PDA

View Full Version : само приятели?



05-21-2007, 06:41
има ли такова нещо или това е едно плоско оправдание ?

vikipf
05-21-2007, 06:51
Оправдание...

Nassgerrack
05-21-2007, 06:54
Тва е най-честото оправдание и една от най-очевидните причини :) .

Ако се познаваш с мацката от скоро значи тва е извинение , с което тя казва : Не виждам интригата и сексуалната същност в теб.

Ако я познаваш от доста време, значи тя наистина ти е приятелка. Грешка на момчетата е,че не разбират разликата между приятелката и гаджето. Много добри момчета се влюбват в най-добрите си приятелки,ако си един от тях... честито ,печелиш една наистина наистина добра приятелка :)

Phenomenon
05-21-2007, 07:03
Тва значи че си тъп и грозен и не знае как по друг начин да те отреже ;)

mechtaq_za_teb
05-21-2007, 07:09
V pove4eto slu4ai opravdanie..

Flame_guardian
05-21-2007, 07:12
Не е задълйително да е тъп и грозен. Може да е просто неуверен и смотан в нейните очи или да я познава от дълго време и тя да го е сложила в графа приятели...а може и причините да са комплексни
Както и да е пич повече не се занимавай с нея... тя те е отрязала, при това непоправимо

Sh@d0w
05-21-2007, 07:13
тъпо плоско остаряло изтъркано оправдание :-D

vikipf
05-21-2007, 07:15
тъпо плоско остаряло изтъркано оправдание :-D
Ау колко сме лоши... :-D

Phenomenon
05-21-2007, 07:21
... тя те е отрязала, при това непоправимо
Не напълно...мене една 2 пъти подред ме реза с тва оправдание...и в момента ходиме...така че ако се потрудиш не се знае... ;)

05-21-2007, 08:51
иначе кво да ви кажа пичове и пички мене не ме е сполетявало това но мн приятели "ко да правя??" и за това питам щото викам за нея си 0 ии няма да се промени и викам аве толкова ли съм гаден

koalka
05-21-2007, 09:04
В повечето случаи наистина си е едно плоско оправдание.

Just_say_no
05-21-2007, 09:16
Tova e nai ostarqloto opravdanie na tazi zemq

Just 4efo
05-21-2007, 11:11
лично аз си мисля че това е мн плоско оправдание за 1 момиче да каже на момче че като характер горе-долу става но като момче за нея е пълна 0.Но примерно ако нали се познават от мн време предполагам че по някакъв начин момичето показва 4е обича да излиза с момчето дори сами нали но не го приема като момче с което мисли 4е не може да има нищо интимно.Това не ме дразни толкова колкото ме дразни случката след това.За какво говоря сичко 6те си е както преди но никога не става така смисъл на момчето обикновено му е кофти разади цялата тая работа но се опитва да скрие чуствата си докато момичето показва пренебрежение сякаш ве4е това мом4е е разли4но прокълнато или не6то такова...А пък най-много мразя когато момиче каже на момче че за в бъдеще нищо не може да стане.Защото от личен опит съм се обедил че дори и да съм убеден че не харесвам 1 моми4е като моми4е само малко ми трябва за да имам нещо пове4е така че:Момчета някой като ви отреже може да е гадно но настоявайте така че едно моми4е да разбере че сте нещо за него времето му е майката не се отчайвайте

mili
05-21-2007, 14:12
ИнТеРесНо ТесТче
1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зеленω
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на ражданеω
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бялоω
6.Напише името на човека от същия пол като теб
7.Любимото ти числоω
8.Калифорния или Флоридаω
9.Кое харесваш повиче:езеро или океанω
10.Напиши желание

##################################################

1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 час

love_sdv
05-21-2007, 14:27
.,... все едно да питаш ако вечер я боли главата дали е оправдание...
такова нещо като приятелство между момче и момиче няма... единият поне малко не е чист... пък даже и да не го осъзнава... не говоря ако се събират в компания с десет момчета и десет момичета... ама двана, део да са "най-добри" приятели, тия филми ги няма

Black_Devil
05-21-2007, 14:38
priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e nqma. vse ediniqt ot dvamata si vuobrazqva dadeni ne6ta i mnogo 4esto, ako spodeli kakvo izpitva, predizvikva ohladnqvane na otno6eniqta :x

Presley
05-21-2007, 14:43
Как може да кажете ,че няма приятелство между момче и момиче?!?Естествено ,че има...ако вие не сте приятели с никого от противоположния пол,просто си мълчете!Не,това не е просто едно плоско оправдание.Може някои да го иэполэват,но има и хора,които найстина са просто приятели!

GeRgY
05-21-2007, 14:49
Как може да кажете ,че няма приятелство между момче и момиче?!?Естествено ,че има...ако вие не сте приятели с никого от противоположния пол,просто си мълчете!Не,това не е просто едно плоско оправдание.Може някои да го иэполэват,но има и хора,които найстина са просто приятели!

ИМА ИМА !

slan4iceto_n
05-21-2007, 14:52
estestveno 4e ima priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e. i az kato nqkoi ot vas misleh 4e nqma. no tazi godina ne6tata se promeniha. ima takova priqtelstvo povqrvai te mi. i ne stava vupros 4e na nqkoi ot nas ne mu e "4ista rabotata " kakto pro4etoh po-gore. nie prosto sme priqteli. i toi me za6titava i me podkrepq kogato nqkoe ot prostite mom4eta s koito se zanimavam me narani. i az go podkrepqm i si spodelqme i si prekarvame strahotno zaedno i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam smisal kato 4ovek. taka 4e ima priqtelstvo no tazi replika az nai-4esto q polzvam kato opravdanie. na priqtelite si nqma nujda da im kazvam kakvo izpitvam kum tqh

love_sdv
05-21-2007, 14:56
estestveno 4e ima priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e. i az kato nqkoi ot vas misleh 4e nqma. no tazi godina ne6tata se promeniha. ima takova priqtelstvo povqrvai te mi. i ne stava vupros 4e na nqkoi ot nas ne mu e "4ista rabotata " kakto pro4etoh po-gore. nie prosto sme priqteli. i toi me za6titava i me podkrepq kogato nqkoe ot prostite mom4eta s koito se zanimavam me narani. i az go podkrepqm i si spodelqme i si prekarvame strahotno zaedno i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam smisal kato 4ovek. taka 4e ima priqtelstvo no tazi replika az nai-4esto q polzvam kato opravdanie. na priqtelite si nqma nujda da im kazvam kakvo izpitvam kum tqh
а ти що си мсилиш, че ти като нямаш посмисли, и другият няма ???
той може даже никога да не си каже, но има

BAYO
05-21-2007, 14:57
Ако се познаваш с мацката от скоро значи тва е извинение , с което тя казва : Не виждам интригата и сексуалната същност в теб.

Ако я познаваш от доста време, значи тя наистина ти е приятелка. Грешка на момчетата е,че не разбират разликата между приятелката и гаджето. Много добри момчета се влюбват в най-добрите си приятелки,ако си един от тях... честито ,печелиш една наистина наистина добра приятелка :)

Мноо добре казано, съгласен съм. Ако ти е от скоро приятелка - реже, ако е обратното - начи си късметлия с такава приятелка. :wink:

slan4iceto_n
05-21-2007, 15:00
estestveno 4e ima priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e. i az kato nqkoi ot vas misleh 4e nqma. no tazi godina ne6tata se promeniha. ima takova priqtelstvo povqrvai te mi. i ne stava vupros 4e na nqkoi ot nas ne mu e "4ista rabotata " kakto pro4etoh po-gore. nie prosto sme priqteli. i toi me za6titava i me podkrepq kogato nqkoe ot prostite mom4eta s koito se zanimavam me narani. i az go podkrepqm i si spodelqme i si prekarvame strahotno zaedno i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam smisal kato 4ovek. taka 4e ima priqtelstvo no tazi replika az nai-4esto q polzvam kato opravdanie. na priqtelite si nqma nujda da im kazvam kakvo izpitvam kum tqh
а ти що си мсилиш, че ти като нямаш посмисли, и другият няма ???
той може даже никога да не си каже, но има
za6toto sme si spodelqli tolkova ne6ta koito ne bi kazal na nqkoe momi4e koeto prosto svalq. kazval mi e ne6ta koito nqma da kaje na vsqka macka a samo na blizuk 4ovek. taka 4e pomisli nqma toi mi e kazval "ti si mi nai-dobrata priqtelka"

Escarina
05-21-2007, 15:14
estestveno 4e ima priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e. i az kato nqkoi ot vas misleh 4e nqma. no tazi godina ne6tata se promeniha. ima takova priqtelstvo povqrvai te mi. i ne stava vupros 4e na nqkoi ot nas ne mu e "4ista rabotata " kakto pro4etoh po-gore. nie prosto sme priqteli. i toi me za6titava i me podkrepq kogato nqkoe ot prostite mom4eta s koito se zanimavam me narani. i az go podkrepqm i si spodelqme i si prekarvame strahotno zaedno i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam smisal kato 4ovek. taka 4e ima priqtelstvo no tazi replika az nai-4esto q polzvam kato opravdanie. na priqtelite si nqma nujda da im kazvam kakvo izpitvam kum tqh
а ти що си мсилиш, че ти като нямаш посмисли, и другият няма ???
той може даже никога да не си каже, но има

А ти боб ли хвърляш,че знаеш,че има?Най-добрия ми приятел го познавам от девет години и имаме едни изключително искрено САМО ПРИЯТЕЛСТВО.И няма нищо странно в това.Повечето ми добри приятели са момчета.И пак мисля,че няма нищо странно.Това,че според теб няма приятелство между двата пола,не означава,че трябва да си насаждаш мнението на всички!
По темата-в повечето случаи наистина е оправдание,но понякога се случва ида е истина.