PDA

View Full Version : За напред?



05-21-2007, 10:36
Здравейте!!!Темата може да ви се стори малко тъпа,но съм много объркана.Незнам дали да си остана след 7-ми клас в моето училище или да отида в дръго.Проблема е такъв че моето училище няма много подходяща среда и ще уча лесно но няма да мога да се конкурирам с другите след 12-ти клас,а ако отида в друго училище ще уча акто луда.Аз искам да си остана в моето училище и да си уча лесно до 12-ти клас и след това вече да уча усилено за право,но средата не е добра,класа ще се разпадне и аз няма да имам съученици с които да се конкурирам и може да се отпусна и да спра изобщо да уча.Моля Ви помогнете!!!

VampireGirl666
05-21-2007, 10:38
Това горе бях аз

05-21-2007, 10:40
хах, и аз съм в същото кофти положение, само че съм 8ми клас :? честно казано до 12 клас е по-добре да си живееш живота, то и да учиш, си е за тебе, а пък и едва ли се запомня особено мн от наученото, така че по-добре не се мести, кефи се докато можеш на животчето, пък после има да му мислиш и без тва. Все пак сега са най-хубавите години, или поне би трябвало да са :)

cherinka
05-21-2007, 10:43
Където и да учиш, след 12ти клас ще трябва бая да се потрудиш, щото и без тва ще се появят селянчета с успех 6.00 от селата и квото и да става ще тряя да учиш баш "кат луда".
...................
остани си в твоето даскало.................
или иди в друго - ще се запознаеш с други хора.. деа знам бла блА

05-21-2007, 11:30
хах, и аз съм в същото кофти положение, само че съм 8ми клас :? честно казано до 12 клас е по-добре да си живееш живота, то и да учиш, си е за тебе, а пък и едва ли се запомня особено мн от наученото, така че по-добре не се мести, кефи се докато можеш на животчето, пък после има да му мислиш и без тва. Все пак сега са най-хубавите години, или поне би трябвало да са :)
Да, бе за мен годините от 7 до 11 клас бяха най-лошите!

LilitoO
05-21-2007, 11:54
Oтиди в ново училище ако изкараш успех де...аз съм в езикова гимназия и до ся не еимало някви кой знае какви безсънни нощи не излизания..вярно е че се учи повече..ама тва си остават най яките години за мен!!!Нищо не ми е попречило да си живея живота а средата е мн важна....защото ако не свикнеш от ся на малко напрежение....нз после как ще я караш!!!

Котарана
05-21-2007, 12:01
Не се мести според мен.Аз така се преместих след 7 клас в друго училище и беше много гадно след това кандидатствах и след 8-ми отидох пак в друго и стана много шибано.Стой си там и си гледай кефа.Аз в момента завършвам дипломата ми е ще е почти 6, но мога да кажа, че не съм си правила труда да уча, много рядко учих беше много готино всичките години минаха страшно бързо и си изживях много хубави моменти не ги пропускай.. :)

VampireGirl666
05-21-2007, 13:09
Много Ви благодаря за бързите отговорите :smt041