PDA

View Full Version : Да рискувам ли?



объркана
05-20-2007, 15:41
Значи харесвам си едно момче,и той май също си ме е харесал.Не съм казвала на никой за това,но като сме го коментирали този въпросния са ми казвали,че не му пука мн мн и че му е само за секса.И за това сега се чудя да рискувам ли да се забия с него..защото ме е страх,че може да ме зареже ? :?

D M X
05-20-2007, 15:44
Не го прави. Ще те наебе и ще те заебе. Просто съвет.

Uptown_soldier
05-20-2007, 15:44
По-добре сама прецени.

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 15:47
преди да си опознал даден човек никога не можеш да бъдеш напълно сигурен в това какво би направил в даден момент и какво не. пък и човек се учи от грешките си, нали знаеш?! без опита в този живот ние ще останем завинаги деца, а децата искат или не трябва да порастват!

SladkataVoleybolistka
05-20-2007, 15:50
Опознай го добре и сама прецели дали "ще те наебе и заебе"

Presley
05-20-2007, 15:58
Вие с въпросното момче иэобщо поэнавате ли се???
Попринцип може да тръгнеш с него ,но да не спиш с него!Пойэчакай да видиш дали много ще напира!Не му пускай и току виж те эареже....така ще раэбереш що эа стока е!Но все пак кажи какви са отношенията ви?

victoriq
05-20-2007, 16:00
Опознай го добре и сама прецели дали "ще те наебе и заебе"
Напълно съгласна съм!

объркана
05-20-2007, 16:04
Presley`n`Sum да познаваме се... той се държи мн добре..нали ви казвам харесал ме е и той,може скоро да се забием,но се притеснявам за тфа което съм чувала от много хора и то без да им казавам че го харесвам,а просто са ми казвали!

KpuCuTo0o
05-20-2007, 16:25
_F]преди да си опознал даден човек никога не можеш да бъдеш напълно сигурен в това какво би направил в даден момент и какво не. пък и човек се учи от грешките си, нали знаеш?! без опита в този живот ние ще останем завинаги деца, а децата искат или не трябва да порастват! Ето това е прекрасен отговор... Наитина много ми хареса това написаното... =D>
ПП: относно проблема на авторката на темата - не можеш да знаеш какво му се върти в главата на момчето... Ако искаш да знаеш просто го попитай... Не се опитвай да гадаеш... защото съм убедена, че не можеш...
ПП 2: Нищо лошо не влагам в отговора си... : )

изгонена__от__рая
05-20-2007, 16:31
Не го прави. Ще те наебе и ще те заебе. Просто съвет.

Моя е същият :smt006

koalka
05-20-2007, 18:56
Наистина няма как да знаеш какво му е в главата.По-добре излезте, тръгнете евентуално.Не е задължително да правите веднага секс, за да го изпиташ и да видиш дали слуховете са основателни.

mim4enceto_beby_
05-20-2007, 19:23
zdraveite na vsi4ki az poneje vidqh 4e tuka pi6ete samo za problemi ami ako naprimer si se hvanala s edno mom4e oba4e sled dva dni razbere6 4e ne go haresva6 tolkova mnogo kolkoto si si mislela.oba4e i druk pat ti se e slu4valo i neiska6 da te pomislqt za gadna i zatva ne go zarqzva6 kak da naprai6 taka 4e toi de te zareje kato smetnem 4e toi ima malak defekt debel e'
](*,) :smt009