PDA

View Full Version : Изморявате ли се?



^_JoHn_DoE_
05-20-2007, 21:16
Искам да ви попитам не се ли изморявате от тази любов. Не ви ли омръзват напрежението, ревностите, караниците, а дори и самата любов ](*,) . Аз чесно казано се изморих отдавна и вече не гоня любовта, а чакам тя да доиде при мен. ::: Какво е вашето мнение ?! :)

experiment_m
05-20-2007, 21:22
Да. Понякога ми писва.

`Death`Whore``
05-20-2007, 21:22
Обичам да обичам. Точка по въпроса.

PeAcH
05-20-2007, 21:23
Po edno vreme i az bqh izmorena,ima6e period v koito sled edna vrazka,vednaga otivah v nova i nqmah vreme za samata sebe si,bqh naistina izmorena i re6ih 4e iskam po4ivka.Nqkolko meseca sama mi se otraziha dosta dobre,no posle stra6no mnogo zapo4na da mi lipsva tova 4uvstvo,nare4eno lubov i osaznah 4e 4ovek ne moje da jivee bez lubovta i 4e tova e edno ot nai vajnite ne6ta v jivota mu !!!!!!!!!!!

Presley
05-20-2007, 21:25
Ами да и при мен стана така...а и нали энаеш,че хубавите неща стават от самосебе си!Колкото повече се стараеш едно нещо да се получи,то толкова повече се проваля!

Котарана
05-20-2007, 21:26
Ами чесно да ти кажа понякога ми писва от всичко искам да се скрия някъде, но когато имаш човек до себе си с който се обичате и разбирате неможе да ти писне.Винаги когато ми е тъжно или имам проблеми той е до мен и ме подкрепя, този човек е част от живота ми.Ако стоиш и чакаш наготово любовта няма да те намери.

penywise
05-20-2007, 21:28
НЕ !!!

(и един ред псувни)

MakeMeLaugh
05-20-2007, 21:57
Обичам да обичам. Точка по въпроса.
+ обичам да бъда обичан
Без тия две неща просто ми се струва сиво ежедневие..
Така имам копнеш и смисъл да чакам следващия ден и следващия.... :smt008

MoHuTo
05-20-2007, 22:01
На моменти като че ли ми омръзва и искам да потъна някъде, но после като се замисля осъзнавам, че без любовта живота губи истинския си смисъл.Създадена съм, за да обичам и да бъда обичана! :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2007, 05:39
wow wow.. :) izpitvala sum ist`lubov samo kum 1 mom4e... ne sme se karali .. neshto ne mojeh daje da mu se nasitq 8-[ 8-[ 8-[ :D :smt005 .. :P taka 4e ako e lubov naistina ne mislq 4e trqbva da ti pisva... :smt017

koalka
05-21-2007, 05:41
Не изпитвам напрежение, изпитвам нормална ревност и караниците за мен(не много естествено) са нещо нормално.Ако няма конфликти някак си не е интересно.Даже може по едно време да се чудиш защо не се карате.

DeSerT17R0Se
05-21-2007, 05:49
Всичко писва все пак.Най-хубавото е, че вси4ко си има край :|

krem4et0
05-21-2007, 06:14
Не съм се уморила ни най-малко.

alkobalko
05-21-2007, 06:18
Не се уморявам, напротив любовта ме зарежда с енергия за живот. В моята връзка не присъстват караниците, ревността е умерена и поддържаща страстта. Не съм се уморила от любовта и никога няма да се уморя.

RoSsY88
05-21-2007, 06:25
Дамз...вече се изморих...година давах любов,прощавах,давах шанс,молих,плаках,толкова бесънни нощи,толкова саможертви,толкова страдание за него и той накаря с друга...вече просто нямам сили даже да му кажя здр...сякаш всички ми отне и една част от мен го обича се така силна а друга го ненавижда и мрази...

Nassgerrack
05-21-2007, 06:34
Не се уморявам

Няма от какво.

Измарят се само тези,които си мислят ,че са открили любов,ама всъщност не са могли.

vikipf
05-21-2007, 06:50
Изморявам се... Хм... Изморих се прекалено много... Но продължавам, въпреки всичко... Не, че на него му пука, но а зпродължавам... Любовта наистина може да е изтощителна... Понеже не е само радости, ангелчета и розови прасенца... Целувки, рози,усмивки.... Тя изтощава.. Просто защото влагаме всичко в нея... Влагаме собственото си щастие.. Живот... Прекалено е могъща и силна и с тази своя тежест смазва хората...

05-21-2007, 07:35
Ми няма как да се изморя.. При положение, че я споделям с човек на 4 000 километра разстояние с когото се виждаме по два пъти в годината за по седмица или две.. Може да изглежда уморително, но е по лесно от това да
сънувам един човек, а да се събуждам с друг.
Не можеш да излъжеш сърцето си

А дали ежедневието е по-уморително от очакването?
Ако оставиш Любовта да се превърне от приключение в ежедневие, значи някъде си сбъркал(а)

Mimka_sweet
05-21-2007, 08:18
Ами отначалото честно казано ми беше така, в смисъл викам си ся тряа да съм с него и тфа е и не бях толкова влюбена наистина....но сега го ОБИЧАМ МНОГО и изобщо няма караници и такива ревности и глупости .
И всъшност защо да ти писне като обичаш човека O:)

Nadelina
05-21-2007, 08:20
Обичам да обичам. Точка по въпроса.

Podkrepqm s 2 ryce i 2 kraka.. :)

fillis
05-21-2007, 08:42
ne si padam ot revnivite momi4eta i ko da ti kaja tq lubovta nema da te nameri ako ti ne si q potarsi6

miloto_girl_4e
05-21-2007, 08:45
Как ще ме изморява? :shock:
Естествено, че не ме изморява, напротив даже ма зарежда с позитивна енергия :wink: Обожавам да съм с моето момче, всеки ден съм си с него и нито се караме, нито ме натоварва с нещо, че да ми писва и да ми тежи по някакъв начин връзката ни :wink:

•••™`MuCuNkA` ™•••
05-22-2007, 22:02
Ima6e moment v koito prosto ska4ax ot edna nespolu4liva vr1zka na druga kato vs1ka s1s sigurnost mi ostavq6e nqkakva (ponqkoga i malka) du6evna travma!Kazvala sam si mnogo p1ti "KRAI - PO4IVKA" ama vse ne stava i vse se namira nqkoi koito makar i malko da me zaintriguva.I v1preki vs problemi okolo tova da ima 4ovek do teb smqtam,4e za sebe si si napravix edin izvod - nqma krai-rodeni sme za da obi4ame!

SINDEL
05-23-2007, 08:35
Изморявам се в моменти, когато се караме пове4е. Но като се накрещя едно хубаво и ми минава. :-D
Казвали са ни, 4е сме като ку4е и котка, 4е много редовно все спорим или се караме, но винаги много бързо ни минава

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 08:54
az li4no ne se umorqvam,vse pak karanicite sa ne6to normalno.puk i zdobrqvaneto e mnogo qko posle....

BAYO
05-23-2007, 09:48
Луд съм, умора нямам. (Луд умора нЕма) :wink:

malkoto_sladur4e
05-23-2007, 10:28
Добре съм си,защото понякога съм като мазохистка в любовта,ама сама си го правя.... :roll:

Octofunk
05-23-2007, 10:59
Доста бързичко ми писва от скандали, ревностни сцени и тем подобни... Особено ако нямам никаква вина или поне никаква видима вина :-D . Нема ли хармония, нема и връзка. :)

love_girls
05-23-2007, 11:01
Като всяко нещо е: всичко хубаво рано или късно писва!

Deni4ka93
05-23-2007, 11:12
Не,че съм изморена от любовта...аз съм ИЗЦЕДЕНА любовта.Искам добри приятели и нищо друго,омръзна ми да плача,да ревнувам,да подозирам нещо и докато не е до мен да минават през главата ми 100000 неща от рода на-С кой?Какво прави?Къде е?Добре ли е?Липсвам ли му?...Както и да се чудя обича ли ме или ме използва...Искам свобода на духа :!: Без да мисля за някой :!: :!: :!: Живота си е супер и без гаджета и "любов"... ::: ::: :::

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 11:22
Не,че съм изморена от любовта...аз съм ИЗЦЕДЕНА любовта.Искам добри приятели и нищо друго,омръзна ми да плача,да ревнувам,да подозирам нещо и докато не е до мен да минават през главата ми 100000 неща от рода на-С кой?Какво прави?Къде е?Добре ли е?Липсвам ли му?...Както и да се чудя обича ли ме или ме използва...Искам свобода на духа :!: Без да мисля за някой :!: :!: :!: Живота си е супер и без гаджета и "любов"... ::: ::: :::

Ако имаш гадже не би ли следвало да му имаш доверие?И все пак не може да си винаги без гадже!Мисля че са те разочаровали много за да мислиш така,но момчетата не заслужават да плачем за тях,така,че се стягай и горе главата!

Deni4ka93
05-23-2007, 11:26
Не,че съм изморена от любовта...аз съм ИЗЦЕДЕНА любовта.Искам добри приятели и нищо друго,омръзна ми да плача,да ревнувам,да подозирам нещо и докато не е до мен да минават през главата ми 100000 неща от рода на-С кой?Какво прави?Къде е?Добре ли е?Липсвам ли му?...Както и да се чудя обича ли ме или ме използва...Искам свобода на духа :!: Без да мисля за някой :!: :!: :!: Живота си е супер и без гаджета и "любов"... ::: ::: :::

Ако имаш гадже не би ли следвало да му имаш доверие?И все пак не може да си винаги без гадже!Мисля че са те разочаровали много за да мислиш така,но момчетата не заслужават да плачем за тях,така,че се стягай и горе главата!

Ти не,че мислиш то просто мн добре знаеш к'во стана с последните 3 момчета...

iohanka_sladuranka
05-23-2007, 11:37
Не,че съм изморена от любовта...аз съм ИЗЦЕДЕНА любовта.Искам добри приятели и нищо друго,омръзна ми да плача,да ревнувам,да подозирам нещо и докато не е до мен да минават през главата ми 100000 неща от рода на-С кой?Какво прави?Къде е?Добре ли е?Липсвам ли му?...Както и да се чудя обича ли ме или ме използва...Искам свобода на духа :!: Без да мисля за някой :!: :!: :!: Живота си е супер и без гаджета и "любов"... ::: ::: :::

Ако имаш гадже не би ли следвало да му имаш доверие?И все пак не може да си винаги без гадже!Мисля че са те разочаровали много за да мислиш така,но момчетата не заслужават да плачем за тях,така,че се стягай и горе главата!

Ти не,че мислиш то просто мн добре знаеш к'во стана с последните 3 момчета...

АМИ ЗАТОВА ТИ КАЗВАМ-ГЛАВАТА ГОРЕ И ДА НЕ ТИ ПУКА,НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВАТ,ПЪК И НЕ СА САМО ТЕ 3-МАТА