PDA

View Full Version : 4algata vs metala



Evanescence_Fenka
05-21-2007, 13:44
hi all az sam momi4e na 14 godini i ne moga da razbera 6to pove4eto hora v bg slu6at 4alga.ta 4algata dori ne moje da se nare4e muzika,ako izob6to ima nqkav tekst-nqma nikav smisal.az slu6am metal i se gordeq s tova.muzikata koqto slu6am e super.nadqvam se skoro mn hora da se usaznaqt i da sprat da slu6at 4alga 6toto samo im promiva mozacite(ako izob6to imat mozaci 6tom slu6at 4alga)

Disrespect
05-21-2007, 13:48
O M F G

Offer*Nissim
05-21-2007, 13:51
Моме,едва ли промиваш мозъците на чалгарите в тоз миг...
:-D
защо просто не се оставите на мира бе хора?!
then everything will be so nice...

malka_sladuranka
05-21-2007, 13:53
На мен пък чалгата ми харесва, а метъла ми се вижда изтрещял, но не съм тръгнала да противопоставям различните стилове музика.
За всеки стил си има публика и няма нужда от агитации, да се отказва някои от музиката си...

Disrespect
05-21-2007, 13:55
аз ся не знам...да се смея ли кво да правя...

авторке, това което ти го слушаш ВЕРВАЙ ми не е метъл...мястото на темата не е ТУК а в "Музика И ТВ"...такива теми има бол...чалгарите може са си тъпи ама като им харесва чалгата да си я слушат...кво нъ боли нас...

rebel_kid
05-21-2007, 14:17
hi all az sam momi4e na 14 godini i ne moga da razbera 6to pove4eto hora v bg slu6at 4alga.ta 4algata dori ne moje da se nare4e muzika,ako izob6to ima nqkav tekst-nqma nikav smisal.az slu6am metal i se gordeq s tova.muzikata koqto slu6am e super.nadqvam se skoro mn hora da se usaznaqt i da sprat da slu6at 4alga 6toto samo im promiva mozacite(ako izob6to imat mozaci 6tom slu6at 4alga)
За истинските метъли сигурно и ти си чалгарка :smt005
А по въпроса- всеки си има собствено мнение. Не можеш да видиниш чалгарите за това каква музика слушат- това си е личен избор :-({|=

Valar
05-21-2007, 14:19
:-#

scissorhand
05-21-2007, 14:28
ЕбЪнЕсъНс и лИнКин ПарК яко метъл копеуе. 8) :lol:

Disrespect
05-21-2007, 14:32
^ми корн и слипнот де ги забравяш?! никъв/а метъл/ка не си! щом корн не слушаш... :lol:

Muse_of_Madness
05-21-2007, 14:37
На мен пък чалгата ми харесва, а метъла ми се вижда изтрещял, но не съм тръгнала да противопоставям различните стилове музика.
За всеки стил си има публика и няма нужда от агитации, да се отказва някои от музиката си...
Хайде да видим какво ще напишеш ако... те накарам да изброиш 5 причини, поради които предпочиташ чалгата :-) :twisted:

Disrespect
05-21-2007, 14:43
може ли аз да кажа причините? :-D :twisted:

malka_sladuranka
05-21-2007, 14:49
На мен пък чалгата ми харесва, а метъла ми се вижда изтрещял, но не съм тръгнала да противопоставям различните стилове музика.
За всеки стил си има публика и няма нужда от агитации, да се отказва някои от музиката си...
Хайде да видим какво ще напишеш ако... те накарам да изброиш 5 причини, поради които предпочиташ чалгата :-) :twisted: Просто ми харесва. :-s Проблем? :-s

rosskata
05-21-2007, 14:50
може ли аз да кажа причините? :-D :twisted:
И аз мога:
:arrow: Лека и ненатоварваща;
:arrow: Пее се за неща, които 90% от хората ги интересуват;
:arrow: Става за танци;
:arrow: Пеят на булгаристански;
:arrow: Обединява до някаква степен културата на Балканите...

Всеки стил има плюсове и минуси. Спрете вече да се заяждате, защото е смешно и жалко...

Offer*Nissim
05-21-2007, 15:13
На мен пък чалгата ми харесва, а метъла ми се вижда изтрещял, но не съм тръгнала да противопоставям различните стилове музика.
За всеки стил си има публика и няма нужда от агитации, да се отказва някои от музиката си...
Хайде да видим какво ще напишеш ако... те накарам да изброиш 5 причини, поради които предпочиташ чалгата :-) :twisted:
момичето просто каза,че и харесва...

ае стига сте се кълвяли за работи,които са ясни (не като небето днес в София :-D )

Shadow_Walker
05-21-2007, 15:18
може ли аз да кажа причините? :-D :twisted:

:arrow: Пеят на булгаристански;
:smt005 :smt005 :smt005
Иначе, нещата, които изброи са верни...е мен обаче не ме кефи и смятам чалгата за глупава музика.Но все пак на който каквото му харесва това да слуша!!! :)
А към авторката-еванесънс са метъл, душко, даааа....не всъщност на някои места наистина избиват на метъл!

Muse_of_Madness
05-21-2007, 15:26
може ли аз да кажа причините? :-D :twisted:
И аз мога:
:arrow: Лека и ненатоварваща;
:arrow: Пее се за неща, които 90% от хората ги интересуват;
:arrow: Става за танци;
:arrow: Пеят на булгаристански;
:arrow: Обединява до някаква степен културата на Балканите...

Всеки стил има плюсове и минуси. Спрете вече да се заяждате, защото е смешно и жалко...
Оф Роске, на мен ми е леко и ненатоварващо да се заяждам с антиколорити, но ми се ядосвате, а?
Ти не се меси, спечелила си вече уважението ми и не бих те заяла така, както ще се заям сега със Сладуранката...
И какво точно ти харесва, Сладуранке? Какво сходство с разбиранията си намираш в нея и защо считаш роците и метълите за изкуфяла работа?

Цитирам един философ- "`А си гле` работата, ник`ва чалга."

_siXth`sEnSe_
05-21-2007, 15:27
ни идно от двете :-D
И аз съм на тва мнение..стойностните чалга-песни се броят на пръстите на едната ми ръка.Останалите са .. no comment 0.o Колкото до метъла - мн ми е мрачен тоя стил,главно за убийства и смърт пеят..и се дерат мн здраво,което мен не ме кефи.

Presley
05-21-2007, 15:28
като цяло не слушам чалга,но мога да ти кажа ,че ти мислиш доста посредствено.Чалгата е муэика и може да се нарече такава.А и много е лесно-на когото не му харесва не я слуша и толкова!На когото му харесва ще си я слуша и си е негова работа.Къв ти е проблема на тебе ,че хората слушат чалга?Ми като им е кеф ще си я слушат :)

Disrespect
05-21-2007, 15:30
не не не стига стига недейте да пораждате спорове наистина...ей сега като дойде мачока ще я заключи и ше се свърши...тъй че няма смисъл айде стига..

Muse_of_Madness
05-21-2007, 15:31
Мачок, моля те, остави ме да избивам комплекси!!!

machoka
05-21-2007, 15:43
С тези теми приключихме отдавна!