PDA

View Full Version : da opitam li ?



{}{{kiSs}}{}
05-20-2007, 20:02
Situaciqta e malko obyrkana.Predi blizo sedmica se razdelih s mom4eto,koeto mnogo obi4ah.4uvstavta mi kam nego vobshte ne sa otminali,no razdqlata beshe mnogo boleznena i sega ne moga da spra da mislq za nego.Uj se razdelihme zashtoto negovi priqteli me videli da se pregrashtam s nqkakvo mom4e(s moi mn dobar fr),pravihme si skandali,na mene mi beshe mn gadno,uj i na nego vapreki 4e ne mu li4e6e!Sega ima edno drugo mom4e,koeto ot pove4e ot godina mi zvani,iska da izlezem i qvno me haresva.Vyprosa mi e da opitam li s nego?Znam 4e oshte obi4am bivshiq si priqtel i ot edna strana ne e pravilno da izlizam s drugoto mom4e,no izpitvam strashna bolka i iskam tq da spre.Neshtata s bivshiq mi fr nqma kak da se opravqt,prosto vsi4ko si priklu4i i zatova trqbva da prodalja napred.Ta da opitam li s tova mom4e,vapreki 4e obi4am bivshiq? :smt010 Mnogo mi e trudno da spra da mislq za nego...neznam kakvo da pravq! :(

Nassgerrack
05-20-2007, 20:08
Радвам се ,когато виждам в този форум хора,които искат да преодолеят болката си :) .

Излез с това момче като искаш,за да ти звъни от толкова време явно наистина те харесва и държи на теб. Новата връзка е най-добрият начин да забравиш старата.

tranceaddicted
05-20-2007, 20:09
Ако си сигурна че всичко е свършило не виждам защо да не опиташ с новия, ако го харесваш разбира се...

PeAcH
05-20-2007, 21:43
Ami moqt savet e izlez s tova mom4e,pak kakvoto stane,ne e zadaljitelno da tragva6 s nego,prosto izlezte.A tova za biv6iq,da mn e kofti i az predi bqh taka,no go preodolqh,makar da si misleh 4e nikoga nqma da obi4am drug,e gre6ala sam,taka 4e prodaljavai na pred i go zabravi.

Presley
05-20-2007, 21:51
Напротив,няма нищо лошо!Приеми раэдялата и гледай напред!Иэлеэ с това момче и се эабавлявай!Иэобщо не се иэмъчвай с мисълта,че не е правилно!Ако ще те направи по-щастлива е правилно!Опитай! :)

experiment_m
05-20-2007, 21:54
Ако мислиш, че ще можеш да дадеш на новото момче обичта която заслужава - защо не. Но ако е само, за да го използваш да спре болката - по-добре си го остави за приятел. :D

MoHuTo
05-20-2007, 22:23
Ако го харесваш, няма нищо лошо, но ако го използваш само за да притъпиш болката от бившия ти приятел...няма абсолютно никакъв смисъл.Ти си прецени :::

koalka
05-21-2007, 05:54
Моя съвет е да не опитваш, защото ти нямаш чувства към него и само ще се измъчваш така.Забрави първо бившия, пък тогава.

alkobalko
05-21-2007, 06:42
Не мисля, че е правилно да излезеш с това момче. В случая ти се опитваш да забравиш бившия, но ще нараниш това момче, защото да забравиш не е толкова лесно. Изчакай малко, нека болката отмине и тогава опитай. Когато няма да нараниш друг човек и няма да се обвиняваш, че предаваш момчето, което обичаш.

Nassgerrack
05-21-2007, 06:49
Не мисля, че е правилно да излезеш с това момче. В случая ти се опитваш да забравиш бившия, но ще нараниш това момче, защото да забравиш не е толкова лесно. Изчакай малко, нека болката отмине и тогава опитай. Когато няма да нараниш друг човек и няма да се обвиняваш, че предаваш момчето, което обичаш.

Само че тя не знае какво може да се получи с новото момче. Може да си прекарат добре,знаете ли...

Аз съм твърдо против да си стоиш в къщи и да чакаш някаква случка да отмине. Хах! То така става бе! Стоиш си депресиран,не споделяш , не изживяваш нови моменти, няма динамика... Тва ли я съветвате? Да се чувства кофти 10 дни повече? Не мисля ,че е правилно.

Все пак не забравяйте за момчето ,което иска да излезе с нея от толкова време. Той явно ще и помогне да излезе от положението. Ще й даде най-малкото внимание. А аз доколкото знам на момичетата след раздяла това им трябва - разбиране.


Към авторката на темата: Излез с него, не знаеш какво ще се случи. Опознай го,не знаеш какъв е. Може пък и да излезе готин :)

fillis
05-21-2007, 08:47
6to pak da ne probva6 to jivota ne se spira do tam kato ti spre dahat na parvoto mom4e i do tam sa probvai i s tozi pak moje ne samo edin pat da ti spre dahat a i pove4e pati jivota e pred teb i nese kosi tolkowa majete sa egoisti

malkoto_sladur4e
05-21-2007, 14:39
Амии пробвай...може пък да позабравиш бившия :wink:

love_sdv
05-21-2007, 14:44
ами... не те познавам... ама може да излезеш с десетина някъде.... и да не си харесаш, поне стария ще остаен на заден план и по-лесно ще ти мина ;)

BAYO
05-21-2007, 15:01
Когато пътищата на двама човека се разделят, те не бива отново да се свързват отново, тва неа да доведе до нищо добро. Най-добрият вариант е да го забравиш, а тва ще стане като излезеш с онова момче. Може пък да си прекарате добре. Айде тръгвай :wink: