PDA

View Full Version : За петната ?



Lubopitniqqq
05-21-2007, 20:03
Значи преди имах пъпки и се излекувах от тях с акне аут , но проблема ми е следниа на някой места дето е имало пъпки ми остават някакви малки червени петанца мн е гадно .... бихте ли ми препоръчали нещо с което да ги премахна .... предварително ви благодаря

vivian
05-21-2007, 20:08
of ima6e edno lekarstvo deto premahva6e takiva belezi,ama ne pomnq kak se kazva6e #-o dano nqkoi se seti #-o #-o #-o #-o #-o #-o :-k

lubopitniq
05-22-2007, 18:31
dano se seti nqkoi shtoto mi e mn speshno ... lqto idva i me mn drazni ne sa mn petnata ama sa 2..3 i mn me drazni tva

Lorraine
05-23-2007, 08:33
Ами Скинорен премахва петната от пъпки. O:)

gosttttt
05-23-2007, 16:58
Contratubex se suhto premahva belezi ot pupki;)

SpAcE_LaDy
05-24-2007, 09:39
А на мен пък лекарката ми ми предписа Финацеа Гел за премахване на белези.. помага ми, но не веднага.. той попринцип е против акне, но заличава и белезите, но се иска постоянство.. аз го ползвам сиг. от месец и половина и има ефект.. не са се скрили напълно петната, но избледняват все повече и повече.. а аз не съм и мн постоянна де, честно д си кажа.. иначе струва 20 лева.. н мен това з една тубичка от 30г не си струва мн, ама.. помага :)
А за пъпки си правете компреси от черен чай.. той изгаря пъпките и минават.. поне н мен ми минаха.. и сега имам пъпки само преди цикъл.. а преди си имам попринцип мн пъпки:)