PDA

View Full Version : Не мога да свикна без него



05-21-2007, 18:12
здравейте на вс
Мойта история започна 1 февруари когато тръгнах с едно момче.От начало всичко беше ок обаче като почна да изпада в депресия и стана тадно.Но въпроса не е в това..Значи края на април месец не се бяхме виждали около 3-4 дни и това беше защото тогава бяха празници Велик ден и аз нямах кой знае колко свободно време .И не се виждажме в продалжение на няколко дни при което той си е помислил че сам го зарязала :shock:
След няколко дена в скайпа беше се писал ин лове , а след 3-4 дена с ник обичам Росица , която е всякаква друга но не и аз ! След което аз му пожелах вс хубаво като причината за раздята все още не ми беше известна :-k
И чак след около 2 седмици ми каза че аз съм била виновна в смисъл щото не сме се виждали известо време...
Запознал се с няква от друг град и тръгнали и аз го попитах как можа толкова месно да ме забравиш а той каза - не съм...
Каза ми също че ако се бяхме виждали той нямало да си помисли че съм го скъсала и аз го попитах добре защо не ме попита а той каза че съм щяла да го излъжа че не сме скъсали :-k :-k
Другата което е скоро ми каза че преди 3 г ходил с наква дето обичал обаче скъсали и след това 3 песеца и ходил зад гъза и разбрал че тя си играела с него и тогава той решил вместо да се самосъжалява да продължи напред
каза също ние се раздемихме а аз няма да направя същата грешка да се самосъжамявам а ще продъмжа на пред

:smt010
Липсва ми и незнам дали ще мога без него
дайте ми съвет

и сори че е толкова дълго написано

koalka
05-21-2007, 18:16
Естествено, че ще можеш, но си дай малко време.Така изведнъж не става като с магическа пръчка.Това неговото е било супер несериозна работа.

Nassgerrack
05-21-2007, 18:17
Едно голяяяямо неразбирателство. Момчето се е наплашило прекалено много,явно не е готово за сериозни връзки още. Хич не му цепи басма. Оставяй го да си мисли каквото ще и да прави глупости ,подобни на гореспоменатите. Като и той не знае кво иска прав му път !


Хич недей плака за него ;)

Presley
05-21-2007, 18:21
Ами момчето просто не энае какво иска.
Ако ти е толкова мъчно эа него и найстина ти липсва эащо просто не му обясниш ,че иэобщо не си имала намерение да го эаряэваш...!Според мен всичко това с въпросната Росица и т.н го прави напук,эа да ревнуваш.Опитай да му обясдниш,пък ако продължи да се прави на интересен го эарежи,не му ходи по гъэа...

lLady_MooN_RaiN
05-21-2007, 18:43
На колко сте години???

Escarina
05-21-2007, 18:47
Съгласна съм с Presley`n`Sum.Най-добре поговори с него!

vvs_go
05-21-2007, 18:53
toz e mnou prost ne ti trqbva

05-21-2007, 18:58
Напсувай го :mrgreen:

05-21-2007, 19:02
и аз на свой ред не пропуснах да се напиша ин лоф олаче наистина харесвах едно момче и преди няколко дни ми се вкучи в чата и ми каза ти в кой пак си влюбена и аз му казах в един и той пак настоя в кой и аз казах в един иван и той каза 4ао пове4е не искам да си пиша с теб пък нали той ми се включи :-k
да не би да си е помислил че ще кажа в теб

аз просто не искам да разбере 4е ми е гадно не 4е на него не му е ама не искам да ме вижда как страдам

05-21-2007, 19:04
аз съм на по4ти 18 а той на 19

lLady_MooN_RaiN
05-22-2007, 03:26
аз съм на по4ти 18 а той на 19

Не ви личи

05-22-2007, 08:53
аз съм на по4ти 18 а той на 19

Не ви личи =D>

BAYO
05-22-2007, 09:28
Съгласен съм с Nassgerrack. Има право като казва, че момчето още не е готово за сериозна връзка. Той просто не знае как да си я запази, ако не друго. Така че, не му мисли много. Пък ако искаш поговорете, вижте там, изяснете се, но според мен, щом толкоз лесно те е разкарал, даже и в кавички ако щеш го сложи , все тая. Веднага е гледал да ти направи заменка. Тфа не говори добро за него!

~egoistiC~sister
05-22-2007, 09:32
Интересна история...ясна като латино-американски сериал...ми недйе го забравя като ен можеш :mrgreen:

iliqnfenka
05-22-2007, 18:02
след като те обича направи нещо по въпроса явно има шанс да сте заедно.. давай докато не се е влюбил в оная :)

alkobalko
05-22-2007, 18:08
Много глупаво от негова страна. ако наистина държеше толкова много на теб, щеше да се опита да те потърси, да поговорите и да се изясните. Не мисля, че имаш бъдеще с такъв човек. Най-добре си дай малко време, за да го забравиш и след това намери човек, който да подхожда сериозно към връзката ви.

05-22-2007, 19:32
Хич да не ти пука - ще го забравиш.Светът е пълен с момчета.Щом се е отказал толкова лесно от теб значи не те заслужава.