PDA

View Full Version : lubovta iziskva jertvi no iskam da sam si s nego otnovo!



05-21-2007, 17:53
zdraveite ! :wink: tarsq savet ot nqkogo! i taka hodih s edno mom4e v na4aloto nqmah po4ti nikakvi 4uvstva kam nego no za malko vr toi napravi taka 4e az se vlubih v nego.sled vreme toi me zarqza za6toto se skarahme i toi re6i 4e neiska da se karame postoqnno i e nai dobre si4ko da svar6i!ssega sme prosto fr no men stra6no mnoo me boli kogato sam okolo nego !kogato hodehme si vikahme na bebe sega kogato govorq s nego po telefona mi idva da mu kaja dobre bebe ili ok bebe ili ne6to takova kogato si govorime se mi e na ezika no se spiram!bivfi6 mi priqtel zamina za portogaliq no toi stra6no mno me obi4a i mi kaza 4e kato se varne iska ako moite 4uvstava kam nego sa sa6tite da badem zaedno no moite 4uvstava kam nego otdava gi nqma!4uvstvata mi sa kam drugoto mom4e! nzm kakvo da pravq az sam takav 4ovek 4e MRAZQ da naranqvam horata predpo4itam men da me boli otkolkoto nqkoi dr!iskam da se varna pri mom4eto koeto naistina mno obi4am no kak.....!?

koalka
05-21-2007, 18:00
Ще карам едно по едно.
Първо-вземи се обади на бившото ти гадже от Португалия, за да не си мечтае и да не му даваш напразни надежди.Представяш ли си да се върне в България и да не те намери?Тъпо ще се получи, а ти да си му обещавала до вчера.
И второ-според мен с другото момче нямаш шанс.Тъпо е заради една караница да късате, а в една връзка трудно може без тях, дори и да са малки.Вие при всяка караница ще късате.Най-лесно е за избягаш и да зарежеш проблема, както той прави.Но...кажи му истината, пък каквото се получи.

05-21-2007, 18:17
ами не искам да те отчайвам ама се замисли,че щом постоянно сте се карали,може би просто са ви различни характерите и не сте един за друг и най-вероятно нищо няма да излезе.А и той вече ти е казал,че иска да се разделите таак че вероятността да поиска да сте отново заедно не е голяма според мен :-k
но можеш да опиташ все пак да му покажеш или дори да му кажеш директно,че все още имаш чувства към него и да видиш как ще реагира,но бъди готова и за евентуален отказ,все пак той е бил този който е прекратил връзката ви!
Аз лично не вярвам във втория шанс за мен щом веднъж не се е получило,значи просто няма смисъл да се измъчвате и си губите времето и нервите да опитвате нещо,което едва ли ще излезе,но вие си решавате все пак!Но сега поне сте приятели и се разбирате,а ако опитате да се съберете и се каарте мн и се разделите по некаф гаден начин,може да се намразите и да си развалите и приятелството :!:
Помисли си за всички тези неша преди да предприемеш нещо и ако смяташ че си готова да поемеш тези рискове,и че си струва най-вече действай,но по деликатно започни по-отдалече,не избързвай все пак той те е оставил веднъж едва ли ще ти бъде лесно,бъди упорита и имай търпение и ако в крайна сметка не се получи,не се отчайваи а гледай напред,света не свършва с никое момче :!: :!: :!:
Успех :)

Presley
05-21-2007, 18:45
постъпила си малко кофти спрямо приятеля ти в португалия,така че му се обади ,эа да не храни напраэни надежди...!
А и эащо си тръгнала с момче,към което нямаш чувства?Това е твоя работа де,но все пак аэ не одобрявам подобни постъпки... :smt012
Моят съвет:Не се опитвай да си върнеш това момче,эащото връэката ви надали ще има някакво бъдеще..!Първо-една караница не е повод эа раэдяла,явно той не е иэпитвал нищо сериоэно към теб и просто си е търсил причина.И второ-според мен това е просто едно временно увлечение.....
Абе премисли нещата добре,като не эабравяш и момчето в Португалия,че после да не съжаляваш...