PDA

View Full Version : Мислите,че спорта може да промени човек в по-добра светлина?



gabrielka@a
05-21-2007, 19:44
Мислите ли ,че спорта може да промени човека?Аз мисля,че може!Аз се записах на тренировки в 4-ти клас и значително си повиших успеха в училище.И една моя съученичка се записа в 6-ти и стана много по-добър човек!Вие как мислите?

mesmer
05-21-2007, 20:03
Според мен, доста може да промени човек, но трябва все пак да попадне на правилното мясно и да има психика(та дори и за 1 клас).
И аз започнах да тренирам от 3-ти клас, даже преди това, но от 3-ти беше по-сериозно.


mesmer

experiment_m
05-21-2007, 20:15
Спортът създава увереност у практикуващия го и постоянство. Това определено помага в живота.

Disrespect
05-21-2007, 21:38
възможно е... :-k

teenkopele
05-22-2007, 07:42
Напълно възможно е.

emilythestrange
05-22-2007, 11:06
учи те на постоянство и дисциплина,ест че дА

Vivienne Westwood
05-28-2007, 11:25
Ами мен лично ме промени.
Започнах да тренирам по няколкоп часа всеки ден : бягане , преси , уреди ..... и наистина мога да кача че спорта дисциплинира

Lestat357
05-31-2007, 14:44
"Мислите,че спорта може да промени човек в по-добра светлина?" - Да, доколкото това е свързано с много по-добра организираност и дисциплина. Това важи за всички без изключение, занимавали се сериозно с даден спорт. Оттам нататък - зависи.
П.С.: Най-малкото те кара да се чувстваш по-добре, което никак не е малко!

Iv4eTy
06-01-2007, 00:22
Ми за оценките в училище незнам, но иначе спорта може да промени човек. Спорта развива волята на човек, развива сетивата и така нататък.

vra4ka
06-01-2007, 21:10
Спорта ми е дал едни от най-ценните уроци в живота! Без него щях категорично да съм по-некачествен човек!

Hri$
06-02-2007, 08:56
Да.Спорта те научава на дисциплина, понякога на ред и на физическа култура.Стимулира те да правиш неща, които преди това надали си искал или си можел да правиш.

Nobody
06-03-2007, 12:22
Аз определено смятам, че спорта може да ти донесе много. Аз лично не харесвам спорта, който не е за удоволствие. По-скоро се изразих не правилно, аз го харесва, уважавам много хората, които го практикуват, но определено не бих го практикувал аз. Просто по едно време винаги нещата се извращават, а и като получиш една контузия си аут... Нещо, което не пожелавам на никой. Моя най-добър приятел е футболист и ми е неприятно като го виждам непрекъснато да се мъкне по лекари и то с някои не особено леки контузии или травми. Спорта определено може да те изгради като човек, ако не изцяло, то поне донякъде. Свикваш да бъдеш по-организирам, по-дисциплиниран, развиваш физическите качества, оттам повдигаш и самочувствието си, въобще спорта е прекрано нещо, особено ако има с кого да го практикуваш. Все пак каквото и да правиш е по-добре, когато го споделяш с друг, нали? Интересни са ми доводите на тези, които са гласували с "Абсурд" или те са били от тези, които само минават и си гласуват, е така, за веселбата :) Май малко се поувлякох :D :oops:

radito
06-04-2007, 09:09
Възможно е...