PDA

View Full Version : mojem li da budem otnovo zaedno ?



milushka
05-20-2007, 17:50
Zdraveite,
eto q i moqta istoriq, isakm da 4uq va6ite mneniq tui kato ne znam dali ne se zablujdavam i ne si davam naprazni izluzii.
predi sedmica se razdelih s priqtelq mi bqhme zaedno malko vreme nqkude dve sedmici, no vs be6e pove4e ot perfektno, nqmashe izgledi da se razdelime, no edin den na men mi se stori stranno durjanieto mu i po4nah da go razpitvam kakvo stava, toi purvona4alno ne iskashe d ami kaje i kazvashe 4e vs e nared, no az ne se otkazah i produljih da nastoqvam. E toi nai nakraq kaza kakvo ima i dumite mu bqha " ami malko mi e oburkano - iskam da sum za izvestn ovreme sa, nq iskam da te naranqvam". dobre taka i stana razdelihem se i ot tozi den vseki den toi mi pi6e.neprekusnato se zaka4a durji se kakto predi .taka stana 4e az hlutnah po nego i re6ih da mu razkaja za vs za6toto toi vijdashe 4e ne sum dobre i me razpitva6e.razkazah mu kak se 4uvstvam pri koeto toi kaza 4e ne iskam da me naranqva, i 4e ne iska da stradam za nego. az go pitah dali ima ne6to kum men i dali principno sled vreme bi iskal da e s men. Toi mi otgovori 4e ima ne6to kum men 4e me haresva i 4e purviq put kato sme se vidqli sum mu napravila vpe4atlenie i 4e bi iskal da iam ne6to s men. sega po4na pak da mi zvuni da hodime zaedno nakafe vseki den 6tom se pribere u tqh purvoto ne6to kakto toi sam kazva e da sedne da mi pi6e su6to taka kaza 4e mu e stanalo mn milo kogato sum mu kazala kakvo iamm kum nego. kajete mi dali moje skoro da ima ne6to pak mejdu nas dvamata?

alkobalko
05-20-2007, 17:51
Мисля, че има много голяма вероятност скоро отново да се съберете.

shivacheva
05-20-2007, 17:58
Има два варианта:
1.Наистина понякога човек има нужда да размисли над нещата и затова е по-добре да е сам...а пък и щом ти казва,че те харесва и постянно те търси,пише ти и т.н.,значи може би наистина значиш нищо повече от фр за него,но...
2.Може просто да се прави /да обича да си играе с чувствата на другите,да е егоист и др./ макар,че не виждам никъв смисъл..ако е добро момче изчакай да видиш какъв ще е резултата-дали ще тръгнете отново,дали нещата ще бъдат,както преди;ако ли не-търси "твоя човек"!Късмет! :wink:

koalka
05-20-2007, 18:00
Да, може и да се съберете...
Това момче наистина не знае какво иска, защото хем сте се разделили, хем после ти дава надежди.

05-20-2007, 18:13
toi e mn svesten ne e ot horata koito si igraq s 4uvstvata na drugite, no znaete li ot kude moje da idva vsi4ko ot tam 4e naskoro se e razdelil s biv6ata si priqtelka, s koqto e bil zaedno po4ti 4 godini, toi kazva, 4e nqma 4uvstva kum neq 4e vs mejdu tqh e izhabeno i ne iska da e pove4e s neq,a i naistina tova e taka.kato se razdelihem go pitah dali ne e zaradi neq i toi kaza ne glupsoti az nqmam ni6to ob6to s neq i ne isakm da imam.
moje bi zatova sega e oburkan i iska da e sam . kak mislite?

tranceaddicted
05-20-2007, 18:16
Определено може да е заради старата му приятелка...4 години е как и да го гледаш не са малко....може би ако му дадеш малко време...честно казано не знам

milushka
05-20-2007, 20:16
mejdu drugoto dnes dva puti mi zvuni da hodime na kafe do predi malko bqhme pak zaedno :) kakvo 6te kajete?