PDA

View Full Version : Не знам как да скъсам с него



05-21-2007, 20:15
Изгубих си времето с този човек - заедно сме от 3 месеца и по-голям егоист от него не съм срещала. Само за себе си мисли, никога не ме е питал аз как съм... само говори за себе си, за проблемите си и за това колко пари имал и как смятал да ги пръсне (а аз 1 кьораво цвете не видях за тия 3 месеца, кво остава за елементарни неща като сметката примерно???) предпочиташе да пръсне всичко, което има за себе си (пиячка, цигари) но в никакъв случай да даде нещичко за мен.
Преди 2 дни му казах, че нещата не могат да продължават така - че не мога да понасям човек, който не ме уважа и мисли само за себе си и за собствените си проблеми... а той... той се разплака. Каза ми, че ще се самоубие ако скъсам с него, че съм била любовта на живота му... блабла... а аз от своя страна: "Като уж съм ти любовта на живота ти, защо не направи нищо, за да ме спечелиш ???"
Сега продължава да ми се обажда, да ме моли да се върна при него... обичам го.. но не мога да бъда с такъв егоист до себе си.
Още повече, че докато бяхме заедно си позволих волността да изляза 2 пъти с едно момче, което ме третираше като принцеса и тогава възникна въпроса: "Абе аз кво правя с тоя кретен???", но понеже съм вярна казах на въпросната забежка, че си имам приятел... въпреки че исках да остана с него. Но не можех... не и преди да скъсам с него.
Какво да правя??? Как да го разкарам???

05-21-2007, 20:18
Пробвай с: Аре да чезнеш нейде, а? :mrgreen:

experiment_m
05-21-2007, 20:29
Кажи му направо и без заобиколки. И отивай да хващаш другия за дръжката, като ти харесва. :-D Че опуснеш ли го, файда няма. :D :smt016

Presley
05-21-2007, 20:35
Ами ако мериш уважението в элато-да ,не те уважава!
И какво эначи ,че мисли само эа себе си и эа своите проблеми ,но не е направил нищо эа теб?Чавекът си иэкарва пари и си ги харчи-това е съвсем нормално!Какво искаш да направи эа теб-да ти купи къща ли?Пфу... [-X !Даже се е раэплакал!А и ти твърдиш ,че го обичаш...иэобщо не ми се вярва.Ако го обичаше нямаше да си толкова нагла(с иэвинение...).Всъщност ти осъэнаваш ли,че си го эаряэала,эащото не ти купува нищо!По-тъп повод просто не бях чувала...не си намирай оправдания,просто си материалистка.Эа мен постъпката ти е глупава.

05-21-2007, 20:43
въобще не съм съгласна с Presley`n`Sum..
разбирам какво имаш впредвид... поговори с него - кажи му какво те притеснява и ако нещата не се променят, му кажи, че нямаш чувства към него бла бла и да не те търси повече - би трабвало да разбере :wink:

BWald0rf
05-21-2007, 20:44
Не си си изгубила времето.Човек трябва да пробва различни неща за да знае от какво да се пази после.Той е наистина егоист след като не се е интересувал как си и какви са проблемите ти.В крайна сметка в една връзка трябва да споделяш болката на другия не да говориш само за себе си.Обаче не си права за парите...Не мисля че е длъжен да ти плаща сметките и да ти купува каквото и да е...Ако ти купи нещо то трябва да е от сърце и защото така е искал не от задължение.Аз лично съм за самостоятелните момичета които не искат в една връзка момчетата да им плащат сметките и да им купуват всякакви глупости....Та за въпроса как да се оттървеш от него-най добре поговори спокойно с него и му кажи че няма начин връзката ви да продължи и най добре е и за двамата да сте разделени..Вярвам че ще те разбере :)

Hubba_Bubba92
05-21-2007, 20:46
Кажи му направо и без заобиколки. И отивай да хващаш другия за дръжката, като ти харесва. :-D Че опуснеш ли го, файда няма. :D :smt016


\:D/

Ken Hensli
05-21-2007, 20:48
Presley`n`Sum
въпрос на уважение е да платиш сметката на момичето (аз съм момче и никога не съм позволявал на дама да си плати питието, ама никога!!!) и да тука не става дума за парите, а за уважението - доколкото разбрах той е предпочитал да се напие и да си купи цигари пред това да почерпи момичето си (ясно колко я е уважавал, щом е предпочел да се напие пред това да задели някакви 0.50 стотинки за нея) и - не, тя не е материалистка. Просто е искала малко уважение и топлина, което явно е получила от т. н. си "забежка". А прочете ли, че тя дори една тъпа китка с извинение не е видяла за тия 3 месеца ??? Едно - цвете, което не струва злато и сребро, а просто може да го откъсне от някоя градинка и да й го даде, за да й покаже, че я обича...
за мен това момче не я обича и никога не я е обичало... а е ревнал, просто защото знае, че друго момиче няма да му изтърпи егоизма за толкова дълго време и вероятно ще си седи на сухо. :smt012

Presley
05-21-2007, 20:50
Хората са раэлични.А и това,че съм иэраэила мнението си не е повод да ме нападате.Кажете какво мислите и не ме учете.Раэлични хора-раэлични раэбирания :) .

Morpheus
05-21-2007, 21:07
Преди да го разкараш дай му Оскар. Той заслужава.

BAYO
05-22-2007, 10:08
Преди да го разкараш дай му Оскар. Той заслужава.

Пробвай с Грами, ще му отива повече.

А за другия ... бягай при него, ще си по-щастлива, от колкото с тоя НАРЦИС!

iliqnfenka
05-22-2007, 17:53
еми как?...казваш му, че е време секи да поеме по своя път да си намери някоя друга и така..моеш да му акжеш и че има друг тогава едва ли щи досажда, щото иначе ще си мисли,че има шанс и щи повтаря, че ще се промени..

unknown_lady
05-22-2007, 21:47
Ако искаш да останеш с него, говорете и му дай шанс- нещо като изпитателен срок.. Ако се провали отиди при другия пич, а ако вече е късно за него си намери друг такъв подобен, с който ше забравиш тоя.. надутия ;)

koalka
05-23-2007, 08:41
Ами ако мериш уважението в элато-да ,не те уважава!
И какво эначи ,че мисли само эа себе си и эа своите проблеми ,но не е направил нищо эа теб?Чавекът си иэкарва пари и си ги харчи-това е съвсем нормално!Какво искаш да направи эа теб-да ти купи къща ли?Пфу... [-X !Даже се е раэплакал!А и ти твърдиш ,че го обичаш...иэобщо не ми се вярва.Ако го обичаше нямаше да си толкова нагла(с иэвинение...).Всъщност ти осъэнаваш ли,че си го эаряэала,эащото не ти купува нищо!По-тъп повод просто не бях чувала...не си намирай оправдания,просто си материалистка.Эа мен постъпката ти е глупава.
Тя говори за елементарна грижа към нея.За това, че не пита ТЯ как е.А погледни нещата от друга страна-може ли някое момиче да е любовта на живота ти, а ти дори и да не я попиташ как е?
И какво от това, че се е разплакал?Любовта не трябва да се провявява чак, когато го губиш тоя човек, а по време на връзката.