PDA

View Full Version : Искам съвет!



Тъжна
05-21-2007, 08:46
Преди няколко дни моят приетел ме изостави, а после разбрах че има и друга! Въпросът е че бяхме заедно година и 3 месеца, и сега се чувствам ужасно. На мен ми се вижда невъзможно толкова бързо да ме е забравил, та дори вече да обича друга! А аз много го обичам, когато разбрах че не ме обича се побърках, а след новината за другата бях на косъм да си срежа вените(спря ме той с някаквата мижава надежа като "ела в скайп") С него сме в един клас и сигурно ще е така до 12клас, а аз съм девети! Не забравям лесно момчетата, и няма да издържа още 3-4 години! Незнам какво да правя, пък и той се държи така сякаш иска да ме нарани. Говори ми за другата, през 5 минути ми казва приятели сме, не сме, понякога имам чувството, че се чуди за какво да ми пише... Всички ми казват да му покажа какво е загубил, но незнам дали ще издържа да се правя, че не ми пука, когато той говори за другата! Знам, че той много ме обичаше и не мисля че сега е безразличен за мен, та той умираше за мен, не може всичко да изчезне просто ей така!
Знам, че и аз направих сгреших, но последните дни когато бяхме заедно се поправих (грешките бяха заради характера ми). Направо се съсипах след всичко, не ям, не спя, всеки път, когато се усмихне се сещам за него... Моля ви помогнете ми, дайте ми съвет! Попитах приятелите си и ми даваха какви ли не съвети, но искам да чуя мнението на някой, който не познава нито мен, нито него!

vikipf
05-21-2007, 08:54
Може да иска почивка.. Може да му е омръзнала.. Има не една не две а 1000 причини... Но ако ти е казал, че вече не те обича... И че има друга... Това е лошо... Може да си му омръзнала... ДА го побърква еднообразието все пак са си 1 година и нещо... Какво д аправиш... Отдръпни се от него... Намери друг... Така ще ти е най-добре...

koalka
05-21-2007, 08:57
По-добре го забрави и не се занимавай с него.Няма смисъл.Не ми е ясно защо те кара да ревнуваш, а не ти каже просто за чувствата си, ако има такива.Това аз не бих го понесла-да ми говори за сегашната!Аз лично бих му се разсърдила и не бих говорила с него.Може да е детска постъпка, но поне ще го забравя по-лесно.

тъжна
05-21-2007, 08:59
Знам че трябва да го забравя, но не мога! Някак всичко ми напомня за него... В осми клас като тръгнахме беше самото начало, и аз толкова свикнах в новото даскало с него... Това е все едно да живееш с човек в един апартамент и после изведнъж той да изчезне, но да знаеш че е там някъде и живее с друга... Това за омръзването е много вероятно, все пак бяхме заедно потоянно, в училище, след това скайп, събота и неделя се виждахме... :(

koalka
05-21-2007, 09:01
За това се иска силна воля и наистина, ама наистина да искаш да го забравиш.Докато си повтаряш колко го обичаш и как не можеш да го забравиш-това няма да се случи и ще го обичаш до 12-ти клас(примерно).
А и е минало много малко време, ти какво искаш!?

05-21-2007, 10:08
Може би ми трябва малко време, но незнам, в единя момент ме обичаше, в следващия ме заряза, вече незнам какво да мисля и да чувствам... Приятел който го познава, казва че е объркан и му трябва време без мен, искал малко да е свободен, според него още го обича... някои казват да изчакам малко време, но други да го забравя... Аз самата незнам дали бих могала да съм с него, след като ме нарани така... Може би поисках съвет, как да го забравя, защото дори излизане с приятели не помага... Май вече казах че винаги когато почна да папкам и да спя се сещам за него... Ям насила за да не ми стане зле(вече веднъж ми е ставало лошо от глад)... :smt010

Nassgerrack
05-21-2007, 10:34
Преди няколко дни моят приетел ме изостави, а после разбрах че има и друга! Въпросът е че бяхме заедно година и 3 месеца, и сега се чувствам ужасно. На мен ми се вижда невъзможно толкова бързо да ме е забравил, та дори вече да обича друга! А аз много го обичам, когато разбрах че не ме обича се побърках, а след новината за другата бях на косъм да си срежа вените(спря ме той с някаквата мижава надежа като "ела в скайп") С него сме в един клас и сигурно ще е така до 12клас, а аз съм девети! Не забравям лесно момчетата, и няма да издържа още 3-4 години! Незнам какво да правя, пък и той се държи така сякаш иска да ме нарани. Говори ми за другата, през 5 минути ми казва приятели сме, не сме, понякога имам чувството, че се чуди за какво да ми пише... Всички ми казват да му покажа какво е загубил, но незнам дали ще издържа да се правя, че не ми пука, когато той говори за другата! Знам, че той много ме обичаше и не мисля че сега е безразличен за мен, та той умираше за мен, не може всичко да изчезне просто ей така!
Знам, че и аз направих сгреших, но последните дни когато бяхме заедно се поправих (грешките бяха заради характера ми). Направо се съсипах след всичко, не ям, не спя, всеки път, когато се усмихне се сещам за него... Моля ви помогнете ми, дайте ми съвет! Попитах приятелите си и ми даваха какви ли не съвети, но искам да чуя мнението на някой, който не познава нито мен, нито него!

Ах тази сляпа любов. Миличка,той те е забравил доста отдавна. Трябвало му е повод само да скъса физическата си връзка с теб. На теб може да ти е било добре, но на него - не. Естествено , като ти падне така като гръм от ясно небе ти не можеш да повярваш,защото не можеш да живееш без него. Може би ... но той явно може да живее без теб. Ще си прерязваш вените викаш - недей бе,боли! Той не би го направил заради теб, не го прави и ти заради него.

Аз съм на мнение ,че съветите от приятелки не са най-хубавите съвети и обикновено те отговарят на противоположното на тва,което тряа да направиш. Като не те обича, как тогава ще му покажеш какво е изгубил,при положение ,че него не го е грижа?

Забрави го. В един клас сте,ми добре,бъдете. Говорете си, бъдете приятели,не се подминавайте с наведени глави и не се гледайте като разгонени котараци на една страна. Но ти трябва да не се занимаваш с него. Един от още 12-15 съученика... кво толкова!

Изправи се и продължи,защото всеки го прави,защото ние сме продължавали напред,продължавал съм аз, продължи и ти.

Presley
05-21-2007, 10:41
По-добре го забрави и не се занимавай с него.Няма смисъл.Не ми е ясно защо те кара да ревнуваш, а не ти каже просто за чувствата си, ако има такива.Това аз не бих го понесла-да ми говори за сегашната!Аз лично бих му се разсърдила и не бих говорила с него.Може да е детска постъпка, но поне ще го забравя по-лесно.

тъжна
05-21-2007, 10:43
може и да си прав... но надеждата умира последна... За това време което сме били заедно той какво ли не е правил за мен, сега само ми обяснява Обичах те много, правех всичко за теб, правили сме и двамата грешки, но в единя момент някой се уморява от караници... А аз станах нов човек заради него, успеха ми падна за да съм с него в скайп, миже би загубих и приятели, на които отказвах се видим заради него... Все пак накрая излиза че съм направила грешка с това момче, че то не е за мен, но въпреки всичко го обичам, искам но не мога да променя това! Дори почнах да излизам повече с приятелите си, търся от време на време с кой да чатя, седанх да поуча малко... абе правя всичко да не мисля за него но все нещо не става! :smt010

bEbsI
05-21-2007, 12:40
koalka написа:
По-добре го забрави и не се занимавай с него.Няма смисъл.Не ми е ясно защо те кара да ревнуваш, а не ти каже просто за чувствата си, ако има такива.Това аз не бих го понесла-да ми говори за сегашната!Аз лично бих му се разсърдила и не бих говорила с него.Може да е детска постъпка, но поне ще го забравя по-лесно.

cat_f
05-21-2007, 13:32
na men mi se slu4i ne6to podobno predi 7 meseca. Vqrno e naistina ti se iska da ne jivee6, nqma6 jelanie za kakvoto i da bilo, no znae6 li az stignah do zaklu4enieto 4e nqma smis1l. Po tozi na4in izm14va6 samo sebe si i nikoi drug, vredi6 na sebe si. Na nego daje i da mu puka nqma da go pokaje, a ti prez tova vreme samo se izm14va6. Edinstvenoto koeto moje67 da napravi6 e da zapo4ne6 da go zabravq6, da misli6 za negi samo kato za s1u4enik i ni6o pove4e. Nqma6 drug izbor i tozi e nai - dobriqt, za6toto ako prod1ljava6 taka nqma da izd1rji6 d1lgo. Opitai se da zali4i6 spomena. Jelaq ti uspeh!!!

05-21-2007, 16:16
Опитвам... но понякога като се сетя и направо ми се реве... А новата му е 3 години по малка от нас, което не е лощо но си е и голяма разлика ЗА НАШАТА ВЪЗРАСТ... #-o поисках съвет защото незнам какво да направя за да го забравя... опитвам ама все нещо не става... все нещо изниква... С него си измислихме някои думички и ги употребявахме в калса и компанията, сега без да искам ги споменавам и се сещам за него и плачкам...

.:iLLusion:.
05-21-2007, 16:48
Eмм..щом казваш,че наистина те е обичал..Може ли една лю6ов да огасне ей така?!? Не познавам човека и не мога да твърдя,че не те е о6ичал,но замисли се и над това..Вряно,повече от година..но времето не е нещото,чрез което може да се определи лю6овта.
Пък и щом си е имал др,не си ли ядосана??!??
Щом толкова говори за др момиче,нека да си е с него!
Опитай се да се запознаваш с нови хора,да намериш нови приятели,кой знае може новата ти лю6ов да почука на вратата и да е по-до6ре с др,отколкото със стария..
Зн,че е трудно,но погледни от до6рата старан.. :?
Ако не става..Опитайте се да се съ6ерете,да се изясните и да сте си заедно,6ез да правите предишните грешки

Успех :wink:

BAYO
05-22-2007, 10:39
Казват лекувало времето. Времето не лекува. Болката като вените с възрастта се подува. Времето е проверката за любовта голяма. То би помогнало САМО ТАМ,където болест няма...! :|

тъжна
05-22-2007, 11:22
Опитвала съм, молила съм го, говорила съм! Даже един наш общ приятел се опита да говори с него... Незнам направо полудявам, една седмица не сме заедно и ми става все по гадно... Дае съмнувах, че съм в болница и бях щастлива, знаете ли защо? Защото той бепе дошъл да ме види и галеше косата ми! :cry:

Имаше по нагоре едно мнение не съм ли ядосана че има друга? Ами ядосана? Много меко казано... В началото даже я мразех, но вече реших, че не е виновна... Сега ми остана само да седя и да плача, когато съм сама в къщи, а на училище когато го виждам да си лепвам тъпа фалшива усмивка... :smt010

iliqnfenka
05-22-2007, 14:02
има 2 възможности да ти говори за нея, за да види как ще реагираш или тъй като той те е забравил (очевисно още преди да скъсате я е намерил) и си мисли, че и на теб не ти пука и затва ти гожори толкоз за нея.. но ше го забравиш рано или късно най-лесно е като си намериш друг :) просто не прави глупости не си заслужава.

тъжна
05-22-2007, 16:20
Ми той много добре знае че ми е гадно, защото не съм от тея дет ще търпят... Ясно му е че ми е гадно и прави всичко възможно да ме нарани... Всичките ми приятели са праили изказвания от рода на "тоя тъп ли е та те наранява и дразни нарочно" :smt010 Искам да ме няма... Защо иска да ме нарани, защо иска да ме дразни... :smt010