PDA

View Full Version : ТЯ НЕ ЗНАЕ ЧЕ Я ОБИЧАМ



Обичам я, Господи!!!
05-21-2007, 16:09
Добра вечер, на всички мозъци и съветници на тийн обществото, ОТ тийн обществото надявам се да ви затрудня максимално. Надявам се да получа отговор върху който мога да помисля и да дейставам, а не да получа отговор "ОСАТВИ Я ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА ЩОМ Е ЩАСТЛИВА" по- дяволите писна ми все аз да съм нещастника и да гледам момичетата които истински харесвам отсрани всеки божи ден и да не правя нищо защото си имат притятели, този път съм твърдо решен да дейстам егоистично, Защо? Защото от 1-випърви клас все гледам момичетата от страни сега съм 10-ти сметнете какво съм преживял всяка една вечер, всеки един ден всеки един миг в който ги виждам. Та да се върнем на причината заради която реших да напиша темата, момиче което е от моя клас има си приятел от 3 години, всеки ден я виждам гледам я и не мога да издържа повече защото, всичко толкова години се повтаря, в 2 момичета съм бил влюбен истински едното от 1ви до 7 ми клас, за 7 години гарантирам, че повече от 2 пъти здрасти не ми е казала, но любовта си е любов дойдох в друг град друго училище и от октомври 2006 до днес все гледам, виждам, харесвам, обичам, мечтая, желая НО ИМА ЛИ НАЧИН ?! Тя има приятел от 3 години :smt010 :smt010 :smt010 :?: ](*,) :smt013 :smt011 :smt017 :smt009 :smt009

GeRgY
05-21-2007, 16:17
В такива отношения вече и аз немога да разбера МОМИЧЕТАТА... и да постъпиш егоистично... вече незнам каква ще и е реякцията (вероятно и ти незнаеш) Колкото и да се чудиш.... ако не опиташ няма да разбереш :-k

Angel of Destruction...
05-21-2007, 16:25
3 години са много време. От една страна може той да и е омръзнал и тя да си търси повод да го зареже,но да не може,за да не нарани чувствата му. Ако е така това е добре за теб. Но може и да го обича. Тогава според мен не можеш да направиш нищо. Е,можеш да се опиташ,но тя може би ще те отреже. Но и според мен ако не опиташ няма да разбереш...

Обичам я, Господи!!!
05-21-2007, 16:30
Аз мисля, че момичета не ме харесват защото не са ме опзонали, ммм притеснявам се че незнам, как да ги накарам да ме опознаят но съм в процес на :shock: :-k , иначе тя след няколко дни има рожден ден, едея някаква за подарък или нещо, пак напомням че е от моя клас.. :smt017 :smt009 :smt010

Uptown_soldier
05-21-2007, 16:37
Добра вечер, на всички мозъци и съветници на тийн обществото, ОТ тийн обществото надявам се да ви затрудня максимално. Надявам се да получа отговор върху който мога да помисля и да дейставам, а не да получа отговор "ОСАТВИ Я ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА ЩОМ Е ЩАСТЛИВА" по- дяволите писна ми все аз да съм нещастника и да гледам момичетата които истински харесвам отсрани всеки божи ден и да не правя нищо защото си имат притятели, този път съм твърдо решен да дейстам егоистично, Защо? Защото от 1-випърви клас все гледам момичетата от страни сега съм 10-ти сметнете какво съм преживял всяка една вечер, всеки един ден всеки един миг в който ги виждам. Та да се върнем на причината заради която реших да напиша темата, момиче което е от моя клас има си приятел от 3 години, всеки ден я виждам гледам я и не мога да издържа повече защото, всичко толкова години се повтаря, в 2 момичета съм бил влюбен истински едното от 1ви до 7 ми клас, за 7 години гарантирам, че повече от 2 пъти здрасти не ми е казала, но любовта си е любов дойдох в друг град друго училище и от октомври 2006 до днес все гледам, виждам, харесвам, обичам, мечтая, желая НО ИМА ЛИ НАЧИН ?! Тя има приятел от 3 години :smt010 :smt010 :smt010 :?: ](*,) :smt013 :smt011 :smt017 :smt009 :smt009

Начин има. Те са заедно от три години, ако ти е правилна информацията. Според мен, ще се разделят при първия им по-сериозен скандал. Това не означава, че трябва да се опитваш да ги скараш. Напротив, сближи се с нея колкото се може повече. Покажи и, че може да разчита на теб за всичко и по-всяко време. Когато се разделят не бързай да се натрапваш, а продължи с приятелското си отношение. Когато мине време и тя отново заживее нормално (без да се измъчва за бившия) започни да я сваляш. Ако тя прояви интерес към теб, ще се съберете.

Ако нещо не ти е ясно - питай.

Uptown_soldier
05-21-2007, 16:45
Аз мисля, че момичета не ме харесват защото не са ме опзонали, ммм притеснявам се че незнам, как да ги накарам да ме опознаят но съм в процес на :shock: :-k , иначе тя след няколко дни има рожден ден, едея някаква за подарък или нещо, пак напомням че е от моя клас.. :smt017 :smt009 :smt010

Опознаването е взаимен процес. Но за да разбиеш защитната стена на всяко момиче, трябва само да си забавен и настоятелен. Чаткаш ли?

lesistar
05-21-2007, 17:43
Аз мисля, че момичета не ме харесват защото не са ме опзонали, ммм притеснявам се че незнам, как да ги накарам да ме опознаят но съм в процес на :shock: :-k , иначе тя след няколко дни има рожден ден, едея някаква за подарък или нещо, пак напомням че е от моя клас.. :smt017 :smt009 :smt010

Опознаването е взаимен процес. Но за да разбиеш защитната стена на всяко момиче, трябва само да си забавен и настоятелен. Чаткаш ли?

добър савет ^^^ :)

mon4eto
05-21-2007, 17:52
Mi otidi i i kaji "Obi4am te"! :-D

koalka
05-21-2007, 17:52
Просто имаш лошия късмет да уцелваш момичета, които си имат приятели.
не искам да те разочаровам, обаче тя си има приятел от три години.Нали се сещаш как ще го остави ей така, за да е с теб?Не стават така нещата.Би могло да стане с времето, но така ще е супер подло, зависи какви принципи имаш.Признай чувствата си, кажи й какво чувстваш.

Nassgerrack
05-21-2007, 18:00
Аз мисля, че момичета не ме харесват защото не са ме опзонали, ммм притеснявам се че незнам, как да ги накарам да ме опознаят но съм в процес на :shock: :-k , иначе тя след няколко дни има рожден ден, едея някаква за подарък или нещо, пак напомням че е от моя клас.. :smt017 :smt009 :smt010

Опознаването е взаимен процес. Но за да разбиеш защитната стена на всяко момиче, трябва само да си забавен и настоятелен. Чаткаш ли?

Поздрави за ценният съвет. Възможно най-правилният. :)

А за тебе пич ... искам горещо да ти препоръчам статиите в сайта,който съм си оставил в подписа. Тук всички ти даваме съвети,но не можем да те мотивираме по много добър начин. Там ще намериш мотивацията си и ще промениш държанието си :)

Nassgerrack
05-21-2007, 18:03
Просто имаш лошия късмет да уцелваш момичета, които си имат приятели.
не искам да те разочаровам, обаче тя си има приятел от три години.Нали се сещаш как ще го остави ей така, за да е с теб?Не стават така нещата.Би могло да стане с времето, но така ще е супер подло, зависи какви принципи имаш.Признай чувствата си, кажи й какво чувстваш.

Тук подкрепям Angel of destruction. Малко или много всеки от нас трябва да е егоист ,за да намери щастието си. Тя наистина може да е в края на връзката си с онова момче. Аз не виждам пък нищо лошо нашето момче да се бори за въпросното момиче :)

koalka
05-21-2007, 18:04
Да, и аз съм съгласна с това.Ама то не зависи само от него.Нека бъде егоист и сподели чувствата си, да работи по въпроса, а ако тя наистина държи на своето момче няма да се поддаде на изкушението.

05-21-2007, 18:21
Аз мисля, че момичета не ме харесват защото не са ме опзонали, ммм притеснявам се че незнам, как да ги накарам да ме опознаят но съм в процес на :shock: :-k , иначе тя след няколко дни има рожден ден, едея някаква за подарък или нещо, пак напомням че е от моя клас.. :smt017 :smt009 :smt010

Опознаването е взаимен процес. Но за да разбиеш защитната стена на всяко момиче, трябва само да си забавен и настоятелен. Чаткаш ли?

добър савет ^^^ :)
А защитната стена на момчетата как се събаря, щото това наистина е вярно за момичетата! :wink:

Presley
05-21-2007, 18:27
Колкото и да не искаш да го каэваме ,аэ ще го кажа-най-добре е да не се эанимаваш с нея,но все пак ти си решаваш...
Единственият начин да ги раэделиш е да направиш така ,че да въникне скандал мужду тях(тук вече неэнам какъв,эащото не ги поэнавам)!Ако се скарат по-сериоэно ти би могъл да я отешиш и да стане нещо между вас.Но рано или късно нещата ще приклюбат,освен ако найстина не се влюби в теб,амо неэнам-все пак е с тоэи човек 3 години,надали ще го эабрави лесно ;-)

05-21-2007, 18:30
Добра вечер, на всички мозъци и съветници на тийн обществото, ОТ тийн обществото надявам се да ви затрудня максимално. Надявам се да получа отговор върху който мога да помисля и да дейставам, а не да получа отговор "ОСАТВИ Я ДА СИ ЖИВЕЕ ЖИВОТА ЩОМ Е ЩАСТЛИВА" по- дяволите писна ми все аз да съм нещастника и да гледам момичетата които истински харесвам отсрани всеки божи ден и да не правя нищо защото си имат притятели, този път съм твърдо решен да дейстам егоистично, Защо? Защото от 1-випърви клас все гледам момичетата от страни сега съм 10-ти сметнете какво съм преживял всяка една вечер, всеки един ден всеки един миг в който ги виждам. Та да се върнем на причината заради която реших да напиша темата, момиче което е от моя клас има си приятел от 3 години, всеки ден я виждам гледам я и не мога да издържа повече защото, всичко толкова години се повтаря, в 2 момичета съм бил влюбен истински едното от 1ви до 7 ми клас, за 7 години гарантирам, че повече от 2 пъти здрасти не ми е казала, но любовта си е любов дойдох в друг град друго училище и от октомври 2006 до днес все гледам, виждам, харесвам, обичам, мечтая, желая НО ИМА ЛИ НАЧИН ?! Тя има приятел от 3 години :smt010 :smt010 :smt010 :?: ](*,) :smt013 :smt011 :smt017 :smt009 :smt009

Много ми е познато и аз съм същия и съм страдал толкова много ... :smt010 :( :smt017

05-21-2007, 19:02
Mi otidi i i kaji "Obi4am te"! :-D
Аххххаамзз!! Тя ще те помисли за извратен пехливанин, ама поне ще е наясноо :mrgreen:

Lov3rKa
05-21-2007, 19:04
ами аз мисля,че 3 години са доста време и ако обича приятеля си едва ли ще го зареже ей така.. :-k незнам...пробвай да се сближиш с нея но аз ако бях на нея нямаше да хвьрля 3 години на вятьра...