PDA

View Full Version : Той е женкар,но го искам.



05-21-2007, 18:03
Начии проблема ми е доста тъп,но все пак..Наскоро се запознах с едно супер готино момче,може би най-сладкото момче което съм виждала някога..Просто е нереален..Усещам че има някакво привличане между нас..и май не само от моя страна..Обаче той самия си казва че е изневерявал на бившето си гадже,че не е изпитвал нищо към нея но е бил с нея,че се е държал гадно с него а тя е ходила по задника му..Знам че е нормално след като е толкова сладък и печен всички момичета да му се лепят и да е женкар,но просто го искам..Не мога да изпусна такова момче..няма да си го простя..но от друга страна може би ще съм единствената която няма да му пусне.. :smt012

koalka
05-21-2007, 18:06
Ми, бъди с него.Тогава като знаеш, че е женкар защо се притесняваш?Трябва да избереш-дали ще бъдеш с него или не, защото така се е държал?Ти сега искаш да се държи прекрасно с теб и да не е женкар, явно не може и двете.

GeRgY
05-21-2007, 18:07
както сама каза.. най-много и ти да го гониш а той да ти "изневерява".... ще те боли... ще плачеш..... ЗА КОЙ ? за тоя дет д.ха

РАЗМИСЛИ КАКВО ПРАВИШ..

Nassgerrack
05-21-2007, 18:12
Начии проблема ми е доста тъп,но все пак..Наскоро се запознах с едно супер готино момче,може би най-сладкото момче което съм виждала някога..Просто е нереален..Усещам че има някакво привличане между нас..и май не само от моя страна..Обаче той самия си казва че е изневерявал на бившето си гадже,че не е изпитвал нищо към нея но е бил с нея,че се е държал гадно с него а тя е ходила по задника му..Знам че е нормално след като е толкова сладък и печен всички момичета да му се лепят и да е женкар,но просто го искам..Не мога да изпусна такова момче..няма да си го простя..но от друга страна може би ще съм единствената която няма да му пусне.. :smt012

Като го харесваш толкова тръгни с него. Но ако е женкар не очаквай сериозна връзка. Ясно е ,че има физическо привличане... ако си за едното чу**не няма проблем. Съветвам те да не вкарвам много чувства с това момче,каквото и да става.

malone
05-21-2007, 18:19
Тръгни с него ако толкова си хлътнала по него,но си имай едно на ум.И спокс после с гордост ще разправяш как само ти не си му пуснала. :-D

Presley
05-21-2007, 18:39
Ами можеш да тръгнеш с него ,но не очаквай сероэна връэка!после ако тегли чертата няма да имаш право да го виниш,эащото все пак си няасно що эа стока е...!Тръгнесе ,иэебете се и точка.надали имаш други очаквания...

vvs_go
05-21-2007, 18:58
a ot kyde si sigurna 4e e jenkar a ne 4e tva e prosto edna poza

05-21-2007, 19:14
Аааййде малко по-щастлиивоо! Трагвайте, кфо толкова - гледай да не ти пука много много за него и толковааа!

Digital
05-21-2007, 19:50
Начии проблема ми е доста тъп,но все пак..Наскоро се запознах с едно супер готино момче,може би най-сладкото момче което съм виждала някога..Просто е нереален..Усещам че има някакво привличане между нас..и май не само от моя страна..Обаче той самия си казва че е изневерявал на бившето си гадже,че не е изпитвал нищо към нея но е бил с нея,че се е държал гадно с него а тя е ходила по задника му..Знам че е нормално след като е толкова сладък и печен всички момичета да му се лепят и да е женкар,но просто го искам..Не мога да изпусна такова момче..няма да си го простя..но от друга страна може би ще съм единствената която няма да му пусне.. :smt012
мислиш ли, че му пука дали ще му пуснеш ? тъпа малка путко :lol:

05-21-2007, 19:54
Дигиталния, да не са те наказали с отнемане на аватар?? Ти ли си оня дету преди имаше готин пич на аватара?

fantasigirl
05-21-2007, 20:18
Ako ima6 vuzmojnost trugni s nego,no ne se ostavqi da te ma4ka i ti da pravi6 vsi4ko kakvoto toi iska,pokaji mu,4e ti ne si edna ot drugite :)

BWald0rf
05-21-2007, 20:49
Ако толкова го искаш тръгнете-все пак знаеш какво да очакваш от него и може би ще го приемаш по нормално.
Но помисли какво искаш да си-една в списъка с многото му приятелки или първата(и може би единствена) в списъка с тези дето са го отрязали ;)

Digital
05-21-2007, 22:28
Дигиталния, да не са те наказали с отнемане на аватар?? Ти ли си оня дету преди имаше готин пич на аватара?
да аз съм. но не слушах и ми го махнаха.

bniggaz
05-21-2007, 22:42
е кво , ше ти го вовре па че доде друг

BAYO
05-22-2007, 10:06
Ще си поредната рибка, в неовия аквариум. И ако тоя статус те задоволява, не си криви душичката и се пробвайте. Ама не се влюбвай, че ш'те чакаме тука за следващата ти тема ... скоро :roll:

_siXth`sEnSe_
05-22-2007, 10:40
Що ли ми звучи познато..? Аз веднъж се излъгах с един такъв(даже беше съвсем скоро) и после си изревах очите..щом толкова го искаш,пробвай се с него,обаче си имай едно наум,че щом е изневерявал на гаджето си,кфо му коства да изневери и на теб.. късмет!

slan4iceto_n
05-22-2007, 11:24
hodi s nego. ako ne trugne6 s engo o6te dosta vreme 6te sujalqva6 i 6te si misli6 kakvo li bi bilo da ste zaedno. po-dobre trugni s nego no ne vlagai mn v tazi vruzka. nai -dobrte ako ti go zareje6 purva taka 6te otneme6 vazmojnostta da obqsnqva kak te e minal i zarqzal kato drugite

CrazyInLove
05-22-2007, 12:04
Ами пробвай се с него може пък да го промениш нищо не се знае :) Но не влагай много чувства да не си после ти прецаканата :) Хайде успех :) Правете любов,а не война

vikipf
05-22-2007, 13:26
Сама си каза, че е женкар.. Така че няма проблем да тръгнеш с него.. Ако наистина искаш.. И аз се излъгах да тръгна с един женкар... Но сега сичко при нас е толкова сложно, че аз се държа по-гадно от колкото той.. И двамата ни боли.. Но все още не късаме само защото намерихме в другия част от себе си... Аз вече съм зависима от него... :?

PaRtYpErSoN
06-24-2009, 04:59
Здравейте не искам се хваля, но очевидно няма как да не го напрая. Мисля че аз съм осъвремена версия на Дон Жуан, умея да умайвам момичетата но в повечетро случаи и контакта с очите е достатъчен за един сполучлив флирт с цел секс, в което съм мн добър и момичетата просто сами ме свалят но според мен тази роля е на мъжа за това мн рядко прибягвам до това. Аз съм един спортно активен и полово активен мъж който е атлет в леглото с 18 см патка 15 см дебелина, и по твърда от стомана(не е кокал за всяко куче), симпатичен сладак сам, с остър ум, забавен, красив, добър, притежавам качествата да бъда господ, но точно тази моя самовлюбеност ми е проблема тази маниакалност, но при мен хубавото е че поне го осъзнавам не като повечето нарцисисти, иначе ми е мечта да постигна идеала максимума за човешката раса и после да го надградя да докажа че няма таван за човек дадена му свобода. Целта ми е да намеря сладоста на живоа в някое момиче която да е за мен Рая на земята но съм се наситил на момичета (37 гаджета за последната 1 година останалите не сам ги бройкал), и вече почва ми омръзва а раят така и не се вижда, а и ми омръзна да се гаврят с чувствата ми , романтиката е моята сила и моето проклятие не останаха романтични моми4ета объркал съм епохота в която сам се родил в романтизма 6теше да ми е много по добре но уви не съм, вече се замислям дали да не наранявам и аз момичетата... Ако има наранени момичета търсещи сериозни връзки над 17 години мога да им гарантирам милувки по меки от дъжда по сладки от меда и по красиви от пролетта страстни целувки които да ги накарат да разголят душата си а направят ли това всичко останало е божествено като усещане, email ми е simpatqga_15@abv.bg (star)a skype : broodwar_master(star pak). Gsm-a mi e 0885 459 21* za poslednata cifra 6e se razberem po nqkoq ot drugite vruski eventualno za ne6to seriozno kato se vidim 6e go obsudim :)

Aicken
06-24-2009, 05:09
за 2 години са се развили нещата 100% ^^

Take_That
06-24-2009, 09:39
както сама каза.. най-много и ти да го гониш а той да ти "изневерява".... ще те боли... ще плачеш..... ЗА КОЙ ? за тоя дет д.ха

РАЗМИСЛИ КАКВО ПРАВИШ..

++++

newii
06-24-2009, 09:45
колкото повече му се дърпаш толкова повече ще иска да е с теб :grin: имах същата ситуация ,,, аз обаче само го псувах а той ми разпрааше че ме обича при което го блокирах и не му вдигах телефона :D макар и да ми е бифш той продължава да има интерес към мен :grin: :grin:

selens
06-24-2009, 10:25
както сама каза.. най-много и ти да го гониш а той да ти "изневерява".... ще те боли... ще плачеш..... ЗА КОЙ ? за тоя дет д.ха

РАЗМИСЛИ КАКВО ПРАВИШ..

presinceto123
06-24-2009, 10:32
Бъди с него ,ако не опиташ няма да разбереш! :grin: :lol:

valdesbg
06-24-2009, 10:35
:?

За чий рипвате 2 одишна тема и се връзвате на глупости.

deSaa
06-24-2009, 11:54
Ха.. една моя приятелка е в същата ситуация... Тя реши да пробвая с него, понеже много го харесва. Но сега са само в началото, не съм сигурна какво ще стане по-нататъка. Пък и аз преди няколко месеца бях с такъв... Тръгнахме, всичко ОК и след няколко месеца ми омръзна да слушам къде е бил, с кого се е натискал какво е правил... И сама си го оставих. Не беше голям проблем да го оставя... Така че ако искаш пробвай, но бъди внимателна :)

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:00
колкото повече му се дърпаш толкова повече ще иска да е с теб :grin: имах същата ситуация ,,, аз обаче само го псувах а той ми разпрааше че ме обича при което го блокирах и не му вдигах телефона :D макар и да ми е бифш той продължава да има интерес към мен :grin: :grin:

Охооо!! Анма това ти ли си ?? Дето беше пробвала Цефтето с друга мацка. Каква коренна промяна ..... :-P :-P :-P


Към авторката:

Макар че вече сигурно е забравил че те е е*ал ... ами щом е женкар - нямаш никакъв шанс :-P :-P :-P ....... да останеш ненае*ана. :razz:

MiLGaR0sSa
06-24-2009, 12:12
Да,тръгни с него, ислед няколко седмици пусни тема "той ми разби сърцето".Наистина ли искаш да си с човек,който ще ти изневерява?Мислете малко с тези глави,външността не е всичко.

NeZaPoznat
06-24-2009, 12:16
Да,тръгни с него, ислед няколко седмици пусни тема "той ми разби сърцето".Наистина ли искаш да си с човек,който ще ти изневерява?Мислете малко с тези глави,външността не е всичко.

Зъб да те боли и п**ка да те сърби е мнооого гадно :-P

BigFakeSmile
06-24-2009, 12:34
ух колко съм се парила от такива неустоими женкари :D
от тях боли..и то доста, успяват да ти вземат акъла и после да ти кажат чао по най бруталния начин
ама и не мога да ти кажа да не опитваш..нещо те влече отвътре, нали? :grin:
нз..мен само такива ме привличат...с времето се свиква да не влагаш чааак такива чувства