PDA

View Full Version : Просто искам да споделя и аз...



Angel of Destruction...
05-20-2007, 15:48
Значи имам гадже,с което сме късали точно 2 пъти... 1-вия път аз го заразях заради друго момче,но след 2 дена осъзнах,че го обичам и се събрахме. Вторият път той скъса с мен,защото баща му му беше забранил да е с мен. Беше му казал,че ще го вкарат в ТВУ,заради голямата разлика в годините и там подобни глупости. Това стана точно на 8-ми март. Оттогава аз много се промених. И като външен и станах по затворена в себе си. Всички ми повтаряха,че той е измислил баща си само като оправдание,но аз тайно се надявах да не е така. Той започна да прави опити да се съберем,но аз вече не исках да чуя никого,а и ми беше ужасно гадно и му казах,че не искам да си има пак проблеми с баща си заради мен. И наистина беше така. Но аз не можах да издържа... И се събрахме. Можем да излизаме много рядко и то само вечер,за да не ни види някой (в малък град сме и всичко се разбира). Преди известно време гаджето ми ми каза,че ще заминава на морето да работи. Завършва на 30 юни и на 31 заминава... Аз се разплаках и дори го ударих... Той каза,че не е сигурно още,но след седмица,каза че вече наистина е сигурно. Той е 1-вият човек,който обичам истински. Знам,че като замине за цялото лято и после се върне ще е друг човек. Той е по-различен от всички момчета. Но знам,че всичко свършва... Не сме се виждали от оня момент,когато той ми каза,че заминаването му е окончателно.
Между временно се появи друго момче. Това момче е с 2 години по-голямо от сегашното ми гадже. Към това момче изпитвам някакви симпатии. Разбрах,че и то има такива към мен. Обаче още по-голямата възрастова разлика... Ме кара да знам,че нищо няма да стане. И все пак аз не съм се чувствала така от много време. Много рядко някое момче ме заинтересува,а ако ще е така,значи трябва да го познавам много добре... Чудя се дали да зарежа хорското мнение и да видя дали нещо може да се случи с него или просто да си затворя очите и да изчакам всичко да мине... Няма да ми е за 1-ви път.

P.S. Темата е сериозна... Само да поясня - аз съм на 12 (да,малка съм,но това не ме прави по-глупава от някои 14-15 годишни разлигавени пикли),сегашното ми гадже е на 17...

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 15:56
според мен първото, което трябва да си изясниш е какво точно чувстваш към това новопоявило се момче. ти сама каза, че засега това са само симпатии. ако се пуснеш по течението има вероятност тези симпатии да прерастнат в нещо повече, но ако задържиш тези чувства в себе си, може и да не се стигне до там.
колкото до приятеля ти... не мисля, че би трябвало да има голямо значение за теб къде ще е той, как ще се промени и т.н. та, момиче, ти си на 12!!! и не ми казвай, че си слагаш нещата толкова навътре, защото искаш да прекараш живота си с него?! та имаш още много хляб да изядеш докато срещнеш този на когото да кажеш "искам да прекарам живота си с теб".
та идеята ми е да караш по-спокойно с момчетата и да не приемаш отношенията си с тях толкова насериозно... поне не още ;)

shivacheva
05-20-2007, 15:59
Съгласна! :wink:

gazarka
05-20-2007, 16:42
jivota e pred teb!!!zabravi stariq 6tom zaminava ne te obi4a mnogo puk i 100%tam 6te ti izneveri!

Angel of Destruction...
05-20-2007, 16:48
Аз не искам да прекарам живота си с него,просто искам да бъдем заедно колкото се може по-дълго. Няма 2-ри като него. Той каза,че ме обича. Обеща да ми звъни всеки ден... Не е от тия хора които днес са с една,а утре с друга. Благодаря все пак за съветите...

victoriq
05-20-2007, 16:52
Ако го обичаш (гаджето ти) истински,остани с него...Няма лошо,че си на 12,а той на 17!За любовта няма граници...Въпреки,че не мога да му кажа точно любов,но поради липса на по-точна дума,ще кажа тази...

alkobalko
05-20-2007, 17:11
Изясни си какво чувстваш към двете момчета. Новото може да е само увлечение, нищо сериозно. Ако забравиш за него нещата могат да останат до тук. За настоящият си приятел не трябва да се притесняваш толкова много. Все пак ти си на 12 год., животът ти няма да свърши с това момче. Още повече, това че заминава, не означава, че на 100% ще се промени толкова много, че да не ,можете да сте заедно.

Escarina
05-25-2007, 16:18
Опа...това е моето овне.Значи..ако беше някой друг човек бих дала коренно различен съвет обаче в случая..Понеже знам точно как се чувстваш ще ти кажа-потърси твоя поне да се видите още веднъж преди да замине.Виж как ще се почувстваш.Нали знаеш понякога как една секунда с човека променя всичко?След като замине има голяма вероятност да пробваш с другото момче...и да съжаляваш после(пак казвам всичко аради приликата между теб и мен)Загубиш ли твоя човек ще се чувстваш празна.И нещо извън темата...изумяваш ме момиче,изключително израстнала си за възрастта си!Чакам писмото ти малката,успех {}

BAYO
05-25-2007, 16:34
... Само да поясня - аз съм на 12 (да,малка съм,но това не ме прави по-глупава от някои 14-15 годишни разлигавени пикли),сегашното ми гадже е на 17...

И той ш' си намери майстора някой ден...

Just_say_no
05-25-2007, 16:41
... Само да поясня - аз съм на 12 (да,малка съм,но това не ме прави по-глупава от някои 14-15 годишни разлигавени пикли),сегашното ми гадже е на 17...

И той ш' си намери майстора някой ден...

:smt023 :smt023 a pak za gorniq post moga da kaja : " :smt075 :smt068 :smt067 :smt066 :smt070 :smt071 :smt062 :smt021 :smt074 :smt097 :smt096 " s koeto si iz4erpah mnenieto ...

BAYO
05-25-2007, 16:46
... Само да поясня - аз съм на 12 (да,малка съм,но това не ме прави по-глупава от някои 14-15 годишни разлигавени пикли),сегашното ми гадже е на 17...

И той ш' си намери майстора някой ден...

:smt023 :smt023 a pak za gorniq post moga da kaja : " :smt075 :smt068 :smt067 :smt066 :smt070 :smt071 :smt062 :smt021 :smt074 :smt097 :smt096 " s koeto si iz4erpah mnenieto ...

Моето мнение се препокрива изцяло с твоето, благодаря за " :idea: " ;-)

koalka
05-25-2007, 18:29
Към това момче изпитваш просто симпатии, не ми се вярва нещо повече, ти сама трябва да разбереш.Може би щом усещаш, че нещата са се променили, то е така.И аз съм на мнение, че не трябва да си го слагаш толкова навътре...Да се надяваме, че ще ти мине скоро.А и определено нещата ще свършат, след като заминава и не знаеш кога ще се върне.
Но това с удрянето е било тъпо...