PDA

View Full Version : какво е изневярата?



lilito90
05-20-2007, 20:21
какво според вас е изневярата? изневеряваш ли с целувка или да изневериш означаваш да спи с някои друг?споделете вашето мнение с мен :) :) :)

Presley
05-20-2007, 20:24
Да эаебеш гаджито и да са наибеш с некой :-D :-D :lol:

tranceaddicted
05-20-2007, 20:27
Да обърнеш гръб на човека до теб е изневяра според мойте разбирания, пък какво ще правиш с другия...отделен въпрос.

shu
05-20-2007, 20:28
ponqkoga dori samata misyl na polovinkata ti che iska da byde s drug chovek moje da byde iznevqra zavisi kakyv chovek si ...celuvkata i vsichko sled neq sa iznevqra spored men

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-20-2007, 20:30
ima 2 vida iznevqra za men.. purviq e tam da se celuvash ili natiskash s nqkoi.. i po zle da e .. nqma zna4enie ..i vtoriq vid psihi4eska li kva se vodeshe ... kogato si s polovinkata ti nqma dr v jivota ti ... i ne ti e priqtno ot tova no produljavash da se mu4ish v taq vruzka. . ne moga da go obqsnq no vtoroto opredeleno e po gadno.. az li4no nito ednoto proshtavam nito drugoto... [-X

iohanka_sladuranka
05-20-2007, 20:35
iznevqrata za men ne e da se celuva6 s drug/druga ili da spi6 s drugi.iznevqrata e kogato si s edin 4ovek,koito te obi4a,ti da laje6 4e go obi4a6,da si s nego ot sajalenie primerno a vsa6tnost da obi4a6 drug!!!

Barbie
05-20-2007, 20:36
Всеки физически контакт, който прекрачва границата на приятелската близост; срещи с други момичета, които се възприемат реално като среща, а не като приятелско излизане; романтични чувства към друго момиче... (всичко това, естествено, важи и за мен - не излизам с други момчета, освен с наистина близки приятели, които той познава; не флиртувам и не се закачам по никакъв начин, да не говорим за някаква друга физическа близост...че аз дори не забелязвам, че мъжете около мене са мъже и ограничавам чата с непознати младежи... Та, не правя абсолютно нищо, което би могло по някакъв начин да подразни приятеля ми...просто защото не бих искала по никакъв начин да го карам да си чувства зле. Може би защото аз съм толкова отдадена в отношенията ни и толкова държа да съм маниакално честна с него, вярвам, че и той ще бъде честен с мен. )

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 20:38
изневярата за мен е целувката, преспиването с друг човек... но не и докосване на ръката или прегръдка както някой много често го определят.
а това, което много хоа начират "духовна" изневяра - тоест желанието да си с друг, не е точно изневяра, а по-скоро лицемерие, защото така ти лъжеш човека насреща, че той е единствен, а всъщност не е

iohanka_sladuranka
05-20-2007, 20:39
iznevqrata za men ne e da se celuva6 s drug/druga ili da spi6 s drugi.iznevqrata e kogato si s edin 4ovek,koito te obi4a,ti da laje6 4e go obi4a6,da si s nego ot sajalenie primerno a vsa6tnost da obi4a6 drug!!!

tova 4e mislq taka ne ozna4ava 4e sam izneverqvala po kakavto i da e na4in na gadjeto mi prosto tova e mnenieto mi za iznevqrata.az si go obi4am i nikoga nqma da mu izneverq!!!

PeAcH
05-20-2007, 21:28
OF kolko pati ...edni i sa6ti temi...hora izmislete ne6to novo,taq tema q ima6e sigurno 100 pati.........i vse edni i sa6ti otgovori :D:D:D

experiment_m
05-20-2007, 21:41
Изневярата е действие на гаджето ти, извършено с друг Ебект, което по един или друг начин те наранява и кара да губиш доверие в него.

koalka
05-21-2007, 05:53
[b]Изневярата е едно безмислено нещо, с което нараняваш много човека, който уж си обичал.Поне това заслужава, ако и той ти е бил верен, а именно да си честен с него/нея.

DeSerT17R0Se
05-21-2007, 06:03
Има различна изневяра.Най-лошо е да изневериш на себе си, на принципите си..

RoSsY88
05-21-2007, 06:08
Изневярата е когато любимият човек,на който си имал вяра и доверие бъде с друга....когато сърцето ти се раздира от въпроси "защо на мен не бях ли преклаено добра".КОгато загубиш доверието и трябва ад кажеш край завинаги...или да простиш,но ако простиш щом един път е станало ще стане и втори път...Изневярата е гадно нещо...случи ми се и болката в голяма...Да разбереш човека,който обичаш година вече има друга,макар до последно да се е кълнял,че ти си единствена..незаменима...

alkobalko
05-21-2007, 06:37
Изневяра за мен е само мисълта за близост с друга. Не приемам изневярата, за мен е нещо много подло и лишено от смисъл.

vikipf
05-21-2007, 06:41
За мен изневярата е физическа и духовна...
Физическата- целувки, прегръдки, секс.... Мен тази изневяра не ме кара да страдам... Ако всичко е направено без чувства.. Еднократно и мимолетно изживяване...
Духовна - Е тук вече всичко е много по-сложно... Ако половинката ти се влюби в друг/друга ... Ако вече не си ти този за когото мисли преди да заспи... В тази изневяра дори една целувка една мисъл е болезнена, много по-болезнена дори от физическа близост... И секс примерно...
Лично мнение... :?

Nadelina
05-21-2007, 08:17
Iznevqrata e 2 tipa.. fizicheska i duhovna.. Fizicheskata iznevqra moga da q priema.. i milion pyti sym obqsnqvala zashto.. Duhovnata iznevqra moje da me narani ujasno.. Da e s men i da misli za druga.. kogato me celuva da vijda druga v ochite mi.. kogato me dokosva da jaduva pregrydkite na druga.. da e uj s men a vsyshnost s neq...

Sex_master
05-21-2007, 08:55
Да эаебеш гаджито и да са наибеш с некой :-D :-D :lol:

loving_you_
05-21-2007, 11:16
_F]изневярата за мен е целувката, преспиването с друг човек... но не и докосване на ръката или прегръдка както някой много често го определят.
а това, което много хоа начират "духовна" изневяра - тоест желанието да си с друг, не е точно изневяра, а по-скоро лицемерие, защото така ти лъжеш човека насреща, че той е единствен, а всъщност не е

Според мен си напълно си права

05-21-2007, 11:17
Kvi sa tez tupi leksikon4eta we Kakvo e iznevqrata hahahahaa maika wi lape6ka

iliqnfenka
05-21-2007, 19:36
За мен изневяра е и дори когато си представяш интимни неща с друг човек ;) иначе целуфка.. секс..

05-21-2007, 19:43
Изневяра е да си с някого когато не искаш да си с него