PDA

View Full Version : Dieta ot nqkolko dni samo na te4nosti



Adrito
05-21-2007, 17:50
Iskam da popitam momi4etata v tozi forum, nqkoga spazvali li sa da re4em 4,5 dni samo na te4nosti (voda, 4ai i primerno 1,2 fresha na den) i vazmojno li e pri takava dieta i 1,2 4asa sport na den da se svalqt ot dva do 3,4 kilograma ili ne e? Ima li nqkoi, koito da e probval i ako da molq da kaje kolko vreme na kakvo to4no e bil, svalil li e nqkakvi kilogrami i ako da, kolko. I sashto taka da si kaje po vazmojnost vidimo li e bilo otslabvaneto (ako e imalo takova) ili ne. I kolko kilograma e bil, kogato e zapochnal tazi "dieta". :mrgreen: Blagodarq vi predvaritelno. :)

05-21-2007, 17:52
6i umre6


Sport+glad=bavna smurt

sladko`eFche
05-21-2007, 18:06
ako si pod 20 ti si luda :S puk i 6te si vurne6 kilogramite :S q si qj normalno i si sportuvai 3,4 kg lesno se svalqt

ReBeL
05-21-2007, 18:29
NE GO PRAVI!!!!! povqrvai mi ne e mn priqtno posle da pripadne6 nqkade i da kisne6 v bolnica puk i naistina kilogramite posle se vra6tat (ot li4en opit ti kazvam) :|

BlueDevil
05-21-2007, 19:38
Свалят се удивително бързо и се връщат още по-удивително. Майка ми гладува така по около месец, ама после като прояде пак и си е ебало пушаците...

Juicy_Lucy
05-21-2007, 19:50
ако само за няколко дни смяташ да гладуваш-окей,давай.(в смисал ,ако ти предстои някакво важно събитие)и аз съм го правила.обаче след това си яж нормално.
диета точна не знам,ама може да пробваш да пиеш някакви кафенца,кола лайт и черен чай.първо,че бързо се изхвърлят от организма и второ-зареждат те с енергия,която и без друго не можеш да си набавиш,щото няма да ядеш все пак;]
а упражнения не прави,защото адски ще се умориш и ще прегладнееш като звяр.пий разни течности само и ще сваляш по килограм на ден.поне при мен беше така.успех;]

Keira
05-21-2007, 20:21
Ти си луда ... ще се умреш от глад бе момиче! :smt019 По - добре недей да експериментираш. Има така диета ( лунна се казва ) но тя трае само 24 часа и то в ден на пълнолуние или нещо такова беше. В този ден се пият само течности и се сваля около 1-2 кф мисля че :roll: И ако го направиш две седмици ( два дни от седмицата ) тези кила, които искаш ще се махнат. А после за връщането им ... ем разбира се че ако се тъпчеш пак ще надебелееш :) АКо искаш ще потърся точно каква беше Лунната диета.

sun_flower
05-21-2007, 20:29
Mnogo burzo se vru6tat kilogramite,ina4e efekt ima.Ako ti trqbvat nqkolko kilograma da svali6 probvai s qponkoto 4udo,dietata ne e gadna,efektivna e opredeleno,napravi q za 4 dni i 6te svali6 4e kg.Ako e su4etana sus sport o6te po-dobre,no posle ne se tup4i mnogo 6toto 6te napulnee6 otnovo.aidi

Presley
05-21-2007, 20:42
Недей!Ще се гътнеш.
това не е никак эдравословно,а и после ще си върнеш килцата эа отрицателно време.

experiment_m
05-21-2007, 21:10
Този организъм има нужда от енергия. Изтощиш ли го по-този начин, като почнеш да ядеш е възможно да качиш и отгоре. По добре хапвай по лекичко 3 пъти на ден. Не консумирай сладко, солети, бонбонки и т.н. Последното ядене не трябва да го правиш по-късно от 8 часа и след това само на водица до закуска. Тичане в хладното време до изпотяване и такова хранене ще ти смъкнат 4-5кг за около месец. Успех. :D

05-22-2007, 03:27
Hora, NE piite kola light i izobshto vsqkakvi napitki i hrani s izkustveni podsladiteli s misalta, che sa bezvredni! :) Ot tqh SE debelee, koi kakvoto i da vi razpravq, zashtoto predizvikvat edna reakciq ot organizma, za koqto sega ne mi se obesnqva. A kolko vredqt na zdraveto - da ne vi govorq. A za kafeto na gladno sam chuvala, che razbiva stomaha. :?

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:10
Има една ефикасна диета:Месо и зеленчуци
Без сладко,картофи,алкохол,циг ри,плодове,захар и прочие....Майка ми свали около 20 кила...

Keira
05-22-2007, 08:20
Браво на майка ти =D> Друг е въпроса ние дали ще издържим без сладичко и други екстри :mrgreen:

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:23
Майка ми първите дни сънуваше че яде торти и нарушава диетата :smt005 :smt005

emilythestrange
05-22-2007, 08:32
може да пробваш да пиеш някакви кафенца,кола лайт и черен чай.първо,че бързо се изхвърлят от организма и второ-зареждат те с енергия,която и без друго не можеш да си набавиш,щото няма да ядеш все пак;]

това изобщо не е вярно.те може и временно да те заситят но в тях няма никакви хранителни вещества.най много да надебелееш от всичката тази захар.газираните напитки не са подходящи по време на диета.

аз отслабнах с 2 килограма за една седмица като изобщо не гладувам
просто замених белия хляб с пълнозърнест,захарта с мед,никакви тостерчета и глупости
спрях газираните напитки и започнах да ям повече плодове и млечни продукти ,много съм щастлива \:D/

~egoistiC~sister
05-22-2007, 08:33
Вместо газирано трябва да пиеш сока на магданоза...сериозно!

Keira
05-22-2007, 08:58
Вместо газирано трябва да пиеш сока на магданоза...сериозно!

Бля тва е гадно :? Аз поне не обичам какъвто и да е магданоз

А два кг за една седмица без гладуване не е ли много? :roll: А спортувала ли си? / питам EMILY the strange /

~egoistiC~sister
05-22-2007, 09:13
Ти я питаш ама и аз ше ти отговоря...Ми като спортуваш ги изгубваш ама после пак ги връщаш"Йо-Йо ефект"

emilythestrange
05-22-2007, 09:26
А два кг за една седмица без гладуване не е ли много? А спортувала ли си? / питам EMILY the strange /

ами те първо се свалят доста за 1вата седмица а после по-бавно
това моето си е направо детоксикация,тестените продукти и солта
подпомагат задържането на вода в организма

ами тичам доста то само с диета да ставаше :roll:
няма да се възвърнат ако си подържаш режима,иначе няма как
да си ядеш вредни храни и да няма последствия

charovnata_
05-22-2007, 17:13
Iskam da popitam momi4etata v tozi forum, nqkoga spazvali li sa da re4em 4,5 dni samo na te4nosti (voda, 4ai i primerno 1,2 fresha na den) i vazmojno li e pri takava dieta i 1,2 4asa sport na den da se svalqt ot dva do 3,4 kilograma ili ne e? Ima li nqkoi, koito da e probval i ako da molq da kaje kolko vreme na kakvo to4no e bil, svalil li e nqkakvi kilogrami i ako da, kolko. I sashto taka da si kaje po vazmojnost vidimo li e bilo otslabvaneto (ako e imalo takova) ili ne. I kolko kilograma e bil, kogato e zapochnal tazi "dieta". :mrgreen: Blagodarq vi predvaritelno. :)bez da se obijdash ama koi ti e kazal za takava dieta po dobre vseki den predi qdene (obed,veche,sutrin)piii po edna chasha voda i taka shte ti nali apetita, az taka svalih 6 kg. za 1 sedmica,a dokolkoto tazo dieta bez qdene po dobre ne q polzvai zashtoto moje mn seroizno da se razboleesh,a pyk se vryshtat kg. mn byrzo