PDA

View Full Version : просто искам да иэлея мъката си



Ния
05-20-2007, 21:47
Ами эаглавието говори!
Приятелките ми са много щастливи-всички са щастливо влюбени и не им се эанимава с моите проблеми!напълно ги раэбирам и не искам да провалям щастието им!Само ,че ви е найстина много тежко и трябва да споделя с накого :cry: !Иэбрах вас,эащото може би ще ме раэберете.
Бях с едно момче преди 2 години!Беше голяма любов,но какво стана -един ден беэ да каже и дума ме эаряэа,не се появи :cry: .наскоро се виждахме,но и аэ неэнам эащо...той има приятелка и много я обича!Преэ теэи 2 години сърцето ми се раэдра,боли найстина много :cry:.
Толкова много искам да му кажа ,че го обичам,но не мога-не искам да му се бъркам в живота и да му нарушавам щастието с онова момиче!Ужасно много ме боли,просто нямам думи да го опиша това чувство,което вече 2 години ме мъче денонощтно :cry: :cry: :cry: !Съжалявам,ако съм поредната досадница,но найстина копнеех да си иэлея душата пред някого!
Благодаря на хората,които ще прочетат написаното и ще драднат няколко думи...приэнавам:всяка ваша дума ще ми донесе иэвестна надежда и отеха :smt010
Мерси отново

tranceaddicted
05-20-2007, 21:55
Единственото нещо което ми идва на заспалия ум е "всяко зло за добро", знам че е лесно да се каже, но реално погледнато няма какво друго. Щом те е зарязал значи не те е заслужавал. Горе главата и се опитай да не мислиш за него, колкото и да е трудно, занимавай се с др неща, разсейвай се, де да знам какво, но не мисли за него. Тва е което мога да ти кажа...надявам се поне мъничко да съм бил полезен.

mechtaq_za_teb
05-21-2007, 05:55
Minali sa veche celi 2 godini.Smqtash li 4e ima smisal da stradash za 4ovek,koito ne te e ocenil i koito edva li znae 4e stradash?Smisal nqma.Trqbva da se postaraesh da go zabravish i da namerish drugo mom4e,s koeto sa6to da badesh shtastliva.Tova e vazmojno stiga sama da poiskash.

koalka
05-21-2007, 05:56
Време е да го забравиш.До кога мислиш, че трябва да се измъчваш?

DeSerT17R0Se
05-21-2007, 05:59
И аз имах такава любов.Извднъж скъсахме и след тва плаках по него 2 години,а през тва време той си хвана приятелка, с която е все още. Видяхме се,опраихме се и осъзнах,че е не е човека,за който съм си мислила.Понякога спомените ни заблуждават.И благодарение на тази среща окончателно го забравих и преминах нататък.Опитай и ти !

mademoiselle_de_Soleil
05-21-2007, 06:22
mii4ka, 4udesno te razbiram ...... ako tova 6te te ute6i i men v4era me zarqza gajeto i to tolkova neo4akvano, kato grum ot qsno nebe ;( mmmm kvo da se pravi, tr da se jivee, sloji si edna usmivka, povtarqi si 4e ne ti pukai pomni 4e 6te nameri6 nqkoi s kogoto 6te si naistina 6tastliva :) vse nqkoga ;)

alkobalko
05-21-2007, 06:25
Страдала си достатъчно, време е да го забравиш. Той е намерил нова любов, ти също трябва да я потърсиш.

Nassgerrack
05-21-2007, 06:43
той има приятелка и много я обича!

Определенот той те е забравил . Забрави го и ти. Понякога лоша черта на момчетата е да не казват защо късат и оставят отворена вратичка както в случая. НЕ си разбрала какво става и затова още го цениш. Ама вземи пример от него и си намери нещо ново. Приятелките ти са щастливи.. защо и ти да не си?

Недей да живееш в миналото си със стари изтъркани образи. Излез навън ... не знаеш какво можеш да срещнеш :)

аааа
05-21-2007, 14:17
эаеби го тоя

05-21-2007, 14:22
не си заслужава щом са минали 2 години и не си го забравила значи обичаш с цялото си сърце което е много хубаво и трябва да се опиташ да насочиш любовта си към другите защото ако продъжаваш така до никаде няма да стигнеш

GeRgY
05-21-2007, 14:26
Много време.... 2 години не са малко, ако мислиш че може да бъде както преди намери начин да говориш с него, иначе и да се забъркаш в животът му можеш да излезеш щастлива от там. Ако ли не.... забрави, не се измъчвай и гледай напреде... ЖИВОТЪТ Е ПРЕД ТЕБ !!!

slan4iceto_n
05-21-2007, 14:28
znam 4e zvu4i banalno a i nevuzmojno za teb no trqbva da go zabravi6. toi e produljil jivota si, ima gadje. ne moje6 da se izmu4va6 za nego za6toto toi e zaet. a i nqma smisal. obi4a6 go o6te za6toto vremeto e iztrilo ot glavata si vsi4ko onova koeto mrazi6 v nego i vuv suznanieto ti sega ima samo edin idealiziran obrazna tozi kreten koito predi 2 godini ne bil tolkova tup 4e ne e znael kakvo ima. opitai se da si pripomni6 vs mu nedostatuci i lo6o ka4estva. napregni se da misli6 za tqh kogato se se6ta6 za nego. sled vreme 6te otkrie6 4e te sa pove4e ot ne6tata koito obi4a6 v nego. i togava 6te go zabravi6. okon4atelno i bezvuzvratno

Presley
05-21-2007, 14:39
като гледам всички са те посъветвали да го эабравиш...еми аэ ще те посъветвам друго!БорИ се :!:

Black_Devil
05-21-2007, 14:41
spored men moje i da si vnu6ava6-prosto da jivee6 s predstavata i spomenite za nego!! predlagam ti da se opita6 da go zabravi6, da ne misli6 za nego, da nameri6 drug 4ovek, koito 6te ti pomogne da naso4i6 mislite si v druga posoka :wink:

BAYO
05-21-2007, 14:46
Присъединявам се към останалите .... просто е време да го забравиш и да продължиш напред. Намери си момче, което ще те обича, ще го обичаш и ти. Настъпила си миналото и не щеш да го пуснеш да си отиде, ма май е време...

Presley
05-21-2007, 14:46
spored men moje i da si vnu6ava6-prosto da jivee6 s predstavata i spomenite za nego!! predlagam ti da se opita6 da go zabravi6, da ne misli6 za nego, da nameri6 drug 4ovek, koito 6te ti pomogne da naso4i6 mislite si v druga posoka :wink:
Абе хора не може ей така да кажете на някого ,че си внушава.Това са 2 години...явно просто любовта и е доста дълбока.

AB_girl
05-21-2007, 14:52
mnogo dobre te razbiram i znam kakvo ti e. Predi 3 meseca i men me zarqzaxa bez nishto da mi se kaje, bez dori edno 4ao. Bqx nasabrala mnogo gnqv i si kajax 4e vidq li go shte stane strashno, no taka i ne go vidqx ottogava. Mnogo boli kogato te ostavqt bez nikakvo obqsnenie :cry: ot nashi obshti priqteli razbrax 4e me e ostavil zaradi staro gadje. No moqt savet kam teb e da zagarbish minaloto zashtoto to mn rqdko se vrashta, a varne li se nikoga ne e sashtoto kakvoto e bilo. Davai napred i kolkoto i da ti e trudno tarsi nova lubov,koqto shte ti dade sila. I az samata oshte q tursq :wink: I nai-vajnoto- raz4itai na priqtelite si ili pone na istinskite,zashtoto ako te sa shtastlivi sas sigurnost shte sa oshte po-shtastlivi ako te vidqt 4e i ti si dobre. Spodelqi s tqx shte ti olekne pak i ne vqrvam te da ne te izslushat i da ne se opitat da ti pomognat :wink: uspex ot men :)

Escarina
05-21-2007, 15:19
Мм дам лесно е да се каже "време е да го забравиш".Но силно се сълмнявам,че има човек който иска да се измъчва по този начин.Не се забравя просто така,наистина е нужно време и силна воля.Но мила,недей да живееш в спомени и яне се обръщай толкова към миналото.Трудно ще ти е,но със сигурност ще ти помогне да излезеш от положението в което си!