PDA

View Full Version : kakvo mislite za serioznite vrazki?



iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:18
ne6to priqtno!!!hubavo e da obi4a6 4oveka do sebe si,da imate dalgotraina vrazka i da ste mnogo 6atstlivi!!!

Presley
05-21-2007, 15:21
Ти май имаш някаква мания да пускаш теми :-D !
По темата:Сериоэните връэки са эа сериоэни хора :-D .Аэ лично ги харесвам,но съм имала само една такава.

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:22
Ти май имаш някаква мания да пускаш теми :-D !
По темата:Сериоэните връэки са эа сериоэни хора :-D .Аэ лично ги харесвам,но съм имала само една такава.

ne 4e imam maniq,no vse pak tova e forum za temi nali taka?puk i mi e mnogo interesno kakvo mislqt horata po tezi temi!

cherinka
05-21-2007, 15:26
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:

Котарана
05-21-2007, 15:26
На мен ми харесват сериозните връзки.Макар, че досега имам само една такава. :)

A_JoLiE
05-21-2007, 15:28
На мен ми харесват сериозните връзки.Макар, че досега немам. :smt010

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:28
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:bez zna4enie na mladi ili na stari godini!prosot pitam,a za jivota po dobre da go vidq sas seriozno gadje,otkollkoto sama

cherinka
05-21-2007, 15:31
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:bez zna4enie na mladi ili na stari godini!prosot pitam,a za jivota po dobre da go vidq sas seriozno gadje,otkollkoto sama
кой е казала, че за да не си сама , непременно трябва да имаш сериозно гадже ...

Да ти имам и малоумните разсъждения.

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:34
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:bez zna4enie na mladi ili na stari godini!prosot pitam,a za jivota po dobre da go vidq sas seriozno gadje,otkollkoto sama
кой е казала, че за да не си сама , непременно трябва да имаш сериозно гадже ...
imah v predvid ne 4e 6et sam sama.no ne isakm da si smenqm gadjetata postoqnno.a iskam da sam s edin 4ovek,da se razbirame i obi4ame,vse pak nqma smisal postoqnno da smenqm partniora si.kato moga da sam si s edin.no tova e samo moe li4no mnenie.znam 4e ne vsi4ki 6te sa na moeto mnenie!

Да ти имам и малоумните разсъждения.

Presley
05-21-2007, 15:36
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:
:smt082 Кой е въэлюбения :-D

Presley
05-21-2007, 15:37
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:bez zna4enie na mladi ili na stari godini!prosot pitam,a za jivota po dobre da go vidq sas seriozno gadje,otkollkoto sama
iohanka_sladuranka голяма логика иэвади :smt005

`Death`Whore``
05-21-2007, 15:37
Какви сериозни връзки на млади години? Та тогава човек няма ни най-малка представа какво иска, а за да е сериозна връзката, е нужно и двамата да знаят какво искат и какво са склонни да дадат за него. Сериозните връзки са за зрели хора.
Хората могат да са щастливи и без връзка, и без сериозна връзка. Да не мислиш, че курвите не са щастливи? Такива са по свой начин. Прекалено много се вманиачаваш.

Аз искам или сериозна връзка, или никаква. Аз щом съм с някого, това не е нещо за седмица или месец.

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:38
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:
:smt082 Кой е въэлюбения :-D

gadjeto mi!!!

Presley
05-21-2007, 15:40
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:
:smt082 Кой е въэлюбения :-D


gadjeto mi!!!
Не говорех на теб ;-)

cherinka
05-21-2007, 15:41
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:
:smt082 Кой е въэлюбения :-D

gadjeto mi!!!
Всъщност говорех за Presley`n`Sum , но какво ли очаквам от теб да разбереш йоханке..

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:42
За сериозна връзка на млади години, или за такава на стари години

Както каза възлюбеният ми по-горе - сериозните връзки са за сериозни хора :D

Какво ще се задълбочаваме в такива отношения още в ранна детска възраст...... [-X

Ще ревете после, че не сте видели какъв е животъТ без обвързване.

:!:
:smt082 Кой е въэлюбения :-D


:smt005 :smt005 :smt005 oki :smt005 :smt005 :smt005

gadjeto mi!!!
Не говорех на теб ;-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2007, 15:43
mislq 4e sa edno mn`hubavo neshto... az li4no nikoga sum nqmala takava i mn`sujelqvam za tova no ... nqma kak taka e za sega :P

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 15:46
Какви сериозни връзки на млади години? Та тогава човек няма ни най-малка представа какво иска, а за да е сериозна връзката, е нужно и двамата да знаят какво искат и какво са склонни да дадат за него. Сериозните връзки са за зрели хора.
Хората могат да са щастливи и без връзка, и без сериозна връзка. Да не мислиш, че курвите не са щастливи? Такива са по свой начин. Прекалено много се вманиачаваш.

Аз искам или сериозна връзка, или никаква. Аз щом съм с някого, това не е нещо за седмица или месец.

na mladi godini razbiram za 18-19 godi6nite!!!da moje i da sme 6tastlivi i bez seriozna vrazka,no az pone sam si 6tastliva s seriozna vrazka

05-21-2007, 16:01
:? :? :? mmm tva e hubavoo ama ...dosega ne sam imala .............. :-D :-D :-D

sherry
05-21-2007, 16:14
Какви сериозни връзки на млади години? Та тогава човек няма ни най-малка представа какво иска, а за да е сериозна връзката, е нужно и двамата да знаят какво искат и какво са склонни да дадат за него. Сериозните връзки са за зрели хора.
Хората могат да са щастливи и без връзка, и без сериозна връзка. Да не мислиш, че курвите не са щастливи? Такива са по свой начин. Прекалено много се вманиачаваш.

Аз искам или сериозна връзка, или никаква. Аз щом съм с някого, това не е нещо за седмица или месец.
Защо си мислиш, че е невъзможно млади хора да имат сериозна връзка? :roll: Аз си имам от почти 5 години такава, вярно, че отначало нещата не бяха сериозни, бяхме малки, но с времето се опознахме, израстнахме заедно, наистина силно се обикнахме. Не съм само аз така, от моя клас има още 2 момичета, които си имат сериозни връзки. Едната от 3 години вече... Всичко е възможно, недей да си мислиш, че всички млади хора търсят флиртове и не обичат да се "ангажират" със сериозни връзки. Любовта е дар. Трябва да го приемем, на колкото и години да сме.

malkoto_sladur4e
05-21-2007, 16:50
Бахти работата чесно :smt017 Това говедо iohanka_sladuranka тр да го баннат във форума защото ще ни задръсти с темите си! :shock:

Valar
05-21-2007, 16:56
Мисля,че ми се доповръщтва! :idea:

iliqnfenka
05-21-2007, 19:22
Въперки че искам точно сериозна връзка смятам, че преди 23-24 е по-хубаво да имаш по-кратки връзки ;)

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 19:30
Бахти работата чесно :smt017 Това говедо iohanka_sladuranka тр да го баннат във форума защото ще ни задръсти с темите си! :shock:

kazah ti kato ne sa ti priqtno temite mi nedei da pi6e6,vij kakva kultura ima6 da obijda6 bez da poznava6 4oveka :smt005 :smt005 :smt005

`Death`Whore``
05-21-2007, 19:30
А Шери, ти на колко години си? Говорех за малките. Обясних защо според мен е така - за сериозна връзка човек трябва да знае какво иска от живота като цяло, а на 14 знае ли какво иска човек? "Трябва"?!? Нищо не "трябва" в живота, приемаш го, ако искаш и ако си готов за него.

sherry
05-21-2007, 20:28
А Шери, ти на колко години си? Говорех за малките. Обясних защо според мен е така - за сериозна връзка човек трябва да знае какво иска от живота като цяло, а на 14 знае ли какво иска човек? "Трябва"?!? Нищо не "трябва" в живота, приемаш го, ако искаш и ако си готов за него.На 18 години съм, малка се влюбих, затова взимам отношение по темата.
Бях в началото на 7-ми клас, когато се влюбих. Просто се харесвахме, лапешка работа, но някак си се задържахме заедно, не искахме да сме един без друг. Като тръгнахме, бяхме големи лапета и двамата, не се познавахме, не си споделяхме, лапешка работа. Но имаше нещо, което ме караше да искам да го опозная. Продължихме да ходим и заедно израстнахме. Бях на 14 години, а чрез него аз не само изпитах очарованието на първата и ИСТИНСКа любов, но и научих много важни уроци за живота. За няколко години преминахме през ужасно много неща, през много изпитания. Научихме се да си споделяме, да се съобразяваме един с друг, да сме си подкрепа. И не сме си омръзнали. Все така си липсваме, когато единият отиде извън града за няколко дни, все така се ревнуваме, все така се харесваме. Помагали сме си много. Имало е моменти, когато целият ми свят е рухвал, имала съм проблеми в училище, у дома, навсякъде. Тогава отивах при него, защото той ми беше утеха. Друг път той е идвал пеша посред нощ(той е от друг град, на 3 км от моя), защото се е скарал с майка си примерно и иска да поговори с мен...Стояли сме с часове мълчайки, когато е бил тъжен. Просто съм му стискала ръката и съм чакала да ми сподели той какво има...
ИМА ЛЮБОВ, дори когато си малък, стига да отвориш сърцето си за нея. Да, в началото не предполагах,че ще излезе нещо сериозн, харесах си го както другите момчета преди него..Но това прерастна в нещо много по - голямо и красиво. Рядко става така, но аз познавам още хора, които са изпитали същото. Та аз нямах и 14 навършени години, когато тръгнах с него, скоро навърших 18, това доказва, че е възможно човек на тея години да е сериозен...

05-21-2007, 20:41
Ауе заебеете ги сериозните връзки - Свободата на духа 4евър :mrgreen:

PoLiToOo
05-21-2007, 21:23
е за пръв път имам сериозна връзка..щото срещнах наистина перфектното момче :smt008

05-21-2007, 21:29
И аз така.. и тя ще свърши утре :mrgreen:

05-21-2007, 23:07
УМИРАМ ДА ИМАМ ТАКАВА :!: :smt010

beautiful.soul
05-22-2007, 06:23
Много е хубаво, знаеш, че имаш някой до себе си който да целуваш, гушкаш да му се отдаваш... да ти е хубаво.. да споделяш, да прекарвате свободното си време заедно и весело:) много е хубаво, много много по хубаво от "връзките" за по няколко седмици...

iskamTe_vednaga
05-22-2007, 07:06
Приятно е да имаш някой до себе си и да го обичаш и да сте дълго време заедно...но когато се разделите страшно много боли...за някой действия на човека до себе си даже неможеш и да предположиш въпреки че си бил толкова време с него...например 2 години заедно с някой и той ти се забива с приятелка която познаваш от 9 години..мн приятно нали?

koalka
05-22-2007, 07:11
И ние си имаме нашите проблеми, но дори и с тях аз съм щастлива с тази моя връзка и смея да кажа, че е сериозна.
Въпреки че имаме и трудности е наистина добре като ги разрешаваме заедно и се справяме с тях.Не сме минали през много неща, но не са били и малко.Наистина съм щастлива и за нищо на света не бих сменила човека, с който съм.Обичам го, той го знае.

`Death`Whore``
05-22-2007, 09:06
Шери, сама признаваш, че е трябвало време и доста отношения, за да проимате дори връзка - в началото сте били гадженца просто и си го харесвала. Има разлика между влюбване и обичане. И не съм казала, че човек не може да се влюби на такава възраст.


Приятно е да имаш някой до себе си и да го обичаш и да сте дълго време заедно...но когато се разделите страшно много боли...за някой действия на човека до себе си даже неможеш и да предположиш въпреки че си бил толкова време с него...например 2 години заедно с някой и той ти се забива с приятелка която познаваш от 9 години..мн приятно нали?
Типичен пример за несериозна връзка. Ако тя беше сериозна, той поне щеше да се съобрази и да не се занимава с твои приятелки.

И едно уточнение - и в сериозната връзка човек може да има свобода. Аз имам сериозна връзка и имам свобода, казвам го напълно уверено. Излизам с приятели, били те мъже или жени, ходя по концерти и партита без него, на купони - също. И се опитвам да му отвръщам със същото, макар че ми е трудно.

~egoistiC~sister
05-22-2007, 09:34
Не са за мен :mrgreen:

BAYO
05-22-2007, 10:15
Давай свобода, за да видиш човека до теб дали те обича и дали държи на тебе. Тва е истината. По тва се познава кой/я е кръшкач и кой/я верен/вярна.

`Death`Whore``
05-22-2007, 10:27
Не е важна тази свобода, важна е личностната свобода. Никой не го знае по-добре от мен...иначе е добре да има и свобода човек да избира с кого да бъде, ако другият има силата да му я даде...

sherry
05-22-2007, 15:07
Шери, сама признаваш, че е трябвало време и доста отношения, за да проимате дори връзка - в началото сте били гадженца просто и си го харесвала. Има разлика между влюбване и обичане. И не съм казала, че човек не може да се влюби на такава възраст.

Дам, бяхме само гаджета няколко месеца, в средата на седми клас вече се обичахме. Звучи странно толкова рано да обичаш, но не бяхме просто влюбени, а се обикнахме истински. Именно затова сме толкова време заедно. Да не мислиш, че на мен ми беше лесно на толкова крехка възраст да се съобразявам с някого? Да правя компромиси заради връзката ни, да му доказваш всекидневно обичта си, да съм му вярна и т.н...За едно момиче, което е било малко и не е знаело какво е връзка, е било трудно, но съм го направила поради някаква причина. Тя е била ужасно мотивираща. Нещо в него ме грабна и ме накара да порастна преждевременно, да бъда по - сериозна от връстниците си, да обичам силно. И не съжалявам. Какво като съм пропуснала някакви пиянски събирания и флиртове с първите срещнати пичове(както правят повечето момичета без гаджета)? Аз не съм вързана, не съм затворник. Не съжалявам, че малка се влюбих, защото освен тревоги, това ми е донесло ужасно много мъдрост, топлина и красиви спомении. Ужасно много обич...

А колкото до свободата - моят приятел е ужасно ревнив и рядко излизам на рожденни дни и купони без него, е, отивам, ама често има сръдни :lol: Ще кажеш, че не е правилно от негова страна. Ама няма как да му се сърдя, след като и аз съм същата, прекалено силно го обичам и го ревнувам от всичко и всички и искам постоянно да съм с него... Но и аз го пускам да излиза без мен, някой път ми е кофти, но гледам да не го показвам.

GiRo
05-22-2007, 15:09
да си призная аз това търся в едно момиче!!!знаете какво имам напредвит не е нужно да пиша цели романи :smt008

GeRgY
05-22-2007, 15:11
ne6to priqtno!!!hubavo e da obi4a6 4oveka do sebe si,da imate dalgotraina vrazka i da ste mnogo 6atstlivi!!!

ами то може да е приятно... и аз мечтая за такова "чудо" но както казват някои хора "такова животно нема"... от любов умирам.... от мъка падам и ставам.... но за сериозна връзка мога все още да мечтая....

П.П. Хубаво е човек да има някои любим до себе си с който може да изживее незабравими моменти изпълнени с много радост

bEbsI
05-22-2007, 16:38
Преди не ги харесвах,мислех ги за глупост .. Сега имам такава.. Чуството?! Страхотно е! :smt016

`Death`Whore``
05-22-2007, 18:28
Дам, бяхме само гаджета няколко месеца, в средата на седми клас вече се обичахме. Звучи странно толкова рано да обичаш, но не бяхме просто влюбени, а се обикнахме истински. Именно затова сме толкова време заедно. Да не мислиш, че на мен ми беше лесно на толкова крехка възраст да се съобразявам с някого? Да правя компромиси заради връзката ни, да му доказваш всекидневно обичта си, да съм му вярна и т.н...За едно момиче, което е било малко и не е знаело какво е връзка, е било трудно, но съм го направила поради някаква причина. Тя е била ужасно мотивираща. Нещо в него ме грабна и ме накара да порастна преждевременно, да бъда по - сериозна от връстниците си, да обичам силно. И не съжалявам. Какво като съм пропуснала някакви пиянски събирания и флиртове с първите срещнати пичове(както правят повечето момичета без гаджета)? Аз не съм вързана, не съм затворник. Не съжалявам, че малка се влюбих, защото освен тревоги, това ми е донесло ужасно много мъдрост, топлина и красиви спомении. Ужасно много обич...

А колкото до свободата - моят приятел е ужасно ревнив и рядко излизам на рожденни дни и купони без него, е, отивам, ама често има сръдни :lol: Ще кажеш, че не е правилно от негова страна. Ама няма как да му се сърдя, след като и аз съм същата, прекалено силно го обичам и го ревнувам от всичко и всички и искам постоянно да съм с него... Но и аз го пускам да излиза без мен, някой път ми е кофти, но гледам да не го показвам.
Значи всяко правило си има изключения, ако има достатъчно силно желание...

А за другото не те осъждам. Нямаш представа каква мъка ми беше да свикна с новия си приятел /нов-нов, половин година вече сме заедно/ - аз бях свикнала да задушавам и да бъда задушавана, а той от почти 3 години не беше имал връзка и беше свикнал на пълна свобода...но както казах, се опитвам да му я давам, защото той ми дава моята...и наистина много оценявам това. А и е вярно, че ако някой от нас иска да се изчука с друг, не му трябват купони или други извинения - казваш, че спиш в къщи, и работата става. :)

PoisoNGirL
05-22-2007, 19:09
Predi bqh na mnenie,che serioznite vruzki sa gubene na vreme i sa samo za glupaci.No s vremeto razbrah,che e hubavo da imash nqkoi do sebe si ,na koito da razchitash,da obichash,da se doverqvash i t.n. Istina e,che ponqkoga stava ednoobrazno i pisva,pochvash da si mislish kakvi qki sa bili kratkite vruzki.No kato vidish choveka,s koito si razbirash,che toi ti e nai-vajnoto i samo usmivkata mu ti e dostatuchna:) Po-dobre edna seriozna vruzka pred bezbroi mnogo kratki...

iskamTe_vednaga
05-22-2007, 19:38
Шери, сама признаваш, че е трябвало време и доста отношения, за да проимате дори връзка - в началото сте били гадженца просто и си го харесвала. Има разлика между влюбване и обичане. И не съм казала, че човек не може да се влюби на такава възраст.


Приятно е да имаш някой до себе си и да го обичаш и да сте дълго време заедно...но когато се разделите страшно много боли...за някой действия на човека до себе си даже неможеш и да предположиш въпреки че си бил толкова време с него...например 2 години заедно с някой и той ти се забива с приятелка която познаваш от 9 години..мн приятно нали?
Типичен пример за несериозна връзка. Ако тя беше сериозна, той поне щеше да се съобрази и да не се занимава с твои приятелки.

И едно уточнение - и в сериозната връзка човек може да има свобода. Аз имам сериозна връзка и имам свобода, казвам го напълно уверено. Излизам с приятели, били те мъже или жени, ходя по концерти и партита без него, на купони - също. И се опитвам да му отвръщам със същото, макар че ми е трудно.
чрез горен написаните няколко реда неможеш да визираш че мойта връзка е била несериозна...

`Death`Whore``
05-22-2007, 19:41
Типичен пример за несериозна връзка. Ако тя беше сериозна, той поне щеше да се съобрази и да не се занимава с твои приятелки.
Сляпа ли си?

Sunny_stz
05-22-2007, 20:31
Абе сериозните връзки са хуваво нещо ,стига да олучиш човека с който да си сериозен :) Ако се обичате и разнообразявате със всеки изминал ден ,няма да усетите времето как минава и вече сте сума ти време заедно,но ако във връзката не си давате свобода ,няма разбиране има много ревност просто цялата тая работа е много тежка!

iskamTe_vednaga
05-22-2007, 21:38
Типичен пример за несериозна връзка. Ако тя беше сериозна, той поне щеше да се съобрази и да не се занимава с твои приятелки.
Сляпа ли си?
Да! сляпа съм....Само с това ли доказваш че връзката е била несериозна.Никъде не казвам че това е сериозна постъпка от негова страна,но не си била ти на моя място за да знаеш дали е била сериозна или не!!

`Death`Whore``
05-22-2007, 21:50
Това просто показва, че той няма елементарно уважение към теб и връзката ви, която ако беше била сериозна, щеше да уважава.

krem4et0
05-23-2007, 07:07
Пуф, на 13 ми се размислили за сериозна връзка. Днес майка ми и баща ми правят 31 години брак. Заедно са почти 35 години. Имат 2 деца. Не са си изневерявали, обичат се и се уважават. Ей, това е сериозна връзка. Нашето на фона на подобни връзки е нищо!

`Death`Whore``
05-23-2007, 07:13
Моите са заедно от около 25 години, тати от година и половина е в чужбина и абсолютно всеки ден си пишат и-мейли, чатят си и си говорят по телефона. :smt006

krem4et0
05-23-2007, 07:18
за мен това е истински сериозна връзка, а не пуберските идтории на 15 годишните.

`Death`Whore``
05-23-2007, 07:21
Разбира се :)

И съм на мнение, че не продължителността прави връзката сериозна. С моя приятел от самото начало сякаш ходехме от месеци, беше много странно...

krem4et0
05-23-2007, 07:40
И все пак тя си е фактор. Връзка от 10 години не може да не е сериозна.

`Death`Whore``
05-23-2007, 07:41
Може :) Мъжът например може да е с жена си, за да му готви и да има сигурен секс, а отделно да прави секс с куп други жени. Много женени двойки са заедно просто ей така, затова дадох примера с родителите си - виждат се по 2 пъти на година, но през останалото време се държат като гаджета едва ли не...това е истинска връзка, а не да се държат просто като съквартиранти с деца.

krem4et0
05-23-2007, 07:49
Да, но самият факт, че са решили да създадат семейство, да имат деца и да се заедно е показател, че са имали сериозни отношения. може те да са вече в миналото, защото след 40-50 години брак за страст, любов и секс не можем да говорим, но ги е имало. за мен времето си е фактор. не мога да кажа, че съм имала сериозна връзка, ако с този човек не сме си говорили и не сме мислили сериозно за нашето съвместно бъдеще в 1 по-далечен момент.

`Death`Whore``
05-23-2007, 07:53
Права си, такива отношения е имало, но вече ги няма, следователно сериозната връзка вече не съществува. Бтв, не знам за твоите родители, но поне в майка ми все още има страст, нищо че не е млада. Баща ми е малко зле - интелектуалец... [-X, обаче страстта би могла да съществува и след 40 годишен брак - има медикаменти. Ако хората имат желание да имат желание един към друг, нещата биха могли да се получат. Но въпросът не е само в страстта.

krem4et0
05-23-2007, 07:56
моите родители са на по 53 години и сексът вече е мираж при тях. Но това не означава, че не са мили 1 с друг и, че не личи обичта в очите им. въпреки, че гаджето ми вика, че като излизаме с него те правели пакости, аз се съмнявам силно. Те по принцип не са страстни натури.

`Death`Whore``
05-23-2007, 08:02
Аз мечтая за страст и на стари години и сигурно ще си я искам, дано ако има мъж до мен, да не се дърпа много-много. :) Иначе сега се сещам за сладките старци, които се държат за ръчичка и се разхождат :smt006, много са разнежващи. Аз роптая срещу това да се държат не като хора, свързали живота си и душите си, а като просто двама души с деца...тъжно е...