq den ... ( te mu i izmisliha imeto :smt005 ) super mnogo si go obi4am i vinagi spq redom s nego na legloto.. :-D kogato si go gu6na si mislq za mom4eto koeto lofkam :|

tedi_nice
05-22-2007, 14:45
емии да имама нещо средно между вълк и кученце мого е сладко и наиатина ме упокояжата а по вапроса за фразата: еми да в някои моменти да може да се каже

:smt007 :smt007 http://img08.imgshare.eu/i/tedi1/15_5_161_ca689.gif ха ха ха ххх

ха ххх http://img01.imgshare.eu/i/tedi1/8_12_1091_e5b6a.gif

aP0kAlIpSiS
05-22-2007, 14:53
Да имам си едно меченце. Всъщност си е цяло мечище,ама карай..
Подарък ми е от бившия и майка ми на шега го кръсти Иванчо- на него.
Тя постоянно ми се подиграваше,че не съм можела да се оттърва от Ивановци (половината рода носи това име) и затова реши да ме дразни-науспешно. Ами не обичам много да го гушкам,но понякога ми е по-добре да водя монолог с него,отколкото да слушам безполезни приятелски съвети. Откакто ми го подариха,май не съм споделяла с приятели. :?
ПС: Като скъсахме с Ванката се наложи майка да го крие,че щеше да му се случи случка... :oops:

_siXth`sEnSe_
05-23-2007, 09:29
Дамз,имам си едно зайче.Подарък ми е от чичо докато съм била бебе и по-късно съм си го кръстила Бъни =) 0.о Когато ми е кофти понякога си го гушкам и наистина има ефект :-D

05-23-2007, 09:35
I az si imam no moeto e jivi4ko kotence i vinagi kogato mi e tyjno to idva i se sgu6va na kulbence do men i makar da ne moje da mi otgovori kogato mu govorq i kato me pogledne razbiram 4e me razbira i pone muni4ko mi olekva moje da me smetnete za luda no e taka

Deni4ka93
05-23-2007, 10:00
Да имам две плюшени играчки,много сладки...Едната е едно миниатюрно слонче,което върви GSM-a и не ходя никъде без него(следователно и без телефона)казва се Фифи Перото :smt005,другата играчка е едно много голямо куче,на което брат ми (на 5 години) измисли името Бетовен... =))))

Deni4ka93
05-23-2007, 10:03
Момичета,изгубих си мечето... Може ли да го заместите :-D

Ами не умирам от желание.щото Cherinka ще ме убие... :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068

~ShaDoW~
05-23-2007, 15:24
:arrow: Имате ли плюшена играчка, която прегръщате, когато сте тъжни? Някак си да ви успокоява...
:arrow: Има ли си име въпросната играчка и какво е то?
:arrow: Смятате ли че фразата по горе "... някога те са единственото нещо, което имаме..." е поне малко вярна...


ami imam edno ogromno plu6eno ku4ence-4ym4o i mn si go obi4am :D sam nego si gu6kam we4er:) i dosta uspokoqwa6to mi deistva:)
i naistina ponqkoga imame smao tqh...

05-23-2007, 16:46
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!

nomeredno.eu
05-23-2007, 18:55
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

Kisses_P
05-23-2007, 18:59
ммммм.. мечууууууууууу . Попринцип не обичам плюшени играчки, но моят мечу :smt007 Много си го обичкам.КАзва се Тести (тестислава) Вода си го на училище, гушкам си го и най-хубавото е че не може да говори и вечно си ме слуша :lol: :lol: :lol:

vikipf
05-23-2007, 19:02
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?

shemetaa
05-23-2007, 19:09
lelelel taq tema e kato za mene.....obojavam pliu6eni igra4ki,staqta mi e dosta pretapkana s tqh kadeto i da se obarne6 im apliu6ki ot gasenici i mravki do slon4eta,slan4ica i taka natataka,vsqkakvi imam,nz ako tragna da se iznasqm kolko li vreme 6te mi otneme da gi sabera.....ta za liubimi...xmmm...az si4kite si gi obi4am,oba44e po-specialno 3 me4eta,1 sinio slon4e i 1 ogromno ku4e....mn qsny 4e uspokoqvat kato mi e tajno mi popivat salzite :smt005 .....

^^puh4e^^
05-23-2007, 20:20
Na 17 sum a o6te edna zavidna 4ast ot staqtami e pulna stqh.....Mn gi obi4aaaaaaammmmmm :smt008 A kogatoi mi e tujno si gu6vam nqkoq, koqto mi e ot blizuk 4ovek...i mai mi stava o6te po tujno 6tot po dobre bi mi bilo 4ovlka da e do men :cry:

05-24-2007, 11:57
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?







:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ...............

IZ
05-24-2007, 11:59
MI AZ NIAMAM ;) ama predi haresvah edno jirafche .

Nassgerrack
05-24-2007, 12:01
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?


:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ............... :-D :-D :-D Уахахахахахааааа!

Ах тия сапунени сериали!

Ем така вики,махни го тоя от аватара си и си сложи плюшена играчка,нали ги обичаше? :mrgreen:

BAYO
05-24-2007, 12:56
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?



:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ............... :-D :-D :-D Уахахахахахааааа!

Ах тия сапунени сериали!

Ем така вики,махни го тоя от аватара си и си сложи плюшена играчка,нали ги обичаше? :mrgreen:

Ахехаехахеахехехехехахаха хахехехахех :smt005 :smt005 :smt005 :-D :-D :-D

Те такова нещо напраоооо, ахахах не моа се спра бе, помоооооощ :smt044

Кхмм, кхмм по темата :

Ето го моя Пух :D :

http://img53.imageshack.us/img53/7279/snimkaqg3.jpg

JaklinA
05-24-2007, 13:09
и аз имам две плюшени играчки едното е кученце и се казва Чочо а другата е мече и се казва Мечо и наистина когато съм сама или ми е тъжно си ги гушкам и ми става много по-добре :D

Zealot
05-24-2007, 13:20
аз пък имам боксов чувал

Elektra_x
05-24-2007, 14:24
Да,имам.Едно малко кафяво мече.Подарък ми е от един много скъп за мен човек,който заемa много голямо място в живота ми и когато този човек не е до мен и ми лиспва прегръщам мечето от него.До някъде помага...но не съвсем.И да има си име - Вушел(пише го на крачето му)

bqsna_teenagerka
05-24-2007, 14:36
:roll: ами да имам си едно много пухкаво меченце което баща ми ми донесе от германия и много обичам да си го гушкам :) не че съм някое бебе ами просто действа релаксиращо
а колкото до фразата,винаги имаме кого да гушнем освен мече!

glor4eto_
05-24-2007, 15:50
az su6to imam dve i dvete sa mi podarak ot priqtelq mi s ednoto spq vinagi kogato toi ne e pri men a drugoto gu6kam samo kogato pla4a za6toto e mnogo golqmo............kogato gi gu6kam si mislq za nego ...6tot toi mi gi e podaril :)

KyKJlu4KaAa
05-24-2007, 17:31
mda imam..edno golqmo mishle... :( ama kogato e stanalo neshto s avera mi.. NISHTO NE MOJE DA ME USPOKOI..osven toi .. :smt010

FunkyFresh
05-24-2007, 18:02
imam si dve plu6eni igra4ki i bez tqx ne hoda nikade ovcata-doli i me4eto-tubi :oops: hubavoto na plu6enite igra4ki e 4e te izslu6vat do krai i ne te prekasvat! :lol:

Georg_Evo9
05-24-2007, 18:15
Чух една фраза наскоро : " Плюшените мечета не връщат прегръдките, но някога са единственото нещо, което имаме..." Та реших да питам...

:arrow: Имате ли плюшена играчка, която прегръщате, когато сте тъжни? Някак си да ви успокоява...
:arrow: Има ли си име въпросната играчка и какво е то?
:arrow: Смятате ли че фразата по горе "... някога те са единственото нещо, което имаме..." е поне малко вярна...

И така... Реших и аз да ви затормозя.... :-D
и а зда отговоря... : Имам... Те са две Кучо и Плюшко... Помякога като ми е тъжно наистина и искам да прегърна някого гушкам тях... Наистина помага... :-D Когато си далеч от приятели и близки са перфектния слушател дори... :-D
М-м-м не, не си гушкам плюшените играчки. Просто не си падам по такива изпълнения.Иначе в къщи си имам 3... Попай Моряка, Мечо Пух и Йори!!! :-D :-D :-D

vikipf
05-24-2007, 18:28
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?








:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ...............

Ами нз кво да ти кажа... Може да го попиташ... :roll: Ама... Що се учудваш... ? Все едно не го познаваш... :roll: Сри ако съм те накарала да се чувстваш кофти... Ама при мен е същото...
П.П. Нека на флуудим темата... Ако искаш да се свържеш с мен.. .Скайпът ми е : taranee_12 :roll:

05-24-2007, 22:24
mmmm Plushki -mnogo, ama ne uspqvat da mi pomognat kogato sum tajna [-( Inache im se mnogo radvam :lol: Osobeno ako sa podareni ot nqkoe gadje....

mimironika
05-25-2007, 13:14
мноу си обичкам плюшките и си имам много,но наи си обичам едно хубаво заиче{подаръче от мое любими фр-че},което определено ми помага когато съм в кофти настроение.А иначе си имам плюшка и за моментите в които сам яростна,за да има на кои да си изкарам яда :D

pyx4eto
05-25-2007, 14:33
Плюшетата(така им викам нз защо)винги са ми от полза..много обичам да си ги гушкам...вярно,че те няма да ме гушнат,но все пак...понякога си спомням разни моменти,изживявания...хубав о чувство е :-)

lady_bird
05-25-2007, 14:56
Da,imam takava igra4ka,edno mn sladko me4e :D
da,kazva se Monako,za6toto e ot Monako :)
Ami moje bi e donqkude vqrno,no tova e neoptimisti4nata strana na ne6tata... :wink:

NaNa_SladuRana
05-25-2007, 15:33
Ми да имам плюшки, в нашта стая със сестра ми и фраш от тях,навсякаде са!!! Даже на кревата ми има няколко сред които една която като я натиснеш почва "Обичам те..." и понякога като заспивам без да искам я натискам и се разбудя :lol:
Даже и талисмана ме и плюшка,смръф ключодържател от тези по-голямите,казва се Смръвчо и от 2 клас до сега ми виси на раницата (уж ми носи касмет,но наистина щом имоме тест и си го слагам на чина :-D )

И аз имам такъв мечо




Ето го моя Пух :D :

http://img53.imageshack.us/img53/7279/snimkaqg3.jpg

Но страмното е,че когато ми е тъжно не гушкам някай плюшко,а възглавницата ми!!!

Your Moon Fairy
05-25-2007, 16:22
Да,имам си две любими-едно ме4енце и едно лъв4е.Като ми е тъжно наистина много ми помагат.Съ6то така и дома6ния ми любимец.

sun_flower
05-25-2007, 19:10
Ne obi4am plu6enite igra4ki poprincip.Imam nqkolko v nas -podaruci za praznici,no ne gi gu6kam,nito kogato mi e veselo,nito kogato mi e tujno.Imam nqkakvo surce,deto kazva obi4am te tooolkova mnogo,podaruk ot priqtelqt mi za sveti valentin,nego puskam ot vreme na vreme kato nqma kakvo da pravq.Ina4e si se gu6kam s kotaraka-mnogo po-sladuk e ot oniq ligavi igra4ki

malkoto^f
05-25-2007, 19:41
az si imam edin golqqqm mecho (ot moq priqtel :-D ) i kogato mi e tajno go gushkam dori ponqkoga da ne mi e tajno pak :lol: nqma si ime prosto mu vikam mechy :P imam i dosta drygi igrachki,no tozi mecho e nai-golemiq ot vsichkite i nai-mnogo mu se radvam :) obicham pliusheni igrachki :smt007

sexy_for_you
05-25-2007, 19:46
Като няма кога да гушкаш,гушкаш плюшени играчки.Те са мекички,сладички и успокояват.Аз си имам две-куче и мече.Кучето се казва Шарпи,а мечето-Мечо :-D Ама също обичам да си играя с морското ми свинче Кики.Понякога му говоря и мн се разбираме(по животински) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kindergarden
05-25-2007, 19:54
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?







:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ...............



awe viki ne be6e li toia tvoi we of mnogo oburkano i ne kaza kak se kazva ama ve4e znam axaxaxax
gotin e :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Hubba_Bubba92
05-25-2007, 19:59
Чух една фраза наскоро : " Плюшените мечета не връщат прегръдките, но някога са единственото нещо, което имаме..." Та реших да питам...

:arrow: Имате ли плюшена играчка, която прегръщате, когато сте тъжни? Някак си да ви успокоява...
:arrow: Има ли си име въпросната играчка и какво е то?
:arrow: Смятате ли че фразата по горе "... някога те са единственото нещо, което имаме..." е поне малко вярна...

И така... Реших и аз да ви затормозя.... :-D
и а зда отговоря... : Имам... Те са две Кучо и Плюшко... Помякога като ми е тъжно наистина и искам да прегърна някого гушкам тях... Наистина помага... :-D Когато си далеч от приятели и близки са перфектния слушател дори... :-D

Имам да казва се Дундо и ми го подариха миналата година март месец за рождения ми ден от тогава всяка вечер си го гушкам и ме успокоява :D

vikipf
05-25-2007, 22:44
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?







:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ...............



awe viki ne be6e li toia tvoi we of mnogo oburkano i ne kaza kak se kazva ama ve4e znam axaxaxax
gotin e :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Хаха и кой казва че не е мой... :-D Той е мой ама не само... Кво да ти кажа.. Любов... :-D

05-26-2007, 09:02
imam sigurno nad 120 pliusheni igrachki u ns v moqta stane e ludnica samo igrachki.. koi golemi koi malki.. i ponqkoga naistina kogato ne mi e dobre si pregrashtam moito zai4i edno golqmo meko i sladko zai4e.. koeto mi beshe podarak ot mn skap 4ovek i naistina mnogo pomaga..... :P

kindergarden
05-26-2007, 09:50
v!k!tYyY

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


v!k!tYyY v!k!tYyY v!k!tYyY

КВВООООООООО ПРАВИ КРИСТИЯН НА АВАтАРА ТИ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ?!?!?!?!
Що не може ли ? ! ?







:shock: :shock: :shock: АМИ НЕ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМЕЕЕЕЕЕЕЕ .................................................. .................................................. .................................................. ...............



awe viki ne be6e li toia tvoi we of mnogo oburkano i ne kaza kak se kazva ama ve4e znam axaxaxax
gotin e :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Хаха и кой казва че не е мой... :-D Той е мой ама не само... Кво да ти кажа.. Любов... :-D

a az ni6to ne razbrax mn oburkano ei golemi intrigi axaxax :-k :-k :-k :-k

beautiful.soul
05-26-2007, 10:07
когато ми е тъжно си гушкам едно кученце което ми е от приятеля, или прасенцето от мама:) помага !

Tempestjuji
05-26-2007, 12:56
имам си..2 даже..едното е един далматинец, който се казва Споти и една бяла мечка,която си няма име ама и викам мечо :lol: :lol: :twisted:
таааааааа...аз си ги гушкам всяка вечер :roll:
и си ги обичам много :lol: :lol: убивам за тях, ей !! :smt008

_[LiFe-StiLe]_F
05-26-2007, 14:02
хах това е моя плюшко, който ми подариха сега за бала и мнооого си му се кефя :P вече втора вечер подредо го гушкам и даже му ревах заради завършването :(

http://img329.imageshack.us/img329/9870/img0322yf5.jpg

No_Mercy
05-26-2007, 14:41
Ми едно сладко плюшено мече
Подарък ми е от един мой птиятел покрай един малък инцидент в даскало

neli_15_sexy
05-26-2007, 14:54
i az si imam igra4ki koito gu6kam kogato sam tajna te sa dve edno me4e ot KOKA-KOLA :-D i edna mi6ka podarak ot moiata baba :-D :-D te sa mi lubimite ina4e imam mnogo mnogo mi e hubavo da si legna s tiah i taka se ospokoiavam ili pak da si pla4a za niakoi ili ne6to :-D :-D taka de me4eto se kazva me4o :-D pak pi6kata 4ernu6ka

Mementomori
05-26-2007, 16:13
Нямам и не прегръщам!!!!

MoHuTo
05-26-2007, 16:15
Ами имам си.Едно меченце.Има си и име, но това не е от значение.Много обичам когато ми е тъжно да си го гушкам, успокоява ме адски много.
И аз така, само че мойто е слонче :wink:

6o6kotooo
05-26-2007, 16:23
аз пак си имам една кравичка която страшно много обичам ии винаги когато съм тъжна я гушкам даже когато съм супер щастлива я гушим :D

vikipf
05-26-2007, 17:52
аз пак си имам една кравичка която страшно много обичам ии винаги когато съм тъжна я гушкам даже когато съм супер щастлива я гушим :D
Хаха Тая кравУчка я знам... :-D Много е сладкаааа..

Adwokat
05-26-2007, 17:58
котките вършат по-добра работа,можеш и да ги измъчваш и т.н.

xaxaxaxaxaxa ti da ne si go izkarvash na kotkite we? xaxaxa :smt005 :smt005