PDA

View Full Version : От какво ви лишава даскало?А обичате ли да ходите?Защо?



alexiz
05-21-2007, 18:31
a we hora ot kvo vi li6ava daskaloto ?

GossipGirl89
05-21-2007, 18:36
Е от кво ме лишава? Освен от това да си поспя сутрен до 10 :lol: Или пък като съм втора смяна ме лишава от кафенце следобяд освен ако аз не се лиша от часовете :-D

bulgarche
05-21-2007, 18:46
Има си раздел за подобни теми

malka_sladuranka
05-21-2007, 18:48
Ами и мен от това ме лишаваше - от безценния ми сън. Иначе ми беше приятно да ходя на училище, малко в час, малко на кафе, малко закачки.. "Къде отидохте, чудни вечери, с безброй желания неизречени..."

gabrielka@a
05-21-2007, 18:56
Лишава ме от сън,свободно време........А за втория въпрос:училището не е най-любимото ми занимание... :-&

koalka
05-21-2007, 18:58
Честно казано бих предпочела да не ходя.

zloto
05-21-2007, 18:59
Ами трябва да ставам в 6 и на всичкото отгоре в даскало нямам никви приятели :cry: ... иначе ме лишава от ценно време пред компа :lol:

kat4enceto
05-21-2007, 19:04
не се се6там от кво ме ли6ава на ходя на даскало с целта да се видя с мойте безценни приятели

white_chik
05-21-2007, 19:12
Еми лишаваме от свободно време,прекарано в правене на нищо.Иначе не ми е чак толко тегаво да хода ня даскало,там са приятелите ми и като изключим класни,изпитвания и тем подобни,не е чак толкова лошо

malkoto^f
05-21-2007, 19:29
Еми лишаваме от свободно време,прекарано в правене на нищо.Иначе не ми е чак толко тегаво да хода ня даскало,там са приятелите ми и като изключим класни,изпитвания и тем подобни,не е чак толкова лошо
=D>

Mimka_sweet
05-21-2007, 19:34
:-D Ами лишава ме от голяма част от времето ми.
Иначе обичам....не ........ ОБОЖАВАМ да ходя на училище!

Juicy_Lucy
05-21-2007, 19:34
Лишава ме от възможността да си прекарвам времето по далеч по-приятен начин.Никога не съм обичала да ходя и не съм ходила много много де :::

BlueDevil
05-21-2007, 19:50
Лишава ме от време с приятеля ми. Иначе може да се зубри яко, ама пък е весело с диванетата и като не ходя няколко дни почва да ми липсва :-)

Котарана
05-21-2007, 20:04
Ххах ами на мен вече не ми се налага да ходя на даскало завършвам тази година.Иначе никога не ме е лишавало от нищо беше ми супер яко ама свършиии

quench
05-21-2007, 20:06
тва се явява спецофична контра на моята тема ли? :lol:

даскалото не ме е лишавало от нищо - все едно като си купуваш баничка, да кажеш, че се лишаваш от пари

хей, ехо, значи темата ми казва,че е по-добре да си открадна баничката, отколкото да си я купя ли? :D

mrsy
05-21-2007, 20:11
Обичам да ходя на даскало. Може би защото един ден благодарение на това, че съм учил и съм ходил на училище, ще се махна от тази "турска" държава!!!

05-21-2007, 20:13
убива интереса и губи времето.
не мразя даскалото, даже много обичам да уча, но когато нещо ми бива натрапвано и поднесено по скучен начин, мозъка ми просто отказва и освен че научен материал НЯМА, накрая оставам и нервна, нацупена, целия свят ми крив, ставам апатична и отвратителна :-D
така че освен даскала да е умен и да знае всичко в подробности трябва да има и някъв шибан подход

Blacklisted
05-21-2007, 20:16
Тоя па дришльо, ма тая "турска" държава ти дава възможност за каквато и да е изява нали, ами ако се беше родил в Африка, някой хора изобщо не разбират какъв късмет имат, че са се родили в България....

Disrespect
05-21-2007, 20:37
в африка е по-яко! там не забелязват, че си умрял! :mrgreen:

ГРИЗУ
05-21-2007, 20:47
ДРУСАМ СИ И У ДАСКАЛО И НЕ У ДАСКАЛО

ff7
05-21-2007, 21:58
Лишава ме от сън, от време за приятели/игри..общо взето от МНОГО свободно време. Също така ми е ОТВРАТИТЕЛНО там, защото е мноооооого скучно... Поне мога да дрънкам в час и не ме чуват 8-[

Presley
05-22-2007, 01:47
Лишаваме от въэможността да се наспя.Иначе не обичам особено да ходя... :-D

quench
05-22-2007, 06:46
Ако се опитвахте да вникнете в нещата, които ви преподават, първо, нямаше да се занимавате с пецкане на карти и нямаше да ви е скучно, и второ, което е по-голяма бонификация за вас - ще си научавате 3/4 от материала в час!
Без ходене на училище можете да дойдете да работите като сервитьорки и миячи на чинии в моето кафене. За "отличниците" - миене на кенефи за 80 лева заплата.
С ходене на училище - но със специализация само в 2-3 предмета - още по-голям ужас!!! Вие сте мъници, не знаете още кво искате, мечтите на 12-14 са едно, на 18-20 и нагоре - съвсем други. Например, интересно ми е, дали ако учите, да кажем в профил "Химия и биология" и не ебавате за живи никви други предмети - и решите в един момент,че не ви трябва Медицина или Фармация или Биохимия/Генетика/Биотехнологии - и решите, както аз, да следвате право - как ще ми седнете да учите по литература и история от АБ-то?? Пък и на изпит да се явявате!
И това не е най-големият проблем. Той се корени не в това, че няма да завъшите или че няма да влезете във ВУЗ - но няма да имате обща култура - а тя не е равнозначна на маломерните знания, които получавате от Дискавъри (не ми се мисли откъде се запознавате с проблемите на ежедневието о.О). Просто тя е най-важното ви оръжие и може да ви спаси - ако имате желание - от това да не сте нечии роби и подлоги.

Но то си е ваш избор....

:smt011

teenkopele
05-22-2007, 06:48
Свободно време.

Disorder
05-22-2007, 07:31
Ако се опитвахте да вникнете в нещата, които ви преподават, първо, нямаше да се занимавате с пецкане на карти и нямаше да ви е скучно, и второ, което е по-голяма бонификация за вас - ще си научавате 3/4 от материала в час!
Без ходене на училище можете да дойдете да работите като сервитьорки и миячи на чинии в моето кафене. За "отличниците" - миене на кенефи за 80 лева заплата.
С ходене на училище - но със специализация само в 2-3 предмета - още по-голям ужас!!! Вие сте мъници, не знаете още кво искате, мечтите на 12-14 са едно, на 18-20 и нагоре - съвсем други. Например, интересно ми е, дали ако учите, да кажем в профил "Химия и биология" и не ебавате за живи никви други предмети - и решите в един момент,че не ви трябва Медицина или Фармация или Биохимия/Генетика/Биотехнологии - и решите, както аз, да следвате право - как ще ми седнете да учите по литература и история от АБ-то?? Пък и на изпит да се явявате!
И това не е най-големият проблем. Той се корени не в това, че няма да завъшите или че няма да влезете във ВУЗ - но няма да имате обща култура - а тя не е равнозначна на маломерните знания, които получавате от Дискавъри (не ми се мисли откъде се запознавате с проблемите на ежедневието о.О). Просто тя е най-важното ви оръжие и може да ви спаси - ако имате желание - от това да не сте нечии роби и подлоги.

Но то си е ваш избор....

:smt011
Много правилно.
Всички си мислят колко гадно и безполезно е да се ходи, а всъщност не е. Друг въпрос е, че днешното поколение само опорочава замисъла на училището и го превръща в това, което е сега...
И между другото ще ви питам като завършвате дали ще мислите по същия начин и дали няма да ви е мъчно, че няма да ходите на училище.

quench
05-22-2007, 07:35
Дисордър, от друга страна, не мислиш ли, че за нас, образованите хора, които ще могат да поемат контрола върху живота си, им трябват пешки, кашици, пушечно месо, пдовижни поставки за кафе? Май е по-добре да ги навиваме да бъдат все по-тъпи и заблудени, за да можем да ги управляваме по-лесно,а?

:twisted: :twisted: :twisted:

HopeLesss
05-22-2007, 07:48
От нищо... почти всички хубави моменти в живота ми са свързани пряко или косвено с училището - приятели, любов, успехи, сълзи...

Disorder
05-22-2007, 08:30
Дисордър, от друга страна, не мислиш ли, че за нас, образованите хора, които ще могат да поемат контрола върху живота си, им трябват пешки, кашици, пушечно месо, пдовижни поставки за кафе? Май е по-добре да ги навиваме да бъдат все по-тъпи и заблудени, за да можем да ги управляваме по-лесно,а?

:twisted: :twisted: :twisted:
Не изричай гласно забранените слова, о премъдри! Тайната не бива да стигне до ушите на простолюдието!

quench
05-22-2007, 08:33
Муахахахахаха!!!

Няма как да се измъкнат, Рогатият Отец вече ни е обещал душите им!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Disorder
05-22-2007, 08:35
Муахахахахаха!!!

Няма как да се измъкнат, Рогатият Отец вече ни е обещал душите им!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Рогатият отец не е много надежден ми се струва :) Предлагам сами да си ги вземем! :twisted:

quench
05-22-2007, 08:38
Не се съмнявай в обещаното от Рогатия Отец!!! Неговият план е перфектен и далеч извън границите на простосмъртните ни умове!!!

:evil:

Disorder
05-22-2007, 08:39
Не се съмнявай в обещаното от Рогатия Отец!!! Неговият план е перфектен и далеч извън границите на простосмъртните ни умове!!!

:evil:
Аз съм алчна и егоистична. Не желая да деля нищо с Рогатия...

quench
05-22-2007, 08:40
Тогава ще понесеш възмездието на следовниците на Рогатия Отец!

Disorder
05-22-2007, 08:42
Щом се налага да бъде така... вие следовниците му много драматизирате нещата :) можеше просто да му измените и сами да поемете контрола. Да живее незнанието.

DisturbinThePeace
05-22-2007, 08:44
от нищо не ме лишава даскалото :) аз си избрах профил Туризъм и ми е супер яко ! :-D предпочитам да лудея из даскалото отколкто да вися пред компа !

psycho_girl
05-22-2007, 08:44
обичам да ходя на даскало
не ме лишава от нищо ...

alexiz
05-22-2007, 14:36
mi men li4no me li6ava ot VREME, komp, a kato stane duma za u4ene tui kato 6e iame test mi stava lo6o #-o a i zardi daskaloto 6tqh da propusna 1 super vakanciq v gurciq a i bazni4kata si q kopuva6 za udovolstvie a ne nasilstveno 6oto az ako moje da ne hodq na daskalo nqma6e da hodq a s friends moga da se vidq po ulicite i da se suberem a kato si kupi6 bani4kata i si q izqde6 sus kef togava ne sujalqva6 za pohar4eniete pari4ki a i v polsedno vreme daskalite sa mn zlobni (ne 4e nie ne sme vinovni) i kato trqbva da staaaaam u 6:00 napraoooooo..... taka qko mi prekusva sunq 4e..... :smt015 :cry:

alexiz
05-22-2007, 14:47
a i obrazovanite hora v dne6no vreme nemogat da probiqt ot bogatite za6toto na tqh im se davat titli ama ne iazkarani a ot ba6tite im mutri az li4no sum pusnala temata za6toto ne obi4am da hodq na u4ili6te poneje obi4am da se 6laq s fr po diskoteki i kafeta (e sigurno 6te mi lipsva no sega ne go osuznavam oba4e tolkova mi e pisnalo ot u4ene 4ee otka4am ve4e tolkova godini sa mi mn ) az sum otli4ni4ka vb u4ili6te oba4e mi e mn trudno i ve4e vseki moment iskam da se otkaja ](*,)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-22-2007, 17:28
e 4ak da obi4am :) hodq glavno zaradi mejdu4asiqta :smt005 i zaradi 4asovete v koito govorim i lazim po nervite na klasnata.... #-o ot kvo me lishava... mai ot nishto :smt017

05-22-2007, 20:34
от свободно време

RONI777
05-23-2007, 16:43
Az obi4am da hodq na u4ili6te,za6toto tam imam mnogo priqteli,a i prosto e mnogo zabavno.E vqrno e 4e nqmam mnogo vreme(osobenno kato sum vtora smqna),no prosto nqmam kak da go obesnq.s dve dumi:
OBI4AM DA HODQ NA U4ILI6TE!!!

Exothermic
05-23-2007, 16:46
Само от сън! :mrgreen:
Обечам на даскалоуууууууууууууууу! :-D :D :wink:

RONI777
05-23-2007, 16:48
A i sega 6te zavur6vame 4-ti klas i mnogo 6te mi e mu4no za na6ata dobra gospoja! :smt010 :smt010 :smt010

zubi
05-24-2007, 22:32
еми като разработчик ... ме лишава от време в което мога да програмирам допълнително и да не се налага да не спя по цели дни БУКВАЛНО .... и да имам време да уча нови работи ... даскало само затъпявам нищо свързано с комп а не научавам освен тъпи работи дет няма да ги ползвам НИКОГАА...

sherry
05-25-2007, 07:51
От какво ни лишава даскалото?! От нищо... За мен училището е нещо страхотно, дори въпреки недостатъците си.
Там се срещаш с нови хора, различни характери. Учиш се не само на някакви науки, но и учиш житейски уроци. Да, понякога има сблъсък на характери, различията между ученици и учители са големи, но чрез всичко това се изграждаме като личности. Много е важно училището. Не осъзнаваме, че най - сладките ни мигове са прекарани там. Аз съм 11 клас, преди ми беше ужасно тъпо на училище, от скоро осъзнавам, че догодина, когато завърша, това училище ще ми липсва ужасно много!!!

Училището ме срещна с истински приятели, с интересни учители, различни един от друг, но стойностни хора. Да, имаше и такива, които не ми допадат, но какво толкова...Ставането рано сутрин не ми е толкова голям проблем, след като знам, че на училище е забавно, там съм с приятелте си, измисляме всевъзможни глупости всеки ден, хилим се, забавляваме се. Не искам да свършвамеееее :smt010

miminia
05-25-2007, 12:30
От нищо не ме лишава.Там стават най-интересните неща.Пък и нищо няма да ми стане,ако науча нещо ново,нали така? :wink:

ReBeL
05-25-2007, 12:37
moje bi ot sun no prez po4ivnite dni si go navaksvam :lol: ina4e mnogo obi4am da hodq na u4ili6te , vka6ti umiram ot skuka... :(

Tazuma_girl
05-25-2007, 12:39
Мне,не обичам да ходя на даскало и ме лишава от много неща,но ест. ми дава двойно повече познания,макар,че понякога боквално ми бактисва да вися до 3 часа следобед там с др 25 човека с една стая при 30 градуса горещина/или без парно в студа.

Child_In_Time
05-25-2007, 13:45
Не трябва д амислим от какво ни лишава училището а какво ни дава

m0rb1d
05-26-2007, 21:59
Школото е пълно губене на време...
ква файда от тия тъпи общообразователни предмети после като няма да ни трябват... правят профилирани и професионални училища и всеки учи за какъвто иска да стане :-#

Madness
05-27-2007, 19:26
Лишава от много по-молко отколкото дава(да не звуча философски де :roll: ).Харесва ми определено :-D

Бунтар
05-29-2007, 20:15
От време... И от сън... (ухх, утре съм първа смяна)...

08-04-2007, 00:28
еми като разработчик ... ме лишава от време в което мога да програмирам допълнително и да не се налага да не спя по цели дни БУКВАЛНО .... и да имам време да уча нови работи ... даскало само затъпявам нищо свързано с комп а не научавам освен тъпи работи дет няма да ги ползвам НИКОГАА...... Застреляй се, разработчико :lol: Определено се вижда, че не си успял да вземеш много-много от училището ;) Нищо, нищо, програмирай с дни и може да стигнеш донякъде... Ако оживееш :lol:
П.П. Не, наистина, не мога да повярвам, че има такъв човек като тебе...

50cent
08-04-2007, 06:55
jivota e pred men li6ava me ot kafence ot razhodki s priqtelkata mi kakto i ot seks sneq ot kupon v ku6ti ot sun i o6te kolko ne6ta

KaTinCeTy
08-04-2007, 09:25
Li6ava me nai-ve4e ot svobodnoto mi vreme, koeto kogato ne sam na daskalo mi minava pred pc-to ili po kafeta. Li6ava me i ot vuzmojnostta da se naspq. Ne hodq s osobeno jelanie na daskalo, no trqbva, puk i antipatiqta mi kam daskaloto ne mi pre4i da izkarvam 6estici. Opredeleno 4akam vseki odoben moment da si trugna po-rano ot daskalo ili da se 4upq ot nqkoi 4as. Vse pak ima i interesno slu4ki, kogato tormozim daskalite i ru6im u4ili6tna sobstvenost, no pove4eto vreme mi e tupo.

fdream
08-04-2007, 09:31
li6avame samo ot tova da se naspivam, ama ina4e ako sam sledobqd mi e gadno da hoda an u4ili6te, ama kato otida tam mi e qko zabavno :lol: seki lud si ima nomera, a pri nas dosta sa ludite :smt005 :smt005

Madness
08-04-2007, 09:39
Аз му се кефя :-D
Искам даскалооооООоооООоооо ;-)

find_m3
08-04-2007, 10:21
Ми като се замисля ...май от нищо не ме лишава въпреки ,че е малко безсмислено за мен.Освен математиката де (която не ми се отдава ама хич).Даскалото тряя да е за надарени деца.Все пак те имат шанса да изобретят някоя джаджа не пълния олигофрен дето се учи да чете до 10 клас.Охх звуча като някой недорасляк ама без парите и училището щеше да е 100 пъти по лесно.Всички щяхме да сме равни ,ако не друго.

KpuCuTo0o
08-04-2007, 16:26
Лишава ме от сън... защото трябва да ставам в 5 и нещо сутринта, защото имам да хващам междуградски автобус и после градски транспорт... После 7-8 часа в които безуспешно се опитвам да си наваксам загубеното време за сън и после пак обратно около час и нещо цялата ми процедура по прибирането ми в моя град... Дам... а преди да се прибера тук таме да се намери малко време из между всички забавни неща, които си правим с моите приятели, да чуя даскалите какво приказват... Излизаме си по центъра, на кафе, на разходки, в морската градина... Ах... сега ми липсва... :-D

crew
08-08-2007, 20:31
Mi kfo da ti kaja prmerno kogat sme vtora smqna i dokat sam na school naprao mi ide da se vzrivq li6ava me ot freerun

sweet_f4e88
08-08-2007, 22:33
Това, от което ме е лишавало винаги училището е разбира се съня,както е при почти всички! Иначе обичам не обичам се налагаше да ходя, но не бих казала че е крайно лошо- приятели, кафенца, тук таме някой готин даскал и така! Изтиква се някак! :)

KUM4o
08-08-2007, 22:50
Ами и мен ме лишава от съня ,защото уча в друг град и всеки ден в 6.30 се клатушкаме във влакчето.Даскалото ми е готино с готини даскали и ученици и като цяло много ме кефи.

sladku_bebzi
08-09-2007, 09:25
Лишава ме от съня.Лишава ме и от пътувания с родителите ми.Също така и от следобедни разходки с приятелките ми (понякога).А иначе обичам да ходя на училище за да се виждам с фр ми, не че иначе не се виждаме...Освен това ми харесва да научавам нови неща в специалността ми :P

Dimenceto
08-09-2007, 09:36
E to vsichki ni lishava ot sunq.Az nikoga ne sam obichala da hoda na uchilishte no otkakto sym v novo daskalo e po ralzichno.Priqtelite klasa vsichko e po hybavo i sega chesno predpochitam da si gubq vremeto v chilishte otkolkoto v nas.Daje i sega lqtoto veche iskam da doida septemvri che mi omrazne vse 1 i sashto

BlackaTBW
08-09-2007, 18:55
Лишава ме от здрав сън, компа ми и най-вече от рисуването ми.
Има си и добри и лощи страни, учителите ми лазят по нервите, но пък съм с приятелите ми :)

zubi
08-09-2007, 20:46
еми от 6-7 часа без времето за учене през които мога да правя мн мн мн по полезни неща на компа ...

SaYoNaRa
08-12-2007, 01:22
Ами най-вече ме е яд, че няма да мога да се събирам с компанията, с която съм цяло лято...

nofi
08-12-2007, 01:30
Училището ме лишава от свободното ми време, през което мога да си почина, да се видя с приятели...
Не обичам да ходя, защото часовете са адски дълги и скучни, някои кабинети в даскалото са гадни и така...

Eitelkeit
08-12-2007, 11:18
Може да ви звучи странно,но на мен ми харесва да ходя на училище.Никога не ми е създавало проблеми нито с оценките,нито със свободното време.Пък и ми е приятно да съм с приятелите ми от класа.Колкото до спането,да и аз предпочитам да спя до обяд,ама през лятото си отспивам достатъчно.Всичко зависи до това,как си разпределяш времето.На мен ми стига за всичко(познатите ми казват ,че за мен денонощието е от 48 часа) :D :D :-({|= :-({|= :-({|= :-D

b0Nb0n
08-12-2007, 12:13
emi az sym vinagi pyrva smqna ama ne me li6ava ot syn 6tot otivam kato se naspq v pove4e slu4eii ne otivam 6tot kato stane ve4e sme svyr6ili otdavna no kato otida mi e nooo qko hora mora kafeta gluposti qko si e

mid_get
08-12-2007, 12:45
От какво ме лишава?!... Лишава ме от няколко часа повече свободно време, но се преживява. От друго не мисля, че ме лишава. Дори ми е приятно да съм на училище, не само заради компанията на съучениците ми и емоциите, обичам всичко...дори гадните изпитвания и контролни, след които се чувстваш като изцеден лимон. :-D
Дали наистина училището е затвор със строг режим, където ни държат насила и правят всичко, за да се чувстваме гадно? Едва ли. Разбира се, и по-хубави неща от него има, но къде другаде можеш да докажеш себе си, да доразвиеш и оформиш качествата си, къде би разбрал какво е отговорност, упоритост, приятелство, къде би се научил да общуваш и да се разбираш с другите?! Училището дава много повече, отколкото можеш да искаш да вземеш. Помага ти да станеш личност. През всичките 12 години времето бавно, но славно и категорично ни показва, че във всеки следващ миг порастваме и се готвим за великия момент, когато ще намерим пътя в живота. :-):-)

mishonche
08-12-2007, 15:32
Ми зависи коя смяна съм.Ако съм втора смяна лятото,трябва да ходя в няй-голямата жега на даскало,отколкото да ходя на басеини примерно...за което ме е супер яд.Иначе по-принцип обичам да ходя.Да си виждам по-често приятелите.Да лудееме из даскало и т.н :) Щото там преживяванията не могат да се сравняват ако примерно излезем на кафе или др. Когато сме повече е по-весело :)

Cve7Ka
08-13-2007, 14:08
em kakto pove4eto ot vas daskaloto mi otnema synq no obicham da hodq na daskalo za6toto tam se sre6tam s mnogo moi priqteli po kazvam se s nqkoi uchitel i takivi mu raboti :)

BaiboCo
08-14-2007, 01:33
Отнема ми единствено ВРЕМЕ, нищо друго. Примирявам се, не ми е приятно, особено като съм 1ва смяна, но имам ли избор, са ще кажете ДА, ем избирам да ходя не само заради приятелите/хората а и за да науча нещо все пак...

squarewheels
08-14-2007, 04:18
hhhhh

emo_girl
08-14-2007, 08:08
em ot edna strana e qko da si na daskalo seki den sred novi hora ama puk te li6eva ot tolko mnoo ne6ta az li4no obi4am da hoda 6toto v moito daskalo staaa lud kupon ama ina4e izpiti y4ene gluposti gadno

monityY
08-14-2007, 11:21
Ами трябва да ставам в 6 и на всичкото отгоре в даскало нямам никви приятели :cry: ... иначе ме лишава от ценно време пред компа :lol:


na su6toto mnenie sum btw ima6 li skype ? 4e i az iam toq problem s priqtelite ot vreme na vreme ;(

meh_ch
08-14-2007, 13:07
Единственото нещо, от което ме лишава е мързелът, което незадължително е лошо нещо, но не е и особено хубаво ако хобито ти е да стоиш пред компа (като моето примерно). В началото на годината минавам през един голям стадий на "Компюуууууутъъъъъър, компюууутъъъъъъъър", но после се оправям :-D

Nen0RmalniK
08-14-2007, 13:15
emi kato sam 1-va smqna me li6ava nai ve4e ot tfa da si pospq do 11-12 i tai kato nqma ot kade da si vzema ne6to za qdene ot u4ili6teto stoq gladen sutrinta.. a kato sam 2-ra smqna me li6ava ot trenirovkite...

GaBiTyYy
08-14-2007, 15:15
Lishava me ot svobodno vreme :P I ot tfa da spq do kogat si iskam :mrgreen:

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:17
Лишава ме от още свободно време... от по чести излизания с фр... от доста мозъчни клетки :-D и от сън..

squarewheels
08-14-2007, 19:20
ggggg

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:23
em ot edna strana e qko da si na daskalo seki den sred novi hora ama puk te li6eva ot tolko mnoo ne6ta az li4no obi4am da hoda 6toto v moito daskalo staaa lud kupon ama ina4e izpiti y4ene gluposti gadno

уау, в какво ли даскало учиш, че всеки ден си с нови хора O_o

По правилния въпрос е колко и е огромно даскалото :wink:

music_pirate
08-16-2007, 15:52
1t. Li6ava me ot svobodno vreme
2t. Ne obi4am da hodq
3t. za6to li... mi zaradi 1t

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 09:56
Лишаваме от повоче свободно време.Пък и аз не обичам да ходя .Но от друга ми е кеф защото виждам френдовете си.

mechtaq_za_teb
09-14-2007, 10:45
Лишава ме от малко сън :lol: Иначе там е забавно и определено се разсейвам :mrgreen: По принцип обичам да ходя на даскало,за да видя приятелите...но щом стане въпрос за изпитвания никак не ми се ходи :lol:

ThunderGoddess
09-14-2007, 18:43
От нищо не ме лишава, защото от крайно време се наспивам още в пет сутринта - не спя до към 11, 12. Затова която и смяна да съм, съм на линия много преди да трябва да тръгвам :) Да, обичам да ходя. Нямам много приятели където и да е било, но обичам да научавам нови неща (т.е обичам предназначението му - хах). Е, има и гадни неща - математика, физика, химия и тем подобни неща, но някак си се издържа. А ако толкова ми се спи, мога да си спя на чина в даскало :))) =P~ =P~

million
09-14-2007, 19:20
a we hora ot kvo vi li6ava daskaloto ?
От спане и свободно време. Иначе, не ми се ходи много, нооо... :wink:

IlLuSi0nS`
09-14-2007, 19:25
единственото гадно беше ранното ставане.. иначе много обичах да ходя на даскало.. даже сега лятото като се е случвало да минавам от там си го гледах с едно такова мно топло чувство.. абе да ходиш на даскало е супер, ама късно се осъзнава.. така че кефете се докато можете..

dream_girl_13
09-14-2007, 20:09
Еми... От сън ме лишава даскалото! Иначе си ми е супер там! :D :D :D Обичам да ходя, щото там са всичките ми приятели и не е скучно като вкъщи... Все нещо се случва! :wink: