PDA

View Full Version : Връзката ни се изхаби



Angel_For_Sale
05-20-2007, 19:53
Бяхме голямата любов ... година и половина непрестанно заедно непрестанно усмихнати и щастливи! Хората говореха за нас и ни завиждаха. Ден и нощ заедно , ден и нощ си казвахме колко се обичаме и непрестанно си го показвахме с малки подаръчета , изненади и т.н. Може да се каже че бяхме перфектни.
Но какво стана? В последните месеци той стана студен, аз - непукист. Караниците станаха част от нашето ежедневие.Вече късаме всеки ден , но се събираме - не можем един без друг. Но не взимаме и решение - оставаме нещата така , а когато някой заприказва за проблемите ни , сменяме темата. Нямаше и следа от миналите слънчеви хора . Обиждаме се и правим всичко на пук на другия. Няма ги милите думи,подаръчетата , изненадите... Светът стана черен за мен... даже не излизам.Може ли да се върне онази любов незнам.Но вече ми става мъчно - искам си миналото обратно :smt010. Наистина го обичам страшно много може да съм малко но го усещам - просто още го има това чувство - да ти се свива стомаха когато го видиш, да изтръпваш когато ме целуне. Просто искам да спра караниците и пристъпите му на ревност от нищото ( буквално )
Е, според вас може ли да възвърна някогашната ни чиста любов. Знам че само аз трябва да си отговоря но не мога. Прави проблем за най малкото нещо а аз се фръцвам и оставам нещата така. Ако сте имали такъв проблем споделете . Всякакъв съвет ми е от полза. Благодаря предварително.

koalka
05-20-2007, 20:05
Определено трябва да направите нещо по въпроса, защото иначе така няма да откарате много време.Никой не издържа на такова напрежение, ако има избор да избяга.
Трябва да говорите за проблема и да се опитате да промените нещо.Опитайте се да си споделяте повече, а не да сте непукисти.Няма смисъл да погубвате една любов заради нищо.Щом тръпката я има, нещата по-могат да се оправят.Трябва да положите усилия, а не да се отказвате.

Nassgerrack
05-20-2007, 20:06
Истинската любов може да се върне,но в друго превъплъщение. Не в този човек. Каквото и да става не с него.

След като вече не се разбирате и след като пламъкът на любовта е станал на изстудяваща жар , аз не виждам смисъл да продължавате. Само се наранявате и си причинявате болка. Като не ви е добре просто скъсайте бе хора! Не е толкова сложно! Мислете за щаститето си. То е навсякъде. Не е само в един човек. Да,този човек може и да ви е приятел... ми тогава запазете го като такъв. От бившите гаджета стават добри приятели. Но щом става дума за любов не забравяйте за своето собствено щастие. За това,че то зависи само от вас къде ще го намерите и колко ще го търсите.

Миличка,твоето явно вече не е тук.

tranceaddicted
05-20-2007, 20:17
Според мен единственото решение (ако може да се нарича така) е отстъпки (и то големи) и от двете страни...

Presley
05-20-2007, 20:31
Ами всичко има набало и край!С времето всичко се иэносва,това се е случило и с връэката ви!Колкото и да е неприятно -според мен няма връщане наэад..!Ако направите опит всичко ще е насила...гледай напред!Останете приятели,а пък времето ще си каже думата....даите си почивка!Тя ще покаже дали е въэможно връэката ви да се эаэдрави или просто трябва да приключи.

Barbie
05-20-2007, 20:44
Хубаво де, не се оплаквай - предприеми нещо. Прояви толерантност към него - като виждаш, че сте на път да се скарате успокой някак напрежението и на двама ви. Прави достатъчно отстъпки.

Изненадай го. Още утре направи нещо, за да го зарадваш. Любовта понякога има нужда от грижа - ако искате връзката ви да продължи и да ви прави щастливи, трябва да положите малко усилия. Ако не - разделяте се и не се мъчете взаимно. (И все пак, винаги има начин. Според мен ако се обичате, всичко ще премине - стига да решите дали държите на отношенията си и ако да - да правите някои компромиси).

Котарана
05-20-2007, 20:48
Виж мила много често се получава така с времето чувствата се променят всичко се променя няма вечни неща на тоя свят.Нетрябва да искаш миналото, защото колкото и хубаво да е било няма да се върне.Гледай в бъдещето търси най-доброто за себе си.Дайте си още един шанс и ако не се получи явно това не е човекът за теб.Ти си длъжна да опиташ заради себе си и заради него.Дано успееш...

experiment_m
05-20-2007, 21:17
Проявете повече разбиране един към друг.Разговаряйте за проблемите. Те сами няма да се разрешат. Докато я има искрата между вас, все още има надежда.

`Death`Whore``
05-20-2007, 21:26
Ти сама си я оставила да се изплъзне. Няма какво да направиш според мен. Щом дори не говорите за проблемите си, връзката ви е свършила.

penywise
05-20-2007, 21:27
Връзката ни се изхаби

купете си нова

PeAcH
05-20-2007, 21:33
Ami sednete,pogovorete,osaznaite 4e nqma smisal da prodaljavate taka,6toto naranqvqte i iznervqte samite sebe si,neka vseki napravi nqkakav kompromis i dano ne6tata se opravqt.Iskreno se nadqvam i stiskam palci,no tova zavisi edinstveno ot vas dvamata i ot tova kakvo 6te napravite,dali 6te prodaljavate po sa6tiq na4in ili 6te se opitate da si varnete minaloto 6tastie

krem4et0
05-21-2007, 06:25
Хубаво де, не се оплаквай - предприеми нещо. Прояви толерантност към него - като виждаш, че сте на път да се скарате успокой някак напрежението и на двама ви. Прави достатъчно отстъпки.

Изненадай го. Още утре направи нещо, за да го зарадваш. Любовта понякога има нужда от грижа - ако искате връзката ви да продължи и да ви прави щастливи, трябва да положите малко усилия. Ако не - разделяте се и не се мъчете взаимно. (И все пак, винаги има начин. Според мен ако се обичате, всичко ще премине - стига да решите дали държите на отношенията си и ако да - да правите някои компромиси).
поправка-любовта трябва да се обгрижва непрекъснато. Много ми е блудкаво това всеки ден по 20 подаръка, всеки ден по 100 пъти си казвате обичам те, а след 1 година тотална промяна. Предпочитам да няма тези излишни неща, ама да се чувства обичта в 1 връзка. А сега по проблема на авторката-поговорете, не направо си вдигнете скандал. Кажи какво те мъчи, викай, бесней, счупи 2-3 вази. Просто се стреснете и двамата и осъзнайте, че се намирате в черна дупка. Споко и аз съм била така с моя приятел преди време, а днес сме супер щастливи. Но това постигнх само с 1 честен, откровен и мисля, че изпъстрен с доста викове разговор.

alkobalko
05-21-2007, 06:31
Вие сами сте позволили нешщата да се развият така. Щом още се обичате трябва да се опитате да спасите връзката си. Не отлагайте разговорите, говорете, изяснете си проблемите. Опитайте се да бъдете по-спокойни, да намалите караниците. Твоят непукизъм също влияе лошо на връзката ви.

Angel_For_Sale
05-21-2007, 18:05
Вече скъсахме, преди малко ... Говорихме . уж се опраихме ама ... Явно не :smt010

malone
05-21-2007, 18:29
Вече скъсахме, преди малко ... Говорихме . уж се опраихме ама ... Явно не :smt010 Жалкоо :( Най добре сега поизчакай да видиш дали ще поиска да се съберете или нервите ви не са издържали и по добри да тръгнете по различни пътища.Ако се пак нещата се оправят пробвай да възродиш страстта във връската ви.

.:iLLusion:.
05-22-2007, 07:32
Вече скъсахме, преди малко ... Говорихме . уж се опраихме ама ... Явно не :smt010
Опитай се да 6ъдеш силна,колкото и тъпо да звучи..Все пак сиг. ще си останете приятели и това може да е по-до6рият вариант :wink:
А за караниците,може да остановите про6лемите си,защото те не идват просто ей така :!:

BAYO
05-22-2007, 09:51
.Може ли да се върне онази любов незнам.Но вече ми става мъчно - искам си миналото обратно :smt010.

Имал съм такъв проблем и от опит, а той не ми липсва, мога да ти кажа, че каквото и да стане, миналото не се връща, НИКОГА! Дори и да искаме, дори и да се скъсваме да ревем, да изпадаме в депресии, да се самосъжаляваме ... няма сила на света, която да върне миналото.



Е, според вас може ли да възвърна някогашната ни чиста любов.

Може да се върне частично любовта, но тва е обречена любов. Не знам какво мислят другите, но аз лично съм го изпитал на гърба си и ти казвам това, което съм преживял.

BWald0rf
05-22-2007, 11:12
Мисля че единственото решение е да поговорите сериозно.Да му кажеш че много го обичаш и не искаш нещата да продължават така.Може би напоследък сте нервни и двамата но трябва да направите всичко възможно да си оправите отношенията и да спрете да се карате.Когато той те ревнува не гледай да се фръцнеш и да оставяш нещата така.Говори с него спокойно..кажи му че държиш на него и ревността му е безсмислена...Надявам се всичко да се оправи защото ще е жалко да се разделите така...Айде късмет ;)