PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя..



05-20-2007, 19:08
Като за начало да подчератая че съм момиче..Имам най-добра приятелка..от 8-9 години се познаваме,знаем всичко една за друга ,неразделни сме,преживяли сме най-тежките си моменти една за друга,имали сме и невероятни моменти заедно..Давали сме си съвети за гаджета и за всичко останало..Тя е невероятно красиво момиче,всички момчета са и в краката..И изведнъж ми сервира че ходи с момиче..а това момиче дори не прилича на момиче..супер ужасно..просто съм шокирана..не знам как да постъпя ,какво да и кажа..преди също имаше някакви такива изблици на хомосексуалност, но никога не се е стигало до ходене..опитвам се да прикрия пред нея огромният ми шок..подкрепям я каквото и да направи и тя го знае,но не мога да приема че такова невероятно красиво момиче може да тръгне с момиче,и то не какво да е а..ужасно грозно момиче!извинявам се за някои изрази които съм използвала но съм просто шокирана..наистина./.

Sunny_stz
05-20-2007, 19:39
Явно приятелката ти е със обратна сексуална насоченост,неможеш да промениш това!Тъжно е наистина,но все пак е осъзнала че не харесва момчета,а момичета...Вече незнам за приятелката и ,странно е наистина ,но трябва да се приеме...

Loshotia
05-21-2007, 13:55
И какво като е хомосексуалист?!?!? Нима това я прави по- малко човек от другите. Не мисля. Една от най- близките ми приятелки е би. Трябва да ти кажа, че е един чудесен човек- по - голяма симпатяга от нея не познавам. Като съм с нея не спирам да се хиля. И какво като е би? Това не ми пречи- не би трябвало и да пречи. Тове е все едно да се сърдиш на някого че е от левски а не от цска

iNl0Ve_wItX_liFe
05-21-2007, 14:22
На колко сте?

VerryBerry
05-21-2007, 17:07
tr da prevazmogne6 6oka si i da ne obra6ta6 vnimanie na tova-nali e jiva?kvo tolkova!!samo moje6 da i kaje6 kakvo misli6 po vaprosa,no moje6 da postigne6 ili skandal ili razpadane na priqtelstvoto...neka ne6tata ostanat takiva kakvito sa...tq mojebi si znae za6to go pravi... :-k

05-21-2007, 17:58
На 15 сме.

shalis
05-22-2007, 19:55
оооо на 15...още не сте се формирали изцяло като личности, а какво остава за сексуалните ви наклонености,според мен още я тресе пубертета - спокойно не вярвам да е в това положение за дълго, пък и си мисля, че те бъзика.

sibelitta93
05-26-2007, 15:14
dobre tq e homoseksualana ama vijdala li si q da se celuva s tova momi4e ili samo tq ti kaza 4e izlizat...naistina moje da e nqkva 6ega.Oba4e spored men ako ne e 6ega nqma lo6o da e takava,ti si i priqtelka za6toto e tq nali? taka 4e priemi q takava kakvato e... i spoko tva naistina e period i to4no togava ima6 nujda pone edin 4ovek da ti kaje ok nqma problemi a ne da ti se izhili i da po4ne da te ubejdava 4e tva e ne6to sme6no ili glupavo... :wink: 6e go prejiveite ne e kraq na sveta

Shadow_Walker
05-26-2007, 16:38
оооо на 15...още не сте се формирали изцяло като личности, а какво остава за сексуалните ви наклонености,според мен още я тресе пубертета - спокойно не вярвам да е в това положение за дълго, пък и си мисля, че те бъзика.
Подкрепям.
Но ако наистина е лесбийка-единсвеното което можеш да направиш е да я подкрепиш и да не я съдиш, колкото и да си шокирана-все пак ти е приятелка.

kell
05-26-2007, 17:14
tfa e mn gadno.a moje bi ima pri4ina da e stanala takava nqkoe mom4e q e naranilo moje bi i za tova se obry6ta kym momi4etata? :?: :roll: