PDA

View Full Version : Бен Булгариен Улуюм...



Ziezi
05-21-2007, 01:56
Хайде да ни е честито!
http://focus-news.net/?id=n708138
Вече най-спокойно може да се каже,че България е погребана!"Демокрацията" и годините на преход дадоха резултат!Специални поздрави за "комунистите" в този форум и техните майки,техните хора вече напълно успяха да ни заличат като народ!И за тези,които сега ще почнат с глупостите,че тези избори нямали значение само ще спомена,че тези избори с много по-голямо значение,от които и да било други,доганчо стана първи без "туристите",които бъдете сигурни ще ги има за следващите избори!
И мисля,че е крайно време да си научим новия език-Бен Булгариен Улуюм...

05-21-2007, 04:45
Какво общо има Комунизма с Доган :-s
Иначе по темата... само като видях че Доган минава ГЕРБ, ядосах се и изключих телевизора. Бати мазните турци. Влезнахме в Европа, турци да пращаме :smt011

05-21-2007, 04:48
focus-news. net/?id=h1468

Води ГЕРБ с 21,77%, следвана от Платформа “Европейски социалисти” с 21,42%, трети са ДПС с 19,20%. Атака печели 14.20%, НДСВ остава с 6,28%. По данните на ЦИК СДС печели 4,73%, а ДСБ 4,35%.

sh3_1s_7h3_0n3
05-21-2007, 05:53
focus-news. net/?id=h1468

Води ГЕРБ с 21,77%, следвана от Платформа “Европейски социалисти” с 21,42%, трети са ДПС с 19,20%. Атака печели 14.20%, НДСВ остава с 6,28%. По данните на ЦИК СДС печели 4,73%, а ДСБ 4,35%.

т'ва беше отдаааавна, отдааавна...

мн хубаво стана... хак да им е на всички българи, дето на тез' избори казаха 'майната му, мен не ме интересува'...
мн хубаво! да се видим к'ви сме... с'я да видим кого ще псуваме...

аз лично отидох да гласувам, близките ми също, но имах приятели, дето се направиха на интересни "о0, мързи мъ", "о0 т'ва са глупости, няма за кого да гласувам"... но не разбираха, че тяхното НЕгласуване отива като вот за БСП, Доган и НДСВ...

после държавата такава-онакава... ми то ние сами си я правим такава... абсолютно стадо сме... т'ва да не се интересуваш от ставащото в страната ти........... не знам как да го определя...

Браво, българи! Честито!.... с турци от България в Европарламента...

koalka
05-21-2007, 05:59
Явно хората наистина не знаят, че вота им се приспада...Ама като са зле и не отиват да гласуват.Поне да гласуват да не отидат ДПС в ЕС.Те турците не са в ЕС, а тука ще се разпореждат с България, но това е положението.Но вече ГЕРБ вече е на първо място.В момента гледам сутрешния блок.Иначе то е ясно как Доган е спечелил тия гласове.

quench
05-21-2007, 06:23
Едно на ръка е,че ДПС спечели нечестно и няма как да ги хванем или спрем - както и другите нарушения на други партии по закон.
Честно да ви кажа, за мен най-доброто на тея избори беше,че успяхме да вкараме преобладаващо хора в групировки в ЕП със социална политика.
Нямам нищо против това, че АТАКА и ГЕРБ спечелиха мандати, но ме притеснява леко политката, която ще бъде прокарвана в ЕП от техните групировки. Иначе те техните депутати могат да имат всякакви положитлени качества,но това не винаги може да бъде проявено.

Mimka_sweet
05-21-2007, 06:37
Аз бях за добрите :roll:

sh3_1s_7h3_0n3
05-21-2007, 06:42
Ами защо вашите любимци не протестират срещу това, че ДПС е противоконституционна партия???

Демокрацията и изборите са това- печели този, който има повече гласове.. ;)

моите любимци протестират... но ни мислят за луди :roll: 8)

вие ще видите ГЕРБ & АТАКА в едно...мамичката им ще разплачем :lol: 8)

bulgarche
05-21-2007, 09:28
Най-висока активност в Кърджалийско; над 75% от гласовете се за ДПС, въпреки че част от хората не знаят за европарламент или за президент гласуват.
Хората отиват и гласуват, ние като не ходим - мрънкаме че ДПС били на власт

LunaTriCk
05-21-2007, 09:32
като не се гласува така е.....

Alcohooligan
05-21-2007, 12:33
Браво на АТАКА !!!

За няколко години успяха да превърнат ДПС от малка партийка,която се чудеше на кой да се надупи,за да е покрай властта в политически лидер...

air_J
05-21-2007, 13:13
Браво на АТАКА !!!

За няколко години успяха да превърнат ДПС от малка партийка,която се чудеше на кой да се надупи,за да е покрай властта в политически лидер...
Хулиганино, не говори за неща, които не разбираш! Електоратът на ДПС си е един и същ, но с негласуването си, българинът помага на ДПС. За ДПС традиционно си гласуват около половин милион българи, което при една избирателна активност над 50% не е кой знае какво, но при вчерашната няма и 30% активност - значението беше огромно! Не АТАКА, не Костов, не Борисов, не някой друг, а НЕГЛАСУВАЛИТЕ са виновни ДПС да са на едва 1% от спечелването на изборите (вече стана ясно, че със минимална разлика, но ДПС все пак са трети, първи са ГЕРБ, а втори БСП). :-({|=

quench
05-21-2007, 20:17
Браво на АТАКА !!!

За няколко години успяха да превърнат ДПС от малка партийка,която се чудеше на кой да се надупи,за да е покрай властта в политически лидер...

http://smiles2k.net/smiles/big_smiles/super_smilies007.gif

бате, информаирай се и от други източници, не само от СаКАТ

Metoman4o
05-22-2007, 10:30
Алах е свиня,турците под ножа!Смърт за Доган!