PDA

View Full Version : pls kajete si mnenieto za 1 smelo re6enie



{{{{{{{}}}}}}
05-21-2007, 19:57
pyrvo da kaja zdr na vsi4ki!! :) tova koeto re6ih da napravq e da otida pri mom4eto koeto haresvam kogato go vidq (na kafe ili nqkade dr) da go izdyrpam na 1 strana i da mu kaja iskam da ti kaja ne6to i da go celuna no problema e 4e izob6to ne go poznavam i sme samo na zdr i ne znam kak 6te reagira a az po princip sym mn ama mn sramejliva i samo kato go vidq i...ne moga da obelq 1 duma no ve4e mi omrazna da si stoq s krystini race da pla4a 4e ne moga da sym s nego a toi ni6to da ne podozira... i taka iskam da vi popitam kakvo vi e mnenieto i glavno kam mom4etata kak bihte reagirali vie ako edno po4ti nepoznato momi4e napravi tova :) :)

05-21-2007, 20:01
tva e detska postupka.purvo go zagovori,ako ima net si pi6ete,opoznaite se pa togava trugvai da go celuva6..6toto e tupo..

Nassgerrack
05-21-2007, 20:04
Смело решение,но необмислено. Недей поемай риск,който няма точно определена цел. Най-много да го стреснеш,той да се шашне и да избяга и после да не знае какво да ти каже. По-добре след като го издърпаш вместо да го целуваш му кажи,че искаш да излезете на кафе. тва е вече добре обмислен риск :)

05-21-2007, 20:04
Ми не съм момче, но ако някой направи нещо такова спрямо мен ще претърпи загуба на ценни за него полови органи :mrgreen:

Presley
05-21-2007, 20:06
Първо: Ако найстина беше вэела `решение`,както твърдиш,нямаше да пишеш по форумите,ами вече щеше да си го направила.
Второ: постъпката е доста детинска и не ми се вярва да остане много впечетлен.
По-добре намери друг начин да му покажеш какво иэпитваш,например да говориш с него.а пък най-добре първо го опоэнай,эащото може да не е това ,което очакваш :)

tranceaddicted
05-21-2007, 20:12
Според мен тази постъпка не е детинска, но може да предизвика противоречиви емоции. В смисъл в първия момент 100% ще ми стане хубаво, но това ще е мн кратко, след това като се замисля сигурно ше си кажа гледай я тая па, к**вичка некаква и не знам как бих реагирал. В общи линии може би наистина е по-добре първо да го заговориш и тн и чак тогава да се стигне до целувка, но ти си преценяваш най-добре.

fantasigirl
05-21-2007, 20:12
Naistina re6enieto ti e smelo,no vuv vasiq slu4ai v koito toi po4iti ne te poznava edva li 6te ima uspeh.Kakto kazaha i drugite nai dobre purvo pogovori s nego,po opoznaite se pove4e i togava predpriemi ne6to :)

experiment_m
05-21-2007, 20:19
Доста смело. Ако на мен ми се случи това, дори човека срещу мен да ми хареса как изглежда, мисля че първо ще погледам малко гръмнато за 1-2 минути. Според мен ще го вкараш в шах и ще се чуди как да отвърне в тази ситуация. Иначе ако просто искаш да повдигнеш адреналина на двамата - мисля че това е много добър начин. Кой знае маже и да отреагира положително /давам 5% шанс/ :-D

{{{{{{}}}}}
05-21-2007, 20:21
blagodarq za savetite naistina se zamislih no prosto tova go re6ih nqkak nz dnes mi e i mn stranen(po to4no ytjen) den i mi doide tazi glupost v glavata i re6ih da popitam vav foruma no i dori da ima6e polojitelni mnenie nadali 6tah da go napravq
blagodarq za vnimanieto :)

BWald0rf
05-21-2007, 20:34
Просто го направи ;)

Morpheus
05-21-2007, 21:02
Hearts are often Broken
By words unspoken.

надявам се разбираш какво имам предвид :wink:

deliriouZ
05-21-2007, 21:12
Здравей и от мен! Мисля, че останалите са дали доста добри съвети, но реших и аз да пиша.. Винаги когато хлътнем по някой, като че ли мислите ни се объркват и често грешим, мислейки си че постъпваме правилно. Защо не помислиш отново, не се оставяй само на емоциите. Защо не опиташ мислено да си размените ролите.. помисли как би те впечатлил някой, който не познаваш.. с целувка от непознат?! :wink: [/b]

Lilou
05-22-2007, 00:36
Аз бих те посъветвал, деиствай така както го чувстваш:) ако искаш да го направиш тогава го направи, ако те харесва няма да те отблъсне:) Аз чесно казано бих бил приятно изненадан на негово място. След което естествено поговорете:) опознайте се и ще разбереш дали си струва да си с него. Ама непременно направи така както си го чувстваш, недей подтиска чувството защото после ще съжеляваш че не си го направила като си имала шанса:)

koalka
05-22-2007, 07:27
Не е лоша идеята, но първо завържи някакъв разговор преди да му го кажеш, защото така изведнъж...

BAYO
05-22-2007, 09:55
Съветвам те, ако си решила да го направиш, то да бъде на някое местенце, където ще сте двамата, ще си говорите, ще бъде леко затъмнено... тва неимоверно ще вдигне адреналина и глупостта ще бъде изместена от други чувства. После не знам как ще се почувстваш, когато отлепите устни и се погледнете , ама се надявам да си помислила и за това. Ам.. успех :wink:

GeRgY
05-22-2007, 10:51
Горкото момче ще получи инфаркт \:D/ O:) O:) O:)


НО ЗА ДОБРО ;)

love_sdv
05-22-2007, 21:31
няма накъде по-глупаво мен ако питаш. какво ще му се натискаш като последната да не казвам какво. има начини да му кажеш същото и без направо да го целуваш.

krem4et0
05-23-2007, 07:13
Защо да е детинска. Аз си харесвах моя, а той ни помен от това. покани ме 1 път на дискотека с 1 моя приятелка и просто както си седяхме го прегърнах и си заврях езика в гърлото му. той избяга.......по-късно разбрах, че се е възбудил и се притеснил от това. След доста разговори 4 дни по-късно вече бяхме гаджета и сме заедно 2 години и 9 месеца. човек трябва да рискува. но не го прави показно. моята приятелка, която танцува на 1 метър от нас не разбра какво става. Аз не го направих, за да видят другите, а той да разбере, че ми е писнало да не поема инициативата.
П.С. бях навършила 19 години и не мисля, че беше детинско, а просто порив на чувствата ми в този момент. щастлива съм, че г направих, защото ако си бях правила пас нямаше да бъда с този човек и нямаше да преживея толква прекрасни моменти.