PDA

View Full Version : имам проблем с юздичката на пениса



05-20-2007, 21:57
Значи преди около една седмица докато правих секс усетих рязка болка и когато погледнах пениса си беше в кръв ... като спрях кървенето видях че юздичката ми се е прокъсала... Искам да попитам при лекар ли да отида да ми я махне или при следвъщ полов акт тя ще се скъса сама?Опасно ли е да се скъсва по време на полов акт? И другия проблем е ,че се притеснявам от обилното кървене..... Благодаря предварително....

batkodoki
05-20-2007, 22:31
Значи преди около една седмица докато правих секс усетих рязка болка и когато погледнах пениса си беше в кръв ... като спрях кървенето видях че юздичката ми се е прокъсала... Искам да попитам при лекар ли да отида да ми я махне или при следвъщ полов акт тя ще се скъса сама?Опасно ли е да се скъсва по време на полов акт? И другия проблем е ,че се притеснявам от обилното кървене..... Благодаря предварително....

темата вече е консултирана ето тук http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1264066&highlight=#1264066

но тъй като при теб е "пост фактум" следва да споделиш възраст и дали преди инцидента си имал проблеми навяващи на мисълта за "късо гемче"?! / ако да- ще премълча въпроса какво си чакал до сега.... ! /

при статуса на истинско "късо гемче" много рядко то се разкъсва спонтанно при полов акт изцяло и напълно. винаги остава - според индивидуалната неизбежна и нормална кривина на пениса свързващо делче причиняващо късни проблеми.

мн е възможно обаче и да си травмирал съвсем нормална по дължина юздичка - това се случва често, когато презерватива е неправилно поставен или когато контактиращите полови органи на момчето и момичето са слабо овлажнени/лубрикирани/ със смазващи в/ва улесняващи нормалният контакт, както и при силов, груб полов акт.

05-20-2007, 22:40
значи имам си сериозна приятелка от дълго време и правим секс без презерватив ... както и да е... значи мисля че проблема беше че не беше достатъчно навлажнена и просто усетих болката и прекратих акта.. изтече известно количество кръв и спря.... след няколко дни решихме да пробваме пак да правим секс но пак започна да кърви и се разкъса още повече .... там е проблема ...

05-20-2007, 22:42
а забравих да допълня ... преди инцидента съм нямал никакви проблеми нито с пълно обелване нито с каквото и да било ... всичко си ми беше нормално ... Благодаря

batkodoki
05-20-2007, 22:49
а забравих да допълня ... преди инцидента съм нямал никакви проблеми нито с пълно обелване нито с каквото и да било ... всичко си ми беше нормално ... Благодаря

ГОДИНИ?!

05-20-2007, 22:50
18

batkodoki
05-20-2007, 23:04
отиваш във вс козметичен магазин или хипермаркет и купуваш БЕБЕШКО ОЛИО ИЛИ ГЕЛ. струва 2-3лв, или 5-8 и повече марковите.

в процеса на половата игра /след евентуален орално-генитален контакт като подготовка на същинския коитус/ обмажи мнооого добре пишока преди въвеждането му във вагината със бебешкото олио или гел (кое е по-добро, индивидуално ще напаснете чрез опита).
ако акта продължи мн дълго - не се притеснявай да дообмазваш пишока няколко пъти!

ако въпреки това проблема продължи - пиши, може и на лс, ще ти препоръчам какво да направиш

05-20-2007, 23:11
Благодаря за съвета , но мисълта ми е следната преди не съм се оплаквал от късо гемче и както казах съм нямал никакви проблеми слава богу , но не е ли по добре да отида на лекар да ми отстрани юздичката вместо да стои така наполовина захваната за главата на пениса ми....?

batkodoki
05-20-2007, 23:39
Благодаря за съвета , но мисълта ми е следната преди не съм се оплаквал от късо гемче и както казах съм нямал никакви проблеми слава богу , но не е ли по добре да отида на лекар да ми отстрани юздичката вместо да стои така наполовина захваната за главата на пениса ми....?

това е като въпроса: защо да не ме обрежат още като се родя, и защо да не ми махнат апендикса пак тогава - нали без друго изглежда, че те са ни непотребни неща.....цяла философия е развита в USA обслужваща подобен модел на поведение, чисто меркантилно - той е изгоден, доби широта даже и у нас.
С тази уговорка, че дори и в USA най-после разбраха и приеха, че ако не разбираме функционалната необходимост на нещо - то не значи че то е излишно!

Не зная какъв точно е твоя случай, но щом имаш желание - вс грамотен хирург за секунди ще те лиши от юздичката или гемчето. Това няма да промени вида на пишока ти.

05-21-2007, 08:46
да благодаря ви :D ... ще пиша като ми я махнат

asd_1985
05-28-2012, 20:57
да благодаря ви :D ... ще пиша като ми я махнат
Колега би ли споделил какво е било развитието на проблема ти, тъй като тези дни ми се случи и на мене. Да знам има ли повод за притеснение и как да постъпя.Благодаря ти предварително, надявам се на скорошен отговор!