PDA

View Full Version : iznevqra



05-20-2007, 16:28
kakvo bihte napravili ako gagjeto s koeto ste ot mnooogo vreme zaedno vi izneveri i vi kaje... pri polojenie che nqma nikykyv nachin da razberete ot drugi hora i syjalqva che go e napravil .. bihte li ostanali s nego ili ne pri polojenie che mnogo go obichate.. :?

victoriq
05-20-2007, 16:31
Попринцип аз изневяра не бих простила...Но това,което ти каза е,че той си признава и съжелява...Хмм...Ако го обичаш,прости му!

penywise
05-20-2007, 16:34
kakvo bihte napravili ako gagjeto s koeto ste ot mnooogo vreme zaedno vi izneveri i vi kaje... pri polojenie che nqma nikykyv nachin da razberete ot drugi hora i syjalqva che go e napravil .. bihte li ostanali s nego ili ne pri polojenie che mnogo go obichate.. :?

не знам...

наистина...

не зная в какво настроение ще бъда

Barbie
05-20-2007, 16:40
Бих простила. Не смятам, че е разумно, защото имам изключително отрицателно отношение към изневярата. Но също така се познавам и знам добре, че бих простила...но връзката никога няма да бъде същата (изобщо - опростена или не, изневярата е началото на края).

CrazyInLove
05-20-2007, 16:50
Ако си сигурна че те обича и че съжалява остани с него,но според мен ако те е обичал да ти не е изневерил аз лично не мисля че бих простила ... но ти си знаеш Хайде успех :)

Presley
05-20-2007, 16:52
Ами аэ бех остана с него!!!Все пак сам си е приэнал,това оэначава че не иска да те лъжи...прости му!!! :)

Extravaganza_GirL
05-20-2007, 16:53
С моя приятел беше същото ... ,но и аз не му останах длъжна и сега вече сме 5 мес заедно и се разбираме.И дано да е така ... за това ,че прости му .. сигурно след това ще се получи ..

alkobalko
05-20-2007, 17:02
Не бих му простила. Лесно е да изневери и след това да каже "Съжалявам". Това всеки го може. За мен изневярата е предатество и началото на края на една връзка.

05-20-2007, 17:23
mersi za otgovorite.. mnogo sym obyrkana i uhh prevyrtqvam ot nqkolko dena ot kakto mi kaza sym kato bolna :cry: toi postoqnno mi kazva che me obicha i neshtoto koeto mi kaza togava "ne vqrvah che nqkoga shte go kaja no prostavash li mi..." i mnogo me obyrka zashtoto toi e ot horata koito zaradi gordostta si ne si priznavat greshkite, no tozi pyt q prizna.. kolkoto poveche se zamislqm tolkova poveche se otdalechavam ot nego.. no ne moga da si predstavq jivota bez nego .. vypreki che i sega ne sme zaedno (ne jiveem v edin grad) shte se vidim sled 12 dena i izobshto ne znam kak shte go podledna .. daide syvetche.. :?

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 17:27
ако сам ми каже, значи съжалява. а щом веднъж се е покаял значи е човек, който се учи от грешките си. аз бих му дала втори шанс. то винаги човек трябва да си има едно на ум, че втори шанс се дава, трети - не

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 17:44
Аз много обичам моето момче...просто до болка!Но изневери ли ми ще го зарежа...няма да му го простя...няма да простя и на себе си,че съм го зарязала! :( :( :( И цял живот ще бъда нещастна заради този случей и никога няма да го забравя! :( Но знам,че при нас няма да се стигне до тези неща! :wink:

koalka
05-20-2007, 18:49
Честно казано и аз не знам какво бих направила и как бих постъпила, но най-вероятно бих простила, въпреки че ме е предал.Но после нищо няма да е същото, факт.

mechtaq_za_teb
05-20-2007, 18:56
Ne!V mnogo temi sam obqsnqvala zashto i sega pak shte obqsnq.Iznevqrata e edin vid predatelstvo i za nego nqma proshka.Iznevqrata zna4i krai,pone za men.

Nadelina
05-21-2007, 07:55
Da.. bih prostila.. edna typa vecher e bil s druga jena.. i kakvo? Toi obicha men.. vryshta se i mi go kazva.. syjalqva dori (pri polojenie che moje dori da ne syjali za postypkata si) .. Smeshno e pri polojenie che tova e choveka s koito iskam da byda neistovo da ne ostana s nego.. Iznevqrata e neshto normalno hora... razberete go!

fillis
05-21-2007, 08:10
6tom ti kazva zna4i se 4uvstwa mn guzno ot svoeto podeanie :):):):) towa ot edna strana mojebi ozna4ava 4e naistina mn te obi4a no ot druga 4e ve4e po4va i da se pozaglejda po drugi.Vav Vsi4ki slu4ai ako naistina mn go obi4a6 mu dai o6te edin 6ans da pokaje pred teb 4e ti e vqren i ako se polu4i si prodaljete kakto si e bilo i predi

malone
05-21-2007, 09:54
Дори да ми го каже сетила се е късно за мене, да е мислила когато е трябвало,но много зависи и от чувствата ми а и от нейните.

05-21-2007, 10:20
Бих направила ВСИЧКО! Но стига да го заслужава и да е показал че ме обича!

Котарана
05-21-2007, 11:02
Сега като се замисля май не бих му простила.Колкото и да съжалява няма да има смисъл, защото първо се мисли после се действа.Но мисля, че той много добре знае моето мнение и ако стане нещо не би ми казал, защото просто ще го одера жив хахах

iliqnfenka
05-21-2007, 19:38
На човека, който обичам бих простила всичко, но ще страдам адски много и най-вероятно няма да спирам да мисля за тва и да се чудя кога ли пак ще го направи, а също ще потърся вината в себе си..все пак в повечето случаи изневярата е поради липса на нещо във връзката ;) тъй че, ако имам вина ще се поправя и ще се моля да не се случва вече :smt004 :-#

05-21-2007, 21:21
Или просто иска да се отърве от теб и затова ти го е казал това нещо.
Сега ти трябва да го зарежеш, така неговите ръце са чисти. Хем ти е признал, хем ти си го отрязала. Всичко е точно. Ще обвиняваш себе си.

Пича е умен, патката си ти.

PoLiToOo
05-21-2007, 21:25
Попринцип аз изневяра не бих простила...Но това,което ти каза е,че той си признава и съжелява...Хмм...Ако го обичаш,прости му!

potkrepqm otgovora ti :smt006

SINDEL
05-22-2007, 05:52
Няма да простя. Ще ми се иска, но няма да го направя.
Това да изневериш и после да се извиняваш всеки го може. Въпросът е да не се стига до изневярата изобщо.
За мен оби4аш ли някой, няма дори да можеш да се заглеждаш по други, камо ли да ги пожелаваш, а да не говорим наистина да спиш с тях и след това да продължаваш да твърдиш, 4е оби4аш по същия на4ин.
Изневярата би убила всякакво доверие,което имам в приятеля си.
Освен това направи ли го веднъж, винаги има възможността да го направи пак. Бих го подозирала непрекъснато. А в една връзка доверието е едно от най-важните неща. Ако то се загуби, ве4е нищо няма да е същото.

iskamTe_vednaga
05-22-2007, 07:10
kakvo bihte napravili ako gagjeto s koeto ste ot mnooogo vreme zaedno vi izneveri i vi kaje... pri polojenie che nqma nikykyv nachin da razberete ot drugi hora i syjalqva che go e napravil .. bihte li ostanali s nego ili ne pri polojenie che mnogo go obichate.. :?
ако ми го каже на момента и изложи свойте аргоменти както трябва аи съм сиг че ме обича и аз го обичам да бих..но ако премълчи и го прие не..просто ако се крие от мен това значи че той не ме обича че несъжелява за стореното и то ще се повтори..че не му е гузно..че просто.... :smt010 :smt009 :smt013

05-22-2007, 07:23
Може би бих простила...и знаеш ли защо...защото въпреки всичко си е признал!това означава много.Погледни реално-човек прави грешки,това е носпорим факт.Но колко хора дръзват да си признаят и да кажат"съжалявам"?...много малко!Естествено че връзката ще бъде различна..но само в началото,докато ти му простиш.Защото според мен,щом той ти е казал,значи иска да продължи напред с теб.Така че оттам-насетнее,зависи само от вас двамата дали ще направите така,че нещата да бъдат постарумо.Има шанс,не се предавай!Успех!

Lov3rKa
05-22-2007, 07:39
и аз не бих простила изневяра...колкото и да обичам човека до себе си ако ми изневери ще го оставя... :-k

TARAN4O
05-22-2007, 08:09
Ако не ми пука за нея я зарязвам. Ако ми пука за нея, ама не чак да я обичам, в смисъл да искам да съм с нея и да държа на нея, ще и проста. Ако съм яко хлътнал, ако я обичам, няма да и проста, защото знам аз какво съм и дал в тая врзка. Знам, че ще направя всичко за нея и ако това не и е достатъчно и пак е била с др. Тогава не е за мен !!!

BAYO
05-22-2007, 09:44
Не знам в кфа фаза на лудост ш' ме набара, кат разбера... по принцип на нея бих и простил, макар и трудно, ама на оня дет се бута у чуждо ... :smt062 ш' му чупа кофата!

avotorkata
05-22-2007, 11:12
uhh tyrsq vinata v sebe si .. no taka i ne izmislih nishto v posledno vreme vryzkata ni e na 6 ama kakvo da se pravi az mislq che e zaradi raztoqnieto i toi taka kazva .. inache nqma kakvo drugo da kuca.. ako stava vypros za sexa e strahoten nqma neshto da kuca ili neznam zashtoto vinagi sm si obqsnqvala che kogato edna vryzka ne vyrvi e vinoven sexa .. a v nashiq sluchai ne strahoten e no moje bi e tova che go pravim rqdko (vinagi kogato se vijdame i to v golqmo kolichestvo no vyprosa e che ne se vijdame chesto) .. e tova e ot men mersi za otogovorite chakam oshte O:)

BAYO
05-22-2007, 12:22
Еми във всяка връзка си има плюсове и минуси. Вашата не е изключение, но по-важното е как ще се справите с тия минуси. Аз лично съм с подобна връзка иии ... абе кфо да ти кажа, не са ни гладки отношенията а и няма как, то хората викат Далече от Очите - Далече от Сърцето, ма знае ли човек. Няма ли начин да се виждате по-често например?

slan4iceto_n
05-22-2007, 12:25
moje bi bih prostila. nz glupavo zvu4i no ako nikoi dr ne znae a samo az bih zabravila. ina4e ako vs znaqt bih izglejdala jalka no taka e drugo. vij 6tom e kazal zna4i sujalqva i iska da opravi ne6tata. ako durji6 na nego zaslujava 6ans

loving_you_
05-22-2007, 12:28
kakvo bihte napravili ako gagjeto s koeto ste ot mnooogo vreme zaedno vi izneveri i vi kaje... pri polojenie che nqma nikykyv nachin da razberete ot drugi hora i syjalqva che go e napravil .. bihte li ostanali s nego ili ne pri polojenie che mnogo go obichate.. :?

Ами да си кажа честно 1 път съм изневерявала на сегашното ми гадже и след тва ми беше наистина адски гузно и му казах и той ми прости и все още сме си заедно. Но честно казано не знам аз как бих реагирала на неговото място.... Страшно много го обичам и за това предполагам, че бих му простила, но не знам дали ще мога да забравя за изневярата...