PDA

View Full Version : Страх ме е .... :(((((( ;(;(;(



Sad`Sad`Sad
05-20-2007, 19:52
Значи....запознах се с 1 момче(12 кл) и адски много си допаднахме и излизахме. Обаче сякаш го беше страх да се доближи до мен..да има нещо м/у нас,тогава го попитах какво има и той ми каза, че може би ще заминава за Италия с майка му (за лятото)и затова не иска да се обвързва ( Няма смисъл само 2 седмици да ходим,после би било по-лошо и за 2-ма ни).Тогава аз му казах че също ще заминавам, но за Португалия, но не бях сигурна още. Той ми каза, че в случай че не замине иска да тръгнем. Тъй като аз не бях сигурна, че ще замина бях решила да го чакам, даже той го предложи да излизаме септември и дори да стане и по-сериозно.Проблема е, че той все още не е сигурен дали ще заминава,а аз съм на 100% сигурна и мн мн ме е страх че той ако си остане тук може да срещне др момиче и да си я хареса мн та това са 3 месеца :cry: + тва си го бива :smt007 Адски ми е гадно :( Обаче тези дни като му казах, че ще замина със сигурност, сякаш отбягва срещите ни,намира си оправдания. Например вчера казва че ще се събира с класа и не може ок съгласих се, а вечерта го срещнах в 1 кафене с братовчедка му :( Нз нз какво става и защо се държи така, но май наистина е най-добре да се опитам да го забравя и да не се виждаме. Ами ако се задълбочат моите чувства ооо не не искам пак да страдам :smt010
Ще съм ви мн благодарна ако ми дадете някое съветче какво да правя и имали ли сте такава ситуация Миси предварително

Nassgerrack
05-20-2007, 19:57
Точно такава ситуация съм нямал,но подобна да.

Значи 3 месеца настрани един от друг е много време,особено когато връзката ви е още крехка и нестабилна. Ако ходехте по-отрано тогава може би щяхте да държите достатъчно един на друг за да останете заедно. Но момчето е предвидило това и за мен явно ти го показва. Замисли се над намека му и си прецени дали е изобщо добре да се занимаваш с него. Според мен не трябва.

koalka
05-20-2007, 20:08
Не се опитвай да го забравиш, не знам дали ще можеш за 3 месеца, ако си хлътнала здраво по него.Ако го харесваш, върни се и дано той да не е с друга.От друга страна няма смисъл да възлагаш големи надежди, това не е любов.

Presley
05-20-2007, 21:57
Не се опитвай да го забравиш, не знам дали ще можеш за 3 месеца, ако си хлътнала здраво по него.Ако го харесваш, върни се и дано той да не е с друга.От друга страна няма смисъл да възлагаш големи надежди, това не е любов.
Ами като цяло и аэ съм на същото мнение....не въэлагай голями надежди.ПО-добре се аткажи ,докато нещата не са станали по-сериоэни...

lLady_MooN_RaiN
05-21-2007, 08:26
Не мога да разбера. Нали много се харесвате и здраво сте хлътнали един по друг. Какво са 3 месеца? Ми ще почакате да се видите. Има интернет, телефони. Ще си говорите и полека лека ще се опознавате. Какво е това такова искам да съм с теб, ама няма да ме има през лятото и затова не искам да те виждам и да те чувам. Вие малки ли сте, или просто не знаете, че за всичко в живота трябва да се бориш, особено за любовта!