PDA

View Full Version : БоЛката



RoSsY88
05-20-2007, 14:25
Искам просто да кажя на всички от форума дет страдат за загубата на гаджето...дет задават хиляди въпроси как да си го върнат,как да спрат сълзите..Това сва бели кахари,и всичко е просто си казваш край...не си пропиляайте времето със страдание и болка...не си заслужва...Когато те боли.когато остваш сама,когато падаш...просто стани,усмихни се ис и каже "с един мъж/жена живота не свършва...и рано или късно той/тя ще се върне дори и да не го осъзнаеш,щот тогва ще си с друга любов по силна и по пламена...че всяко зло е за добро и че сомо иде щастието...просто радвайте се на живота и недейте да страдате за нещата които не ви заслужават...просто оставете всичко на съдбата и ако ви е писано да сте заедно и той/тя ви обича сам/сама ще се върне...Може да кажете,че тва са просто думи и като допре ножа до кокала нещата са различни...една случка обърна виждането ми към живота...преди 2 седмици гаджето ми тръгна с друга,години и полувина връзка и някква лапетия ми го отне...не съм на себе си,едва се сдрържам но усмивката не я свалям,вървя гордо сякаш нищо н се е случило знаейки че рано или късно ще съжалява...Уви не спрях да гледам към телефона и да се надявам да ме потърси...есеки получен смс да се моля да е от него..но явно беше прекалено щастлив с новата и тва бавно ме убиваше макар да не го показвах...не виждах смисла в нищо..дори и на бала си който направих с приятелите си пак стрдах докато гледах секи с гаджето а аз сама...а допреди седмица бях с него...Сякаш не осъзнавах как се беше подиграл с мен...след няколко дена ми съобщиха,че една от най добрите ми приятелки е почина...не нзаете какво е да гледаш как погребват човека с който секи ден си бил...да осъзнаеш,че нея никога няма да я видиш...а гаджето ще го видиш...но загубеният чеовек никога...да си имал толкова неща да кажеш а да не си могъл..да разбереш че загубата на любовта е бял кафър...че той ще се върне след време,а приятелкаат кото и да направиш повече няма да я видиш...след още няколко дни катострофира и почина мой познат..още една трагедия...това което преживях не го пожелавам на никой...Болакта в прекалено голяма...за тва не страдайте за гаджетата щот има каде каде по големи трагедии и болки...че живота може да ти покаже какво е истинска болка когато най-малко очакваш...за тва живейте за мига и се радвайте на приятелките си и приятелите докато ги имате...гаджетата минават и заминават но приятеликте остават до край....и сега когато най мн имама нужда от приятеля си,той даже не знае какво преживявам а е щастлив с новата си лапетия..добре че имам истиски приятели които да ме крепят но уви те не са гаджето но след време сам ще съжали че ме заменил за друга....всичко на тоя свят се връща...за тва всички се усмихнете :) вижота е хубаво нещо и с гадже и без гадже :)

Presley
05-20-2007, 14:52
Браво!Много харесвам начина ти на мислине!Това,което си написала е вярно и много поучително!Надявам се хората,който имат любовни проблеми да го прочетат и да имв помогне...
П.С:Съболеэнования эа преятелката ти :(

BAYO
05-20-2007, 15:05
Еми тва е реалността. Винаги сиво-черна, с кратки моменти на щастие. Но за това се борим фактически, тия кратки моменти да ги удължим колкото се може повече. Надявам се всеки, които намери нещо в написаното за себе си, да вземе поука.





П.С:Съболеэнования эа преятелката ти :(

victoriq
05-20-2007, 16:15
И аз вече съм без гадже...Скарахме се и на мен ми писна и теглих чертата между нас.И това стана вчера...Страдам,но и аз като теб вътрешно...Весела съм и се усмихвам...Знам,че не си заслужава,но аз го обичам и като съм сама си изливам мъката...Знам,че не е последното момче на света,но искам него...Надявам се да ми пише в skype-а ми,но той не го прави...Той едва ли още ме обича,но аз продължавам да съм луда по него...Но един ден ще му се върне тъпкано...Ще срещне някоя,която ще постъпи като него...
И аз мн съжелявам за приятелката ти...

penywise
05-20-2007, 16:20
аре да не коментираме колко тежко преживяват жените раздялата...

да кажем накратко, че е през пТичките !

баси неотдавна бях на клубче с 3 (три!!!) момичета, дето бяха скъсали с гаджетата си в близките няколко дена...

малеее, как се бяха затрогнали...

:::

victoriq
05-20-2007, 16:22
аре да не коментираме колко тежко преживяват жените раздялата...

да кажем накратко, че е през пТичките !

баси неотдавна бях на клубче с 3 (три!!!) момичета, дето бяха скъсали с гаджетата си в близките няколко дена...

малеее, как се бяха затрогнали...

:::

Това,че те не го показват,не значи,че не страдат!А и може да не им пука!Не всички са такива! [-X

experiment_m
05-20-2007, 16:40
^^kotenceto^^ много лоши неща са ти се струпали на куп на главицата, но не им позволявай да те свалят духом. Съчувствам ти. Благодари се поне за това, че имаш верни приятели на които можеш да се подпреш в трудния момент.

mechtaq_za_teb
05-20-2007, 16:50
V momenta se opitvam da osaznaq vsichkite tezi neshta,koito si napisala i nai-veche tova 4e s kraq na edna vryzka ne idva kraq na jivota.Opitvam se da zagyrbq vsi4kite ni migove zaedno,opitvam se da zagyrbq 4uvstvata si...no dosta e trudno.Prava si!Ima mnogo po golemi tragedii ot tova da zagubish gajeto si...Moite saboleznovaniq za priqtelkata ti. :smt010 Tova naistina e ujasno i ne iskam da si predstavqm kakvo e!
No prosto hubavite spomeni trudno se zagyrbvat,nezavisimo kakvo ti e pri4inil 4oveka.Nqkak si kogato zagubish nqkoi ne osaznavash 4e toi nqma da se vyrne...nadqvash se taino 4e 6te te potarsi,vapreki 4e tova v pove4eto slu4ai ne stava.Svikvash s nqkogo,s nego si shtastliv,vremeto leti tolkova barzo.Sled tova idva momenta na razdqlata.Sled neq otnovo trqbva da svikvash bez tozi 4ovek,a vremeto minava strashno bavno. :smt010

Digital
05-20-2007, 17:22
аре да не коментираме колко тежко преживяват жените раздялата...
Къде видя жени бе, толуп ? Аз тука жени не виждам. :-k

alkobalko
05-20-2007, 17:37
Много ми харесва това, което си написала. Трябва просто да се осъзнае, че на тази възраст бившият не е последният и единствен. Ще има още много любови, някои от които може да са много по-силни.

koalka
05-20-2007, 18:54
Права си, няма спор.
Хората наистина, особено на тази възраст, не трябва да страдат толкова много и да забравят станалото, ако могат.Така наистина ще е по-добре.

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 19:43
напълно права си! аз непрекъснато се опитвах да обясня в тоя форум, че всички тези теми от сорта на "немога да го забравя", "не мога да живея без него" и т.н. са бели къхъри както ти самата ги наричаш! жалко, че тийнчетата не го осъзнават все още :smt011

05-20-2007, 20:18
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Много ми хареса как разсъждаваш иии наистина бих се замислила в/у моя живот. Мн пъти със си мислила .. все си казваме всичко се вртща,и той ще страда някои ден, все някога ще се върне но ще бъда с др,ще осъзнае какво изпуска и т.н Дали в това има нещо вярно и случва ли се наистина :?: :-k Или е може би така само се успокояваме и сме по силни :-k

Presley
05-20-2007, 21:18
_F]напълно права си! аз непрекъснато се опитвах да обясня в тоя форум, че всички тези теми от сорта на "немога да го забравя", "не мога да живея без него" и т.н. са бели къхъри както ти самата ги наричаш! жалко, че тийнчетата не го осъзнават все още :smt011
Съгласна съм с теб,но искам да добавя нещо :) .Не само `тийнчетата`,ами всеки не може да го осъэнае(тоесто на теория може...),преди да му доидат до главата истински проблеми...както каэах в една друга тема-в живота ни понякога се случват неща,които могат да променят иэцяло гледната ни точка и раэбиранията ни!Човек се учи докато е жив!

Котарана
05-20-2007, 21:40
Наистина се замислих върху всичко това което си написала много е вярно.Когато си още теен неможеш да осъзнаеш нещата просто си мислиш, че живота свършва когато някои те зареже.Всъщност после осъзнаваш, че има много по-големи болки и трудности през които трябва човек да премине и ,че живота тепърва започва.Радвам се, че това отдавна съм го рабрала и съм преминала през този период.Дано повече от децата тук се замислят върху темата макар, че ме съмнява да те разберат напълно.

RoSsY88
05-21-2007, 05:26
Преди седмица си правих бала с компанията..и не показах никаква слабост...бях силна смеех се радвах се танцувах...направих си кефа...не мога да позволя едно момче да ми развали бала...даже един познат ми каза "като те наблюдавах на теб не ти пука за приятеля ти" ... че аз да не съм с друг...болеше ме мн признавам,всички приятелки бяха с други даже и гаджето го бях поканила още като ходихме...Затворих всичко в себе си..И мен мн ме боли и аз се сещам как ме целуваше как ми се кълнеше в любов..но помня аз как година стардах за него,как се отансяше...никога не съм си мислила че ще изкарам живота си с него...се пак съм на 19...май вече не съм и теен...И аз гледам се към теелфона макар вече да не казвам че ен надявам да ме потърси...но знам че сам ще се върне,че всеки съжалява след време,че рано или късно ще гоо боли за мен както аз сега...Но ви казах тва са бели кахъри...кво очаквате на наще годинид а имате сериозна връзка да се ожените...СИгорно на 1000 връзки има една такава :) аз никога не съм мислила така...никога не намерих момче с което да си допадаме...се нещо разваляше нещата...но де да занм може моя сам да се върне след време...за тва горе глават и да не ви пука..казвате си край мислите си за нещата които не харесвате в него и така...и за мнението че жените не страдат - аз плаках и бях мн зле 2 години за първта си любов...може би за тва сега го преживявам това мн по лесно и не показвам вънщно слабост макар приятелките ми да занят колко ми е трудно...Само при мисълта че той сега е с друга :(

mim4enceto_beby_
05-21-2007, 10:02
zdraveute iskam savet ot vas poneje tuka pi6ete samo za sled razdqlata ami ako az sam napravila taka 4e predi dva dni sam se hvanala s edno mom4e i sled dva dni skasam s nego
kvo da napravq mnogo li sam gadna 6to i druk pat mi se e slu4valo taka s dve razli4ni mom4eta ama i dve te bqha ot moq klas i sa mn dobri priate li