PDA

View Full Version : Малко помощ, моля ви...



love_sdv
05-21-2007, 15:08
я ме светнете, моля ви се, как се теглят точно торенти. Ама подробно, като на идиотче, че хич ме няма :) И някой ако ми даде линк към оная програма, дето трябвала, цена няма да има. Много мерси наистина :)

wertyusa-f
05-21-2007, 17:38
Работата не е лесна честно да ти кажа...трябва някой човек да дойде у вас и подробно д ати разясни нещицата.
Значи като за начало ти трябва торент клент да речем BItComet има и по леки разбира се, но....нали
така може да си я свалиш от сайтчето им: http://www.bitcomet.com/doc/download.htm

Като натиснеш там..download now...инсталираш си я знаеш предполагам как run-next-i accept-next-next finish.

Така вече да предположим, че имаш клиента.Сега трябва да отидеш в някой торент тракер като например: www.arena.bg правиш си една регистрация.
Избираш си там филм download и в зависимост каква ти е даунлоад скоростта може да си чакаш и 2 дни докато се свали филмът например.
После като се е свалил филма т.е в биткомет пише 100% на свалено отиваш в C диска после в Program Files после в папка BitCOmet там избираш Downloads и там трябва да ти се е записал филмът.

love_sdv
05-22-2007, 21:28
Много, многог, ама много мерси {}{}{}. В момента се тегли едно филмче, мисля, че се получава :) дано, някой да ми стиска палци ;) и пак мерси