PDA

View Full Version : не знам какво да направя



нуши
05-20-2007, 14:38
Здравейте, дълго си мислих къде да сложа темата и накрая реших ,че до голяма степен на любовта дължа причината да се чувствам така.
Аз съм на 18 години, имам приятели, уча в готино даскало, имала съм гаджета(в момента-не), но сега сякаш разбирам ,че нямам нищо. Не се чувствам добре в кожата си. Има едно момче, в което съм влюбена,преди и той ме харесваше, а за сега само мога да твърдя че изпитва известни симпатии към мен, но дали е влюбен, не знам. Работата е там ,че двамата се наранихме много, без да имаме връзка ,но сякаш се рабираме само с поглед, сякаш в него виждам своето отражение. 4увствам 4е има не6то недовършено до край м/у нас. А скоро завършваме и няма да се виждаме 4есто-гадно ми е за това.
С баща ми не се разбираме-аз не го обичам. Той все се кара, крещи и заради него не мога да се отпусна сред компания, винаги полагам неимуверни усилия за това. Примерът,който тои ми дава ме кара да мисля 4е е по-добре да съм сама отколкото с човек,като него.
и в крайна сметка, нещата винаги са били така, до сега ни ми пука6е, но в мен се породи желанието за промяна и осъзнах 4е не мога и не искам пове4е така.
Понякога си мечтая да съм другаде и не знам какво да правя за да се почувствам добре.

BAYO
05-20-2007, 14:44
Щом си готова за промяна, няма какво да се чудиш, давай. Време е за следващата стъпка! :wink:

Presley
05-20-2007, 14:59
Щом си готова за промяна, няма какво да се чудиш, давай. Време е за следващата стъпка! :wink:
На същото мнение съм!Не се колебай,направи това,което ще ти донесе щастие-а ти най-добре энаеш какво е то...!

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 15:19
Не обичаш баща си ли? :shock: Ами според мен просто трябва да си положително настроена,че ще ти се случи нещо хубаво с тази връзка! :wink:

05-20-2007, 15:30
И аз съм като тебе на моменти ми се иска баща ми да не съществува!!!!Но съм напълно съгласна с BAYO

BAYO
05-20-2007, 15:33
Не обичаш баща си ли? :shock: ...

E пък кво? То и аз с бащата не се тачим , ма така по - хубу за мене, не ми се бърка в работите .

И си държа на мнението, че ако искаш да бъдеш щастлива и знаеш как и какво да направиш ... Направи го, няма да съжаляваш даже и за миг.

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 15:51
човек винаги рано или късно стига до извода, че не се чувства добре в кожата си и има неща, които иска да промени. не се плаши от тези чувства, а карай смело напред и се радвай на резултатите ;)

experiment_m
05-20-2007, 15:53
Това, че баща ти постоянно ти се кара за нещо не означава, че не те обича. Може да не знае по какъв друг начин да покаже чувствата си. Опитай да разговаряш с него повече и то спокойно, така че да можете да изгладите различията. А колкото до момчето-не оставяй нещата така. Ако мислиш че чувствата ви са взаимни може поне по едно телефонче да си размените, така че да можете да се срещате и лятото. :smt008

dance_with_devil_
05-20-2007, 15:54
""но сега сякаш разбирам ,че нямам нищо. Не се чувствам добре в кожата си. Има едно момче, в което съм влюбена,преди и той ме харесваше, а за сега само мога да твърдя че изпитва известни симпатии към мен, но дали е влюбен, не знам. Работата е там ,че двамата се наранихме много, без да имаме връзка ,но сякаш се рабираме само с поглед, сякаш в него виждам своето отражение. 4увствам 4е има не6то недовършено до край м/у нас. ""

mila vsi4ko tova mi e mnogo poznato....po4ti su6toto se sly4i i s men i sega i az neznam kakvo da pravq...za6toto az mnogo iskam da sum s edno mom4e,no vsi4ki mi kazvat 4 ne me zaslyjava 4e toi ne moje da e samo s edna i az 6te sujalqvam sled tova...no az ne smqtam taka za6toto kato e s men i mnogo sme govorili i sega yse6tam 4e i dvamata iskame da sme zaedno...no vsqka6 ne6to me spira suvestta mi kazva 4e ne trqbva da sum s nego,za6toto pak 6te se naranqvame vzaimno,no surceto mi iska da e s nego... i sum mnogo oburkana...

:arrow: no 6te ti kaja - vinagi pravi tova koeto ti kazva surceto(ne ymut !!) za6toto taka 6te si nai-6tastliva ... i ne sly6ai drygite kakvo govorqt...vajnoto e ti kakvo iska6 :smt008