PDA

View Full Version : Pls pomognete mi :(



fantasigirl
05-21-2007, 14:26
Predi okolo 6 meseca otidoh v kvartala na edna moq priqtelka i slu4aino po4ti vsi4ki mom4eta ot kvartala i se bqha subrali tam.Togava edno ot mom4etata mi napravi golqmo vpe4atlenie.Otna4alo mi beshe prosto simpati4en no po-kusno 4ustvata mi kum nego zapo4naha da stavat mnogo po-silni.Okaza se 4e semeistvoto na priqtelkata mi i negovoto semeistvo sa priqteli i taka razbrah vsichko za nego.Sled tova mi se slu4iha razni neshta s nego kato naprimer - vednuj naro4no se zaka4aha s men (toi i priqtelite mu) i shtqha da me blusnat s edna kola :lol: i razni drugi raboti.Sushto taka vseki put kogato go vidq toi ne spira da me gleda (daje me gleda ot prozoreca kogato se pribere).Nqkolko meseca sled tova to4no na nova godina se zapoznahme oficqlno.Sled tova pak mi se slu4vaha razni neshta s nego no interesnoto beshe 4e po-kusno zapo4nahme da si pishem v edin sait za zapoznanstva no vse oshte ne mi kazva nishty kogato se vidim i se slu4va da se krie.Priqtelkata mi kazva 4e go e sram no az iskam i vashite suveti.Pls pomognete mi kajete mi kakvo da pravq :| :cry:

love_sdv
05-21-2007, 14:29
ами... като го харесваш, хващай го...
не е задължително винаги момчето да прави първята крачка... даже напротив... сякаш повечето момчета много си падат като караш по- през просото...

Black_Devil
05-21-2007, 14:34
mai ot dosta vreme se zaka4ate s nego... suberi kuraj, zagovori go, sbliji se s nego i kogato ima6 vuzmojnost spodeli kakvo izpitva6 O:)

A_JoLiE
05-21-2007, 15:02
mai ot dosta vreme se zaka4ate s nego... suberi kuraj, zagovori go, sbliji se s nego i kogato ima6 vuzmojnost spodeli kakvo izpitva6 O:)

:smt023 :smt023 :smt023

BAYO
05-21-2007, 15:08
Еми начи , ако наистина те кефи момчето и виждаш, че и то проявява няк'ви симпатии към тебе, защо да чакаш да отмине момента??? Let's Go!

Presley
05-21-2007, 15:17
Ако и двамата се притеснявате,най-накрая нищо няма да се получи и тръпката ще отмине!Най-добре е ако си сигурна че и той се интересува от теб,но просто се притеснява да действаш!Накой път ,когато се эасечете му кажи эдрасти и поговори с него эа това ,което иэпитваш!Всъщност няма нищо лошо да му раэкриеш чувствата си :) !Не се притеснявай,эащото само ще эагубиш,а и реаэлно погледнато няма от какво ;-) .Късмет

Uptown_soldier
05-21-2007, 17:01
Predi okolo 6 meseca otidoh v kvartala na edna moq priqtelka i slu4aino po4ti vsi4ki mom4eta ot kvartala i se bqha subrali tam.Togava edno ot mom4etata mi napravi golqmo vpe4atlenie.Otna4alo mi beshe prosto simpati4en no po-kusno 4ustvata mi kum nego zapo4naha da stavat mnogo po-silni.Okaza se 4e semeistvoto na priqtelkata mi i negovoto semeistvo sa priqteli i taka razbrah vsichko za nego.Sled tova mi se slu4iha razni neshta s nego kato naprimer - vednuj naro4no se zaka4aha s men (toi i priqtelite mu) i shtqha da me blusnat s edna kola :lol: i razni drugi raboti.Sushto taka vseki put kogato go vidq toi ne spira da me gleda (daje me gleda ot prozoreca kogato se pribere).Nqkolko meseca sled tova to4no na nova godina se zapoznahme oficqlno.Sled tova pak mi se slu4vaha razni neshta s nego no interesnoto beshe 4e po-kusno zapo4nahme da si pishem v edin sait za zapoznanstva no vse oshte ne mi kazva nishty kogato se vidim i se slu4va da se krie.Priqtelkata mi kazva 4e go e sram no az iskam i vashite suveti.Pls pomognete mi kajete mi kakvo da pravq :| :cry:

Две неща: Направи първата крачка и внимавай с автомобилните закачки.

MoHuTo
05-21-2007, 17:06
Еми начи , ако наистина те кефи момчето и виждаш, че и то проявява няк'ви симпатии към тебе, защо да чакаш да отмине момента??? Let's Go!

lesistar
05-21-2007, 17:06
Predi okolo 6 meseca otidoh v kvartala na edna moq priqtelka i slu4aino po4ti vsi4ki mom4eta ot kvartala i se bqha subrali tam.Togava edno ot mom4etata mi napravi golqmo vpe4atlenie.Otna4alo mi beshe prosto simpati4en no po-kusno 4ustvata mi kum nego zapo4naha da stavat mnogo po-silni.Okaza se 4e semeistvoto na priqtelkata mi i negovoto semeistvo sa priqteli i taka razbrah vsichko za nego.Sled tova mi se slu4iha razni neshta s nego kato naprimer - vednuj naro4no se zaka4aha s men (toi i priqtelite mu) i shtqha da me blusnat s edna kola :lol: i razni drugi raboti.Sushto taka vseki put kogato go vidq toi ne spira da me gleda (daje me gleda ot prozoreca kogato se pribere).Nqkolko meseca sled tova to4no na nova godina se zapoznahme oficqlno.Sled tova pak mi se slu4vaha razni neshta s nego no interesnoto beshe 4e po-kusno zapo4nahme da si pishem v edin sait za zapoznanstva no vse oshte ne mi kazva nishty kogato se vidim i se slu4va da se krie.Priqtelkata mi kazva 4e go e sram no az iskam i vashite suveti.Pls pomognete mi kajete mi kakvo da pravq :| :cry:

Две неща: Направи първата крачка и внимавай с автомобилните закачки.
:smt023 :mrgreen: късмет

koalka
05-21-2007, 18:19
Поеми ти инициативата тогава.Виждайте се по-често, излизайте и така според мен нещата ще се получат.Можеш да го поканиш да излезете.Вземи му скайп.

05-21-2007, 19:37
Vij mili4ka,6te ti kaja samo edno-bori se za lubovta ti!Znam,4e e trudno i 4e samo na prikazki izglejda lesno,no vse pak trqbva da napravi6 ne6to-ne moje6 da 4aka6 mom4eto da doide i da ti se obesni v lubov kato po filmite.Napravi ne6to,produlji da mu pi6e6 v tozi sait,kudeto ste si pisali.A puk ako vidi6,4e ne stava ni6to go zabravi.Budi po nastoqtelna i presledvai celite si.Uspeh!!!