PDA

View Full Version : кажете заведение в което да пускат романтична музика



acer
05-20-2007, 16:20
Моля някой ако се сеща за някое заведение в което да пускат романтична музика, или музика на живо,.... става въпорс за баавна музика, романтична, отпускаща,... блусчета,
искам да изведа приятелката ми на романтична вечеря, и понеже не танцувам много, искам да и покажа, че не е точно така(не стаам за кючеци) затова нещо бавно и романтично - блусче

Незнам дали има такива заведения изобщо, но ако случайно някой се сеща - моля да спомене поне име или адрес

искам да я изненадам с такова място и да си прекараме романтично

моля без подигравки, ебавки и т.н.
по-добре не пишете ако ще спамите

penywise
05-20-2007, 16:21
Романса

Сименоново

точка.

SouL^*DiViNe
05-20-2007, 16:27
e кажи от кой град си,за да можем да ти помогнем

victoriq
05-20-2007, 16:29
Моля някой ако се сеща за някое заведение в което да пускат романтична музика, или музика на живо,.... става въпорс за баавна музика, романтична, отпускаща,... блусчета,
искам да изведа приятелката ми на романтична вечеря, и понеже не танцувам много, искам да и покажа, че не е точно така(не стаам за кючеци) затова нещо бавно и романтично - блусче

Незнам дали има такива заведения изобщо, но ако случайно някой се сеща - моля да спомене поне име или адрес

искам да я изненадам с такова място и да си прекараме романтично

моля без подигравки, ебавки и т.н.
по-добре не пишете ако ще спамите
Ама ти откаде си?

acer
05-20-2007, 16:39
извинявам се, че не съм пояснил... от София съм

а за въпросния романс - това не е ли сладкарница,... ходил съм, хич не ми върши работа,.....
значи.... Ресторант - точно като за срещи - тиха бавна (романтична) музика - маси за двама (мънички сепарета) - да не е много осветено, претъпкано или шумно....
благодаря предварително

acer
05-21-2007, 06:22
продължавам да търся, трябва ми за близката 1 най-много 2 седмици

acer
05-23-2007, 06:54
продължавам да търся, трябва ми за близката 1 най-много 2 седмици