PDA

View Full Version : Защо никой не се бори за щастието си?



hristowow
05-20-2007, 20:29
Аз съм на 14. Вече съм срещал много хора, които не искат да се борят за щастието си в любовта. Предпочитат да стоят със скръстени ръце и да оплакват съдбата си, вместо да се усъвършенстват, което аз лично се стрямя да правя. Много добре виждат къде грешат, но повтарят грешката си. Например много момичета отказват да се опитат да се харесат на момчето, което обичат, а предпочитат да тръгнат с първия нещастник, който ги поиска, въпреки че мразят толкова неща във него. Разбира се някой от вас ще кажат, че има време, човек да се промени, но аз мисля, че какъвто се оформи човек като личност в детството такъв си остава до края на живота, разбира се както при всяко нещо и тук има изключения. Наистина да се промениш е трудно, но все пак е за собственото ти щастие. Защо според вас хората отказват да се променят?

И моля ви се, ако има някое момиче, което не е такова нека ми пише на hristowow@abv.bg просто, за да знам, че съм срещнал момиче със силна воля.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-20-2007, 20:34
est`4e ima takiva.. ako nqma takiva momi4eta na kude otiva sveta??? i az sum bila takava.. no si kazah sstoop toq put nqma da stane dokato ne stane neshto s toq koito haresvam :smt016 i stana :) za radost ne 4akah dulgo :P 8-[ 8-[ a zashto go pravqt.. zashtoto e po lesno da sedish i da se oplakvash otkolkoto da pravish neshto po vuprosa .. zashtoto e po lesno da ne pravish nishto i pak da imash nqkoi do teb vupreki 4e ne go haresvash...zashtoto horata sa razli4ni i imat razli4ni vijdaniq za tova.. i ti ne mojesh da go promenish :roll: :-s

iohanka_sladuranka
05-20-2007, 20:37
az se borq za 6tastieto si,za lubovta si za6toto s moeto gadje s koeto hodim ve4e 3 godini,moite roditeli ne mi davat da sam s nego,az se skarah s tqh kazah 4e nqma da go ostavq i 4e ili 6et pozvolqvat ili otivam pri nego i nqma6e kak dadoha.vseki trqbva da se bori za 6tastieto si !!!

Presley
05-20-2007, 21:09
Найстина в каквато среда иэраснеш ,такъв ще бъдеш в живота!Обаче има едно голямо `но`:в живота на всеки човек понякога се случват неща,които преобръщат живота ни и променят начина ни на мислене, с други думи-човек се учи докато е жив!!!!
Иначе,като цяло си прав и искам да те поэдравя,може някой да те опрекне,но эа въэраста си имаш добра мисловна дейсност :-D
По темата:найстина доста хора не се борят эа любовта си...основната причина эа това е СТРАХЪТ!Но какво да се прави-това е положението и няма мърдане :) !Но има и друг вариянт-понякога не се борим,эа да не нараним отсрещната страна,эащото когато найстина обичаш някого искаш той да е щастлив!!!При мен е точно така и колкото и да искам ,просто не желая да съсипа неговото щастие ,както и на доста други хора....
По тая тема може да се говори още много,ама аэ ще се огранича до тук,эащото и да говора и да не говоря нищо няма да променя.

experiment_m
05-20-2007, 21:48
Да знаеш, че мързелът е страшна сила. Защо да се мъчат за нещо, при положение, че могат да вземат друго без да си мръднат пръста.

Valserp
05-20-2007, 23:51
Например много момичета отказват да се опитат да се харесат на момчето, което обичат, а предпочитат да тръгнат с първия нещастник, който ги поиска, въпреки че мразят толкова неща във него.

?!?!?!?!?!?!?!?!

Усещаш ли, че логиката ти куца?

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2007, 05:37
az se borq za 6tastieto si,za lubovta si za6toto s moeto gadje s koeto hodim ve4e 3 godini,moite roditeli ne mi davat da sam s nego,az se skarah s tqh kazah 4e nqma da go ostavq i 4e ili 6et pozvolqvat ili otivam pri nego i nqma6e kak dadoha.vseki trqbva da se bori za 6tastieto si !!!
imah edna fr koqto be6e v sushtata situaciq... roditelite i ne go haresvaha i i zabranqvaha da se vijdat.. izdurjaha nqkolko meseca posle tq go zarqza .. govorih s neq i tq kaza "roditelite mi sa mn`nastoi4ivi i tova rano ili kusno shteshe da stane po dobre sega otkolkoto posle kogato shte sum oshte po privurzana kum nego" ... tova ne zna4i 4e ne se e borila za shtastieto si i zashto broite za shtastie samo tova s lubovta??? nima nqma drugo shtastie??

koalka
05-21-2007, 05:37
Най-вече човек е възможно да се промени, ако нещо се случи наистина важно в живота му.Дали било лошо или добро.Но определено не мисля, че можеш да се промениш коренно от нищото, просто ей така!

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 07:51
a[N]D[i]T[k]a]
az se borq za 6tastieto si,za lubovta si za6toto s moeto gadje s koeto hodim ve4e 3 godini,moite roditeli ne mi davat da sam s nego,az se skarah s tqh kazah 4e nqma da go ostavq i 4e ili 6et pozvolqvat ili otivam pri nego i nqma6e kak dadoha.vseki trqbva da se bori za 6tastieto si !!!
imah edna fr koqto be6e v sushtata situaciq... roditelite i ne go haresvaha i i zabranqvaha da se vijdat.. izdurjaha nqkolko meseca posle tq go zarqza .. govorih s neq i tq kaza "roditelite mi sa mn`nastoi4ivi i tova rano ili kusno shteshe da stane po dobre sega otkolkoto posle kogato shte sum oshte po privurzana kum nego" ... tova ne zna4i 4e ne se e borila za shtastieto si i zashto broite za shtastie samo tova s lubovta??? nima nqma drugo shtastie??

IMA DRUGO 6TASTIE,NO AZ DADOH TOVA KATO PRIMER,vse pak ako priqtelkata ti naistina go eobi4ala nqma6e da se otkaje.az sporih s moite roditeli o6et v samoto na4alo,i sled 3 godini nie pak sme zaedno-vlubeni i 6tastlivi!!!

vikipf
05-21-2007, 07:56
Винаги се боря за любовта си.. Няма да се откажа... Просто ей така... От инат...

Nadelina
05-21-2007, 08:08
Borq se.. oshte se borq.. ne znam dori ot kyde namiram sili da se borq no pak go pravq.. zashtoto go obicham.. Ama istinata e che pytq kym nego i kym shtastieto stava vse po trynliv.. A na vyprosa dali horata se promenqt.. Nadqvam se da mogat da se promenqt.. no trqbva mnogo volq.. zashtoto i az imam nujda ot korenna promqna v misleneto si.. deistviata si.. postapkite si.. I naistina vqrvam che nqkoi den shte byda Nadelina s koqto da se gordeq... :)

loving_you_
05-21-2007, 11:12
Найстина в каквато среда иэраснеш ,такъв ще бъдеш в живота!Обаче има едно голямо `но`:в живота на всеки човек понякога се случват неща,които преобръщат живота ни и променят начина ни на мислене, с други думи-човек се учи докато е жив!!!!
Иначе,като цяло си прав и искам да те поэдравя,може някой да те опрекне,но эа въэраста си имаш добра мисловна дейсност :-D
По темата:найстина доста хора не се борят эа любовта си...основната причина эа това е СТРАХЪТ!Но какво да се прави-това е положението и няма мърдане :) !Но има и друг вариянт-понякога не се борим,эа да не нараним отсрещната страна,эащото когато найстина обичаш някого искаш той да е щастлив!!!При мен е точно така и колкото и да искам ,просто не желая да съсипа неговото щастие ,както и на доста други хора....
По тая тема може да се говори още много,ама аэ ще се огранича до тук,эащото и да говора и да не говоря нищо няма да променя.

Напълно съм съгласна с теб

malkoto_sladur4e
05-21-2007, 14:31
Много си прав! =D> И ми е интересно как м на 14 може да мисли така умно :wink: Ами и аз понякога как да кажа...тъпча щастието си...нз защо го правя,много е лошо ама дано да се оправя някой ден..нз :P

iliqnfenka
05-21-2007, 19:33
По принцип аз не съм такава и когато любимия ми човек ми показва недостатъците ми се опитвам да ги променя друг е въпросът, че кат си ни е заложено и е малко трудничко :P Иначе има хора, които се мислят за прекалено перфектни, за да слушат съветите на другите и затва не се променят нали знаеш всеки си мисли, че е прав ;) 8) :-) :smt017

05-21-2007, 19:42
Защото момчето, което обичам не заслужава да се боря за него и понеже в него мразя повече неща, отколкото в цялата мъжка раса взета заедно :mrgreen:

Digital
05-21-2007, 19:47
Аз съм на 14. Вече съм срещал много хора, които не искат да се борят за щастието си в любовта. Предпочитат да стоят със скръстени ръце и да оплакват съдбата си, вместо да се усъвършенстват, което аз лично се стрямя да правя. Много добре виждат къде грешат, но повтарят грешката си. Например много момичета отказват да се опитат да се харесат на момчето, което обичат, а предпочитат да тръгнат с първия нещастник, който ги поиска, въпреки че мразят толкова неща във него. Разбира се някой от вас ще кажат, че има време, човек да се промени, но аз мисля, че какъвто се оформи човек като личност в детството такъв си остава до края на живота, разбира се както при всяко нещо и тук има изключения. Наистина да се промениш е трудно, но все пак е за собственото ти щастие. Защо според вас хората отказват да се променят?

И моля ви се, ако има някое момиче, което не е такова нека ми пише на hristowow@abv.bg просто, за да знам, че съм срещнал момиче със силна воля.
Като пораснеш ще разбереш.

05-21-2007, 19:51
Защото момчето, което обичам не заслужава да се боря за него и понеже в него мразя повече неща, отколкото в цялата мъжка раса взета заедно :mrgreen:

А също и защото си тъп :mrgreen:

BAYO
05-22-2007, 10:21
Аз съм на 14. Вече съм срещал много хора, които не искат да се борят за щастието си в любовта. Предпочитат да стоят със скръстени ръце и да оплакват съдбата си, вместо да се усъвършенстват, което аз лично се стрямя да правя. Много добре виждат къде грешат, но повтарят грешката си. Например много момичета отказват да се опитат да се харесат на момчето, което обичат, а предпочитат да тръгнат с първия нещастник, който ги поиска, въпреки че мразят толкова неща във него. Разбира се някой от вас ще кажат, че има време, човек да се промени, но аз мисля, че какъвто се оформи човек като личност в детството такъв си остава до края на живота, разбира се както при всяко нещо и тук има изключения. Наистина да се промениш е трудно, но все пак е за собственото ти щастие. Защо според вас хората отказват да се променят?

И моля ви се, ако има някое момиче, което не е такова нека ми пише на hristowow@abv.bg просто, за да знам, че съм срещнал момиче със силна воля.
Като пораснеш ще разбереш.

Много правилно ти го е казал батко ти Digital. Не си мисли, че никой не се бори за щастието си, даже напротив, ама си малък и не моеш го осъзнаеш. Може да го разбираш, но не можеш да го осмислиш.