PDA

View Full Version : Крем против АКНЕ



05-21-2007, 13:38
Хора предпоръчаите ми някой крем против акне който да се продава в аптеките ... не да ходя по кожни лекари и т.н. ;) И да има ефект де :)
Благодаря предвартелно

wertyusa-f
05-21-2007, 13:50
Скинорен!:smt023 Обаче внимавай да нямаш алергия към някоя от съставките например пропиленгликол.И се нанася само в "засегнатите участъци" така да се каже.
Обаче не знам защо винаги се търсят някакви мазила и кремчета.Може да се премахне акнето и с пиене на бирена мая или хапченца бирена мая!

05-21-2007, 15:29
И за колко време горе-доло като излезе пъпка я маха :roll:

Presley
05-21-2007, 15:47
Скиноренът е добър,но не при всеки има ефект.Ако кожата ти е прекалено маэна ,може и да не ти помогне.Абе ако проблемът ти е сериэен не раэчитай на тея кремове ми иди на кожен лекар,какво те притеснява?Най-добре е

05-21-2007, 18:26
Абе не е сериозен ами от време на време ми излизат пъпки което ме дразни, а аз искам да се мажа с нещо и въобще да не ми излизат :oops:

vivian
05-21-2007, 20:12
malko e trudno da nameri6 lekarstvo,koeto da spre poqvata na papki.6tom ti izlizat papki zna4i kojata ti e takava.kogato mine periodat na akneto,to smao 6et se mahne i 6te sprat da izlizat papki.moje da polzva6 krem4e,za da izlekuva6 papkata,nop i da preotvrati6 poqvata i spored men. [-(

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:37
Лептен...на един рожден ден го подарих на един бобър и сега има повече :smt005

ГостЪТ
05-22-2007, 09:40
Абе не е сериозен ами от време на време ми излизат пъпки което ме дразни, а аз искам да се мажа с нещо и въобще да не ми излизат :oops:

Ами така няма да стане! :wink: Ако имаше такъв вариант сериозно, мислиш ли, че професията козметик щеше да се практикува. Отиди в козметичен салон, мога да ти препоръчам дори един от най-добрите в София, но е сравнително скъп. Няма как да получиш свестен съвет, без да си казал дори какъв тип кожа имаш... Иначе за едно си прав - на кожен лекар НЕ ходи! :wink: Големи са некадърници... Btw, дори само за консултация отиди и говори с козметик(чка, по-точно lol) уж като заинтересован евентуален клиент, за да получиш малко повече инфо и да си по-наясно с нещата. Ако си момче - пъпки е твърде вероятно да ти излизат чак до 25-6, но зависи от твърде много други фактори, за които инфо нямам.

Lorraine
05-23-2007, 08:27
Скинорен!Просто..има страхотен ефект още първата седмица.

05-24-2007, 07:35
Аз ползвам рецепта от кожека на майка ми, която е фармацефт!
Съставки:
1. 100мл Етилов спирт - 70%
2. 10мл Глицерин
3. 4 хапчета Низорал
4. 3 капсулки Хлорнитромицин

Всичките съставки може да ги намерите във всяка една аптека. Вземете си и една спринцовка, с която да отмерите 10мл Глицерол.
Приготвяне:
Стривате четирите хапчета Низорал (най-добре е да ги сложйите в лист хартия и да ги счукате с каквото намерите за добре) на прах и ги слагате в някаква чаша (за предпочитане с по широко гърло), която да има обем над 150 мл! След това взимате капсулките Хлорнитромицин и ги разтваряте и ги слагате в съда. Изливате цялото количество спирт в друг отделен съд! След това изсипвате половината от него в съда с вече стрития Низорал и Хлорнитромицина, и разбърквате старателно. След това добавяте и 10те мл Глицерол и продължавате да бъркате. След като вече няма отайка изсиптете вече готовата смес обратно в празното шишенце спирт и долейте от останалия спирт докато шишенцето не се наплни! Гледайте да долеете толкова от спирта, че шишенцето да е толкова пълно колкото е било в началото.
Ако се съмнявате и ви е страх да го поставите по кожата си, попитайте фарамцевта в аптеката за съставките и тяхното действие!

Успех!

05-24-2007, 07:47
Edit: За да няма въпроси от сорта на "Защо се ползват тези хапчета в състава на лосиона ?" - и двата вида хапчета са антибиотици, с противовъзпалително действие...
Edit2: Лосиона се нанася с памук на местата където има пъпки. Ако го нанасяте около устата гледайте да внимавате, защото има доста неприятен вкус. :lol: :lol: Най-добре е да го ползвате преди лягане, защото трябва да поседи поне 3-4 часа на ден за да има действие.
Edit3: За недосетливите - на сутринта измиите лицето си ! :-D :smt082 :smt082

Angel_Girl
05-24-2007, 11:59
Аз използвам Скинорен и ми помага много.

beni7o0o
10-02-2009, 13:45
a tozi skinoren kolko struva...priblizitelno za da znam kato hodq v aptekata da si go vzimam kolko pari she mi trqbvat :-)

Carmen_Kass
10-02-2009, 15:08
a tozi skinoren kolko struva...priblizitelno za da znam kato hodq v aptekata da si go vzimam kolko pari she mi trqbvat :-)

взимала съм го 15 лв.

Neopitom3na
10-02-2009, 16:31
амии Лептен.. :)

Acquire
10-02-2009, 21:24
Аз ползвам Acne Out и съм доволен.Това е лосион,само дето като си го сложиш,лицето ти става все едно има малко брашно по него,но за сметка на това е много ефективен,защото изгаря пъпките и ги премахва много добре.Пише по 3,4 пъти на ден,но аз се мажа по 1,2 пъти и пак има резултат.Желателно е да се слага вечер а не преди да излезеш примерно,защото се вижда или поне 2,3 часа преди да излезеш,за да може след това да си измиеш лицето за да не се вижда! Успех :)

LaDyBirD95
10-03-2009, 09:01
Този крем акне аут е невероятен,оправи ми абсолютно всички пъпки! Много съм доволна в аптеките върви 7-8 лв. Обаче трябва да го нанасяш или с ръкавици или с клечка за уши,защото ръцете много се изсушават и след акне аут можеш да си слагаш хидратиращ крем за лице. Изсушава, защото точно така и трябва,крема изгаря пъпките по този начин! Успех!!! :-) :-) :-) :-) :-)

valentin_driv3r
04-26-2013, 16:58
iskam da popitam krem zdrave pomaga li za akne

kalpazanka
04-26-2013, 18:12
Аз помагам.