PDA

View Full Version : Moderated:Той катастрофира, а тя иска да се самоубие...



05-20-2007, 15:16
Na4i az isakm da spodelq n6tu na4i edna moq bratov4etka e 12 klas i hode6e s mom4e na 23 misleha sled vreme da se ojenqt abe mn mn seriozni otno6eniq imaha i mn se obi4aha.............no predi 10 ni nqkyde se skarah mn jestoko i toi s eka4il v kolata i karal s 200 i katastrofira sled 4-5 dena po4ina i sega tq mn e tyjna napravo namrai sebesi misli se za vinovna i zapla6va da s esamoubie daje se opita da sko4i ot terasata ma q sprqha...............ta iskam da popitam naprimer s kvo moga da i pomogna da q uspokoq ne6tu za6toto tq ne izliza ot tqh mn mi e gadno za neq nz ko s ko da i pomogna ta ako na nqkoi mu se e slu4valo ne6tu podobno daite syvet plsss

Temata ne e ebavka!!

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

Presley
05-20-2007, 15:20
леле първо се научи да пишеш ](*,)

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 15:24
Няма начин да я успокоиш...горкото ф :(

05-20-2007, 15:26
az si pi6a dore ma klaviaturata e preebana

experiment_m
05-20-2007, 15:28
Сега е момента, в който тя ще има нужда най-вече от подкрепа и от човек, който да се грижи за нея. Защо да не си ти?

BAYO
05-20-2007, 15:38
Ами какво да ти кажа. Имах приятел, на които гаджето му беше блъснато от ТИР и в следствие на това, тя почина. Наистина не бях виждал човек, да бъде едновременно умрял и жив. С единия крак в отвъдното, а с другия ЖИВ. Ами минаха 3 години, той още се тъпче с ония тъпи лекарства за душевно болни ... не знам , но си мисля, че тоя момент беляза живота му завинаги. Какво да те посъветвам ... аз опитах всичко с него, но той вече няма живец в него, няма емоция, няма жив поглед, няма нищо. Дръж я под око. Друго и да ти кажа, едва ли ш' е от полза.

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 15:45
ако човек не иска сам да си помогне, то никой друг не може насила да направи това. загубата на близък и обичан човек е нещо, което може да ни повали за цял живот, но не е края... та вуйна ми почина преди няколко години след като я беше блъснало такси... братовчедка ми с месеци не можа да се свести, не й се живееше, направи няколко опита за самоубийство, но накрая разбра, че живота продължава и времето си тече със или без хората, които обичаме. намери сили в себе си, изправи се, сега е женена и дори има момиченце :)
та човек може да направи всичко и да преодолее всичко ако вярва в себе си!

Presley
05-20-2007, 15:52
Эагубата на блиэък човек боли най-много от всичко!Каквото и да нпаравиш или да и кажеш ,няма да промениш нищо и болката и няма да намалее...!Просто бъди до нея и и пакяжи ,че я подкрепяш-това ще и даде иэвестна сигурност!А и я дръж под око,эащото найстина може да направи някоя глупост!

dance_with_devil_
05-20-2007, 16:00
az bix kazala 4e samo mnogo vnimanie ot blizki hora i mnogo obi4 trqbva ... i s vremeto bolkata malko ili mnogo 6te otmine... :smt010

RhytmiX
05-20-2007, 16:05
OMFG..kolko tujno :( Moje da se pou4ite ot tazi slu4ka! RIP :smt011

victoriq
05-20-2007, 16:43
az bix kazala 4e samo mnogo vnimanie ot blizki hora i mnogo obi4 trqbva ... i s vremeto bolkata malko ili mnogo 6te otmine... :smt010
Точно така!

alkobalko
05-20-2007, 17:47
Единственото, което можеш да направиш е да бъдеш до нея и да я подкрепяш, когато има нужда. Не можеш да направиш нищо друго, тя самата трябва да поиска да се оправи. Все пак раната е прясна и боли много. Тя трябва да го изживее, да си прости за случилото се, за да може да оправи живота си след това.

LiPs_of_an_AnGeL
05-20-2007, 18:44
Spored men momi4eto se samoobvinqva za slu4iloto se-misli 4e tq e vinovna za smurtta na priqtelia si (nali sa se skarali i togava toi se ka4il v kolata i t.n).......ujasno mn sajaliavam.....pazi q -znaem 4e i e tejko no jivota prodaljava (kolko banalno zvu4i tazi fraza,za6toto ako nie bqhme na neino mqsto...) i vse pak dano se savzeme skoro .Uspeh!

mechtaq_za_teb
05-20-2007, 18:49
Ujas :smt010 Opitvai se da q podkrepqsh kakto mojesh.Trqbva da se po4uvstva 4e ne e sama v takav truden moment.Neznam kakvo drugo da ti kaja.Tova prosto e ujasno. ;(

koalka
05-20-2007, 18:52
В такива трудни моменти съм съгласна, че трябва да си до нея възможно най-много време и да не й позволяваш да извърши някоя глупости, да я убедиш, че няма смисъл и тя да погубва живота си.