PDA

View Full Version : Нещо като съвет..



PerfectStrang3r
05-20-2007, 17:44
Историята е следната. Ходя с гаджето си вече 9 месеца. Напоследък много се караме ии то причината съм аз .. моите шеги или това, че всяка свободна секунда семейството ми и аз заминаваме извън града. Тя казва, че уж това не й пречи, но когато наближи да заминавам - тя ми се цупи, сърди ии тъжи. Усещам, че я разочеровам, но за съжаление не мога да променя нищо. Казва ми, че ме обича и аз го знам. Знам, че няма да ме зареже заради начина ми на живот, но прекалено много се караме заради това. Знам, че я отчайвам всеки път като заминавам макар и да казва обратното. Та, иска ми се преди да заминавам да правя някакъв жест на любов, макар и малък да и покажа, че ще си мисля за нея докато ме няма. Нещо като специален ден за нас или нещо такова. Предложете нещо. Мерси много предварително.

alkobalko
05-20-2007, 17:49
За колко време заминавате? Защо някой път не я вземеш с теб? Със сигурност ще и хареса, а и ще внесете малко разнообразие във връзката си.

PerfectStrang3r
05-20-2007, 17:51
За колко време заминавате? Защо някой път не я вземеш с теб? Със сигурност ще и хареса, а и ще внесете малко разнообразие във връзката си.

Няма как да я взема. Иначе не заминавам за повече от 10-12 дни, което на мен не ми пречи, но на нея определено. Аз си мисля, че като се разделим за известно време ще заздравим връзката и ще е максимален кеф като се видим.

Но ми се иска преди да заминавам да й доказвам любовта си с някакъв жест, ама не ми идва на ума :)

koalka
05-20-2007, 17:52
Честите заминавания сигурно хич не са приятни, но така пък не си омръзвате, защото, ако се виждате всеки ден някак си е възможно да си омръзнете, а така не сте заедно много време и е друго.И аз се чудя защо толкова се сърдя, но явно не може да разбере, че ти нямаш избор.А и аз питам-за колко време заминавате.Иначе съм съгласна с мнението на колежката...

alkobalko
05-20-2007, 17:53
Ами да ти кажа за всяко влюбено момиче това време е много и е нормално да се чувства гадно.
А вие колко често пътувате? Предполагам, че поне един път можеш да направиш жест към нея и да не заминеш, а да останеш заради нея.

PerfectStrang3r
05-20-2007, 18:05
Когато мога, го правя жеста. Да и на мен ми е трудно, когато сме разделени. Знам също, че е и много време. Но има неща, които са извън контрола ми се.. се пак съм само на 16. Благодаря все пак за мненията. Разбраноп момиче е . Ще ме разбере, надявам се :П

wertyusa-f
05-20-2007, 18:08
Ами нали всеки ден, когато не си до нея й се обаждаш по телефона, изпращаш й кратки съобщения по мобилния телефон.Според мен това е жест, който доказва любовта ти към нея и й доказва, че всяка секунда мислиш за нея, макар и на километри разстояние.
Знам ли преди да заминаваш може да си изградите нещо като ритуалче,,примерно да ходите в една и съща сладкарница и така...това да е вашето местенце.