PDA

View Full Version : za UMNI hora...!!!



elenkaAAAA
05-20-2007, 19:16
sorry za taq nepodhodqshta tema v tozi razdql no nemojah da precenq kade da q napisha a i smqtam 4e prosto tuka pove4e hora 4etat temite.. pomognete mi nqkoi ako moje da mi napishe ili dade sait s POZDRAVLENIQ za imen den.. 4e sled 12 e sveti konstantin i elena a poznavam mnogo eleni i konstantinovci daje az sam elena.. :) molq vi.. i se izvinqvam otnovo za temata

Nassgerrack
05-20-2007, 19:29
Точно в момента не мога да си намеря файлчетата със сълзливи пожелания. За сметка на тва има мног сайтове. Напиши в гуугъл "пожелания" и ще ти излязат доста сайтове.

elenkaAAAA
05-20-2007, 19:30
da ve4e tyrsih ima samo za Rojdenni dni koleda i nova godina za IMEN den ima mn malko i ne mi dopadnaha... :(

Presley
05-20-2007, 19:47
Що пъ реши ,че темата е эа умни хора?А и толкова ли не можеш да пожелаеш на хората нещо ,коет оси иэмислила сама :?

Nassgerrack
05-20-2007, 20:10
Що пъ реши ,че темата е эа умни хора?А и толкова ли не можеш да пожелаеш на хората нещо ,коет оси иэмислила сама :? :lol: :lol: :lol: :o :o :o

Digital
05-20-2007, 21:15
sorry za taq nepodhodqshta tema v tozi razdql no nemojah da precenq kade da q napisha a i smqtam 4e prosto tuka pove4e hora 4etat temite.. pomognete mi nqkoi ako moje da mi napishe ili dade sait s POZDRAVLENIQ za imen den.. 4e sled 12 e sveti konstantin i elena a poznavam mnogo eleni i konstantinovci daje az sam elena.. :) molq vi.. i se izvinqvam otnovo za temata
Шшшт тиху ! Само за ентелегенцията е тази тема ! Туй писането на поздравления е сложен алгоритъм...

loop
05-20-2007, 21:26
ti si bolna be elen4e...4e i imeto ti mn gorsko hah

experiment_m
05-20-2007, 21:30
Тя темата може и да е писана за умни хора, ама дали умни хора са я написали.

PeAcH
05-20-2007, 21:36
Boje ima tolkova saitove s pojelaniq,tolkova li nemoje6 da vidi6 tam ?!?

elenkaAAAA
05-21-2007, 06:02
Presley`n`Sum iskah neshto po oreginalno.. mn qsno 4e moga.. PeAsh pak ti ako mojesh da 4ete6 dobre 6te6e da e kazah 4e sam namerila no ne mi dopadat.. !!! i kazah koito znae interesni da mi dade ne da mi komentirat kato Teb i o6te nqkoi INDIVIDI malumni

Nassgerrack
05-21-2007, 06:56
Боже,колко мъка има по тоя свят,боже!

iNl0Ve_wItX_liFe
05-21-2007, 07:51
Presley`n`Sum iskah neshto po oreginalno.. mn qsno 4e moga.. PeAsh pak ti ako mojesh da 4ete6 dobre 6te6e da e kazah 4e sam namerila no ne mi dopadat.. !!! i kazah koito znae interesni da mi dade ne da mi komentirat kato Teb i o6te nqkoi INDIVIDI malumni
Ето ти едно - честит имен ден! :lol:

Cvetkaaa
05-21-2007, 14:00
Що пъ реши ,че темата е эа умни хора?А и толкова ли не можеш да пожелаеш на хората нещо ,коет оси иэмислила сама :?




=D> Napylno sm syglasna :D
A i kato sa ti priqteli ili tama kfi sa ne moje li prosto da im pojelaesh neshty koeto e ot syrce a ne nekoi banalni neshta koito ne si gi izmislila ti.... :smt019

BAYO
05-21-2007, 15:14
Тя темата може и да е писана за умни хора, ама дали умни хора са я написали.

И аз се запитах същото ?!?


Боже,колко мъка има по тоя свят,боже!

Amen!

Айде ето малко от мене, по-забавни : >

Ти си единствената по-ярка звезда от Слънцето в Слънчевата система. Айде огрей ме де!!!
~
Снощи изпратих един ангел да провери дали спиш, дали сънуваш, но се върна прекалено бързо. Питам го "Провери ли?", а той ми казва "Не." Питах го "Защо?", а той ми отговори "Един ангел не може да проверява друг ангел."
~
Ако до 25сек не ми отговориш, а 15 от тях вече, и ако до 10сек не получа смс, ми дължиш един див секс - времето изтече - ами сега?!
~
Чрд! Желая ти весел и щастлив живот с леки запивки и много усмивки, здраве в изобилие и радост до безсилие, успехи в бранша и чупки в ханша.