PDA

View Full Version : q kajete...??? :P ako moje de



TeHno0_h0uSe_F
05-20-2007, 20:15
Zna4i predi da skasame s gadjeto mi imahme razni razpravii za edin,koito ima6e navik da me pregra6ta i pipa tuk tam kato me vidi :-D Na Gadjeto mi(e ve4e ne mi e takova de xaxaxa) vednag mu be6e stanal0 iavno gadno zatova,be6e qdosan i go tarse6e da se razpravqt(se6tate se :lol: ).Spored vas tova ot revnost li e bilo?6toto si mislieh 4e ne mu puka za men!ama puk za6to 6te pravi taka i 6te reagira taka? :shock:
I sega ve4e kato ne hodim vazmogno li e ako me vidi s drug pak da reagira taka?

tranceaddicted
05-20-2007, 20:20
Според мен го е направил от гъзария 8) :-D
Не бе, мн ясно че докато сте ходели го е направил, защото не му е било приятно да те вижда с друг. А иначе сега като не ходите...кво го бърка с кой си :?:

TeHno0_HouSe_F
05-20-2007, 20:25
Според мен го е направил от гъзария 8) :-D
Не бе, мн ясно че докато сте ходели го е направил, защото не му е било приятно да те вижда с друг. А иначе сега като не ходите...кво го бърка с кой си :?:Mi sega kato ne hodim mene kak me burka s koi e :lol: Smisal kefi si me o6te...i zatova.

tranceaddicted
05-20-2007, 20:29
Е може би не се изразих много правино, но все пак имам предвид че като вече не сте гаджета не би трябвало да тръгне и да се разправя с когото и да било заради тебе, се 1 аз сега да отида и да държа сметка на някой който не познавам, защото е с някоя моя приятелка, тъпо нали ? :)

Presley
05-20-2007, 20:36
Ами естествено ,че е било от ревност!И е нормално ;-)
А отнасно вторият ти въпрос-да въможно е ,ако е раэвил усещане эа притежание!Эависи колко време сте били эаедно...

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 20:41
да, било е ревност, но не очаквай да прояви тази ревност и сега, защото той вече не е част от живота ти и предполагам много добре го разбира ;)

experiment_m
05-20-2007, 20:55
Та викаш, ония като те видел, те прегръщал и пипал тук-там. :shock: А ти защо му позволяваш, като си имаш гадже.И той ходил да му търси сметка, а? Направо не мога да разбера защо.
Пак бъди благодарна, че на теб не ти е потърсил сметката. :smt013 Браво на момчето, че се е отървало.

madlencheto:)
05-20-2007, 21:05
Ами разбира се,че го е направил от ревност.. нормално е, все пак ти не би ли ревнувала от някоя, ако тръгне да му се хвърля на врата и да го пипа насам натам..
но сега след като сте скъсали според мен дори и да му е гадно и да те ревнува няма да постъпи пак по същия начин, просто защото вече не му принадлежиш.. така да се каже;) въпреки че не го познавам и незнам как може да реагира.Според мен ти по-добре трябва да знаеш какво би могъл да направи ако те види с друг.Но ти имаш право да си излизаш с който си поискаш вече и да си правиш каквото си искаш, той няма право да ти казва или прави каквото и да било, защото все пак си свободна и не си вече с него.

PeAcH
05-20-2007, 21:12
Emi vij sa na koeto i da e mom4e,nqma da mu e priqtno nqkoi drug da idva da pregra6ta i pipa priqtelkata mu,se6ta6 li se.Taka i na nego ne mu e bilo mn priqtno,a i sa6to taka nqma kak da ne e izpitval nqkakva revnost,za da otide i da se razpravq s nego .

koalka
05-21-2007, 05:50
Може да е ревност, но ревност от това, че не те притежава, а не ме толкова има кой знае какви чувства...

DeSerT17R0Se
05-21-2007, 06:06
Вероятно заради нараненото си его :) Никой мъж себеуважаващ няма да позволи да си прават волности с гаджето му.

RoSsY88
05-21-2007, 06:12
много ясно че е ревност...сигорна съм че ако те види с друг нещо в него ще трепне макар да не го покаже :)

alkobalko
05-21-2007, 06:27
Било е ревност, но може и да не е защото е имал чувства, а защото друг пипа неговото. Каквато и да е била причината не ми се вярва отново да прояви ревност, още повече, че вече не е част от живота ти.

Nassgerrack
05-21-2007, 06:30
Било е ревност, но може и да не е защото е имал чувства, а защото друг пипа неговото. Каквато и да е била причината не ми се вярва отново да прояви ревност, още повече, че вече не е част от живота ти.

Exactly ;)