PDA

View Full Version : kogato misli6 4e jivota ti se obarkwa totalno



fillis
05-20-2007, 17:48
Hi vi ,ot mnogo vreme na sam imam sledniq problem i bih kazala 4e e mn obarkwa6t.Predi po4ti godina sle6tnah edno mom4e na edna ekskurziq.Prividno mi se vidq mn simpati4no i v posledstwie az se vlubih v nego. Problema be6e 4e toi jivee6e mn dale4 ne 4e sega ne ,no az naistina mn se vlubih.Smetnah 4e towa e lubovta na jivota mi za6oto ,zaparvi pat usetih i namerih ednakwo mislene ,koeto savpada6e po vsi4ko s moeto mislene.Estestweno mom4eto razbra 4e imam 4uvstwa kam nego i prosto po nikakaw na4in ne moje6e da mi otvarne na 4uvstvata koito az ispitwah kam nego.Za nego 2 godini razlika v vazrasta be6e mn ili pone taka izglejda6e.I da vsi4ko towa prodaljava i do dnes vsi4kite tezi terzaniq za ni6to prosto zaradi edno mom4e. dori vtori pat ne se vidqhme no prodaljihme da si pi6em.V momenta az si haresvam edno mom4e koeto naistina mn me privli4a,no vseki pat kato si pomislq 4e iskam pove4e ot towa da se go haresam me prisviva korema za6oto az naistina o6te mn obi4am onova dale4no i nedostijimo mom4e.A mojebi prosto ostanah mn raza4arovana ot towa koeto se slu4i mejdu nas i vse pak ne moga da re6a kakwo da pravq znam 4e vinahi 6te obi4am mom4eto v koeto namerih mojebi misleno lubovta si no ne i realizirano, 6te znam 4e vinahi e imalo edno privli4ane mejdu mne i nego no kakto se vika do tam.V momenta sam do tolkowa totalno obarkana 4e naprabo ne moga da si namerq mqsto mojebi iskam da vidq kakto 6te se polu4i sas sega6noto mom4e koeto ne otri4a 4e ne sam mu simpati4na a mojebi 4uvstwoto me vazpira da ne go pravq za da ne me boli zaporeden pat.Kakwo da pravq kak da postapq

tranceaddicted
05-20-2007, 18:14
Ми до колкото разбрах с това "далечното" момче нямаш шансове така че според мен по някакъв начин трябва да го забвавиш колкото и да е трудно, но все пак имаш идеалната възможност...някой друг, който харесваш. Не мислиш ли че ако м/у вас се получи нещо, няма да ти е добре и лека полека да забравиш другия ?

wertyusa-f
05-20-2007, 18:17
Нвиждани очи се забравят, ще го забраввиш ...Мисля, че трябва да загърбиш миналото.Предишното момче не е отвърнало на чувствата ти, тогава ти защо все още мислиш за него?!
Имаш възможност с друго момче..ако си убедена че сегашното момче изпитва силни чувства и че те уважава като човек давай напред!Обаче не пренебрегвай и твоите чувства ако не изпитваш симпатия към това момче, може да изчакаш следващия.А следващ винаги има, повярвай ми!
Забрави онази случка, поради простата причина, че онзи някъде там може би не се и досеща за теб...тогава ти като някоя глупачка ли да мислиш за него и да си проваляш всички шансове сега и за в бъдеще.