PDA

View Full Version : mom4eta pokazvate li 4uvstava ti?



Za_TeB_DaVaM_vS
05-20-2007, 18:10
Vaprosa mi e sledniq...dano da uspeete da me razberete.Pri razdqla mom4etata pokazvat li 4uvstva?Kogato te kusat i izpitvat neshto kam momi4eto pokazvat li tova koeto izpitvat ili sa prekaleno gordi za da go napravqt?Vazmojno li e kogato edno mom4e kaje "puka mi za tova koeto stana i to mnogo" naistina da e taka i prosto da ne moje da go pokaje?
Nadqvam se da ste uspqli da me razberete.Ako moje da otgovarqt nai-veche mom4etata.

koalka
05-20-2007, 18:13
Зависи си от характера на самото момче...
Ако е горд и смята за по-добре да не показва чувствата си, просто не го прави.Смята, че така ще стане уязвим, а момичето ще го помисли за слаб.За това повечето не си показват чувствата си.Мислят, че е си женчо като плачеш.Но е много по-възможно да си признаеш, че си плакал и то заради истинска любов.

TARAN4O
05-20-2007, 18:26
Много зависи от ситуацията. При какви обстоятелства става всичко и т.н. Когато става въпрос за нещо сериозно и наистина ми пука и ми е гадно и т.н. никога няма да покажа "слабост" . Не заради гордост, а за да не натоварвам и другите ;)
Обаче примерно от време на време нарочно го права т`ва, при безобидни проблеми. И аз нз защо :-k
П.П. не знам дали имаше това предвит (към автора)

Nassgerrack
05-20-2007, 19:53
Vaprosa mi e sledniq...dano da uspeete da me razberete.Pri razdqla mom4etata pokazvat li 4uvstva?Kogato te kusat i izpitvat neshto kam momi4eto pokazvat li tova koeto izpitvat ili sa prekaleno gordi za da go napravqt?Vazmojno li e kogato edno mom4e kaje "puka mi za tova koeto stana i to mnogo" naistina da e taka i prosto da ne moje da go pokaje?
Nadqvam se da ste uspqli da me razberete.Ako moje da otgovarqt nai-veche mom4etata.

Покават чувства ,когато им изнася. Ако момчето те е отрязало и не те харесва,съвсем логично е да не му пука много много за теб.
Обаче ако ти го отрежеш той ще тъгува ,защото те е загубил.

Просто и кратко: ако тъжи значи държи на теб,ако не плаче значи няма смисъл ти да държиш повече на него :)

cherinka
05-20-2007, 20:01
Понякога показват ненавистта си към теб.
Нека незабравяме, че това също е чувство. :-&

05-20-2007, 22:18
Не

05-20-2007, 22:19
Vaprosa mi e sledniq...dano da uspeete da me razberete.Pri razdqla mom4etata pokazvat li 4uvstva?Kogato te kusat i izpitvat neshto kam momi4eto pokazvat li tova koeto izpitvat ili sa prekaleno gordi za da go napravqt?Vazmojno li e kogato edno mom4e kaje "puka mi za tova koeto stana i to mnogo" naistina da e taka i prosto da ne moje da go pokaje?
Nadqvam se da ste uspqli da me razberete.Ako moje da otgovarqt nai-veche mom4etata.

Покават чувства ,когато им изнася. Ако момчето те е отрязало и не те харесва,съвсем логично е да не му пука много много за теб.
Обаче ако ти го отрежеш той ще тъгува ,защото те е загубил.

Просто и кратко: ако тъжи значи държи на теб,ако не плаче значи няма смисъл ти да държиш повече на него :)

Глупости

Presley
05-20-2007, 22:20
Зависи си от характера на самото момче...
Ако е горд и смята за по-добре да не показва чувствата си, просто не го прави.Смята, че така ще стане уязвим, а момичето ще го помисли за слаб.За това повечето не си показват чувствата си.Мислят, че е си женчо като плачеш.Но е много по-възможно да си признаеш, че си плакал и то заради истинска любов.
=D>

GeRgY
05-21-2007, 15:17
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


Ако се е измъчил достатъчно ще покаже чувствата си... иначе ИЗОБЩО няма да се заинтригува... много гадно но е така