PDA

View Full Version : Какво може да е?



Domein
05-20-2007, 14:48
Преди време с гаджето ми бяхме правили секс без презерватив...имахме съмнения да не е станало нещо...да не забременея...но преди седмица и малко повече ми дойде и се успокоихме...След това правихме секс(с презерватив)...по едно време малко ме заболя...и след като свършихме ми беше малко некомфортно долу...като пишках имаше малко кръв...на следващия ден се чувствах по същия начин...и пак имаше малко кафеникаво...незнам какво се е получило, дали ме е разкъсал някакси и е нещо повърхностно или е нещо по-лошо...ходи ми се до тоалетна често и усештането от миналия ден се появява пак...това ми е от 2 дни, незнам дали се впрягам, но ми прави впечатление че често ми се пишка...започвам да изпадам в параноя и да се чудя какво е станало...това симптом ли е на нещо лошо и нежелано? Благодаря предварително...

05-20-2007, 15:18
mi ti na kolko godini si??i za koi pyt ve4e go pravi6!!ako ti e za 2-3 moje i da ti e raskysal ne6tu am nz nai dore si otidi na lekar

experiment_m
05-20-2007, 15:20
Желателно е да минеш през гинеколок. На дали някой от форума ще има компетентно мнение по въпроса.

Domeina
05-20-2007, 15:58
На 18г съм...и определено не ми е като за първи, втори или трети път....точно за това се притеснявам...незнам от какво може да е...не е станало кой знае какво...

Cherlotte
05-20-2007, 19:59
Ми симптомите, които си описала, на мен лично ми приличат на цистит. Ако искаш прочети малко повече по въпроса. :wink: