PDA

View Full Version : Имам приятелка, но тя не ми обръща внимание. . .



stillteenager
05-21-2007, 17:04
здравейте, :) намерих си приятелка, сам мога да си отговоря на следните въпроси, които ще ви задам, но не искам така, харесваше ми преди време (когато бях по-малък) всички вие да ми помагате и с интерес да се прибирам от училище за да проверя темата ми в теенпроблем,
е стига толкова отклонения

. . намерих си приятелка, ноо какво да ви кажа то ебаси приятелката, когато я викна някъде - идва, кискаме се , гушкаме се, даже тези дни ми позволи да си 'играя' с нея (тя е девствена)
супер си е момиченцето сигурно ми пасва, но не ме търси!
дам сигурно изглежда смешно, но не получавам 1 смс, 1 кликване, 1 обаждане, 1 емаил (хехе това е остаряло вече.. ах а какви моменти са били..) 1 здрасти само и усмивка
изпълнително си е детенцето подчертавам детенцето но не ме кефи това, да и кажа ли .. оф???

е ок сега ще ви кажа моят анализ

__________



първо, тя е много объркана защото е мъничка (15годишна)
второ, тя иска да го направите, защото е сигурна в теб
трето, тя не знае как да постъпи като те види (в тази огромна компания)
четвърто, четвърто, четвърто (малко заби, ах този Бил)
ебаси момиченца, вие ако сте на нейно място, защо ще правите така?
ПП. имам чувството, че приятелката й я 'промива' с думи от сорта 'момчетата са нищо' , 'трябва да ги правим на луди'

трябва ли да поговоря с някой?
нея? приятелката й? за тези неща? или да изготвя план(е не тезис) и да действам? :-k

MoHuTo
05-21-2007, 17:11
Вместо да питаш нас, вземи попитай нея..може и да ти каже защо се държи така :::

lesistar
05-21-2007, 17:14
така и аз имах този проблем просто тогава моито момиче беше на 14 години и на скоро се отпуши и нямаше опит с момчетата ( аз и бях втория :-D ) и за това тя не се обаждаше и не пращаше смс като и казах че искам да ми обръща повече внимание и да си излива чуствата към мен ( когато не съм близо до нея) чрез смси и да ми се обажда защото ще ми е приятно да знам че тя мисли за мен ! :!: и от тогава до края на вруската ни секи ден си говорехме по телефона или си пращахме смси .Успех :smt023

Котарана
05-21-2007, 17:29
Ами щото е малка и сигурно е объкана знам ли какво и се върти в главата.А ти на колко си между другото?Щом я наричаш детенце явно има по-голяма разлика в годините ви

Barbie
05-21-2007, 17:59
Питай я. Може да й е неудобно още, да си мисли, че ще стане досадна, че ще ти се натрапва, че така по-бързо ще ти омръзне и тн. Покажи й, че ще ти е приятно тя да проявава по-открит интерес към теб.

koalka
05-21-2007, 18:11
Да, съгласна съм с горното мнение.И аз в началото бях притеснителна и не се отпусках много, но с времето всичко се промени.Така че най-добре говори с нея и я попитай.

Nassgerrack
05-21-2007, 18:24
Това става така,защото не си я направил своя приятелка все още. Тя не те оценява като приятел ,с който да си изкарва добре, а като любовник , с който да се натиска. Тя няма интерес към теб(реален),ако го имаше щеше да вика след теб и да те гони.

Моят съвет е да спреш с целуването,обарването и гушкането. Тва ше я хвърли в шах и мат. поговори си с нея нормално,дръж се с нея като приятел й чакай за реакция от нейна страна. Отдръпни се малко от нея, за да може на нея да й се открия малко свободно място,че да дойде при теб :)

Presley
05-21-2007, 18:31
може да си и първият приятел,или поне един от първите и эатова да е по-притеснена.подкрепям горните мнения на 100%-попитай я ,най-вероятно ще ти даде отговор ,а и може би ще се поотпусни.Просто трябва ти да я предраэположиш.

BAYO
05-22-2007, 10:33
може да си и първият приятел,или поне един от първите и эатова да е по-притеснена.

А това може да е главната причина. Не знае как да се държи, какво да прави, какво да казва ... просто я предразположи, научи я, мъничка е, ама ш' се научи. :wink: